Görevimiz Tehlike II

Mission Impossible II

2000

Ortalama Puanı: 6.2

Öykü

Avustralya'nın saygın ecza kuruluşlarından AP, milyonlarca kişiyi anında öldürebilecek çok tehlikeli bir virüs geliştirmiştir. Panzehirinin bile milyarlarca dolara mal olduğu insanlık düşmanı rezil virüs, gaddar terorist Sean'ın eline geçer. Birinci filmde dürüstlüğü ve cesareti ile kalbimizi kazanmış olan baş kahramanımız Ethan Hunt, kuş uçmaz kervan geçmez bir dağ başında patronu tarafından yukarıdaki husus konusunda aydınlatılır, ardından dünyayı kurtarmak üzere harekete geçer. Plana göre Ethan ekibini kuracak, bilhassa acemi ve güzel hırsız Nyah'ı Sean'ın koynuna girmesi üzerine yetiştirecek, ancak alımlı genç hanıma aşık olmaktan kendini alamayacaktır. Şöyledir, böyledir...

Notlar:

 • Tom Cruise sadece başrol kahramanlığı yapmıyor, yapım ekibine de dahil oluyor bu filmde.
 • Aynı Tom Cruise dublör kullanmayı kabul etmiyor ve bütün tehlikeli sahnelerde bizzat kendi oynuyor. Dağlara tırmanıyor, helikopterlere tutunuyor vs.
 • Hitchcock'un 46 yapımı Notorious filminden fazlasıyla esinlenildiği, ancak ne Paramount'un, ne de yapım ekibinin bu konuda hiç bir şey söylemediği ortalıkta dolaşan dedikodular arasında. Kim bu dedikoducular?

İzleyenler ne demiş?

 • impossible işte...

  Bir filmin devamı yapılınca ilk film kadar tat vermiyo genellikle. Hadi ajan majan i.m.f. bir yere kadar ama adamı dağdan dağa atlatmanız mı lazım? Biraz uçmuşlar yani. Ayrıca ilk filmdeki reklamlara konu olan iple sarkma sahnesi burda da vardı. Son olarak Ethan Hunt abi öle garip gurup tekme atıcam diye kasmasa, bastırsa osmanlı tokadını bu kadar dayak yemezdi film boyunca.
  Puan: 7
 • m'yi böl i'ye sonuçtanda iki çıkar..

  valla güzel film lakin john woo abim illa filmde aşk olsun meşk olsun romantizm olsun diye kasınca soğutuyor filmi. halbuki filmin açılışındaki gibi dağdan dağa, tepeden tepeye atlasa, arada kızlara atlamasa süper olurdu kanaatindeyim. Ayrıca tom cruise abim(o da abim olur) saç yapmış, yakışmış icabında. güzel güzel tekmeler atıyor falan. yakışmış. gidin görün işte...
  Puan: 9
 • Biri John Woo Denen Bu Adamı DURDURSUN!!!!!!

  John Woo amcam bi filmin insanları nasıl sinema salonlarına cekecegini ii ögrenmish, Güzel kızlar, yakısıklı kahramanlar, hızlı arabalar, motorlar, bol aksiyon, anlamsız dövüsh sahneleri, bütün salonu güldüren tekmeler filan, tabi biraz da görüntü efekti koyunca güsel bisii oluo sanıolar ama olmuo ishte! Eminim bu filme gidip eglenen bi cok insan cıkacaktır, hatta bu filme 9-10 verenleri de görecez burda, ama ben derim ki bu tip insanların gazına kanıp da gitmeyin bu filme cünkü DEGMEZ!!!
  Puan: 1
 • gitmeye değmez

  Şahsen daha düzgün bi film bekliyodum. Filmde bikere action ı fazla kaçırmışlar.Bütün aksiyon sahneleri aşırı derece abartı.Hatta tom abimiz bi sahnede bizim malkoçoğlunun at üzerinde yaptıklarını motosiklet üzerinde yapıyor.Film de bol saçmalıklar bulmak da mümkün.Kısacası boşuna zaman harcamayın bu filmle derim.
  Puan: 4
 • Ölümcül Bir Virüs , Hoplama Zıplama ve AŞK Üzerine

  Vallak flim fizik kurallarını hiçe sayan sahnelerle dolu. Kamera hareketlilikleri . açılar ve çekimler harika. Bilakis film seyredilir , seyirlik film bence.Tom Cruse aşmış durumdadır karizmayı.Dişleride güseldir.Haydin eywalla...
  Puan: 8
 • Bu Film yaşanmış bir hikayeye dayanıyor.

  John Woo Başarılı bir yönetmendir. Hong Kong ta bissürü ekşın filmi yapmış stilini ortaya koymuştur. Kült yönetmen olmasına çeyrek kala Halivuud tan film teklifleri alır. İlk birkaç filminden sonra IMF ajanları onu kaçırıp yüzünü ve sesini taklit ederek onun yerine geçerler. Amaçları berbat bir film çekip John Woo yu rezil i Rüsfa etmektir. Böylece ilk filmde ipliklerini pazara çıkaran yapımcılardan intikam almış ve bundan sonraki film içinde yönetmen camiasına da gözdağı vermiş olurlar. Büyük hayalkırıklığı yaşadım hatta utandım. gerçek John Woo seyrettiyse oda utanmıştır. Adamın imza niyetine kullandığı bütün işaretleri kullanmışlar. İyiyle kötünün teke tek savaşı, beyaz güvercin, Haç ve din motifi, biyonik adamların bile kondisyonunun yetmeyeceği dövüş sahneleri, duvarlardan parçalar kopartan mermiler ve cehennemi silahlı çatışmalar, alevler. Ama ruh yoktu. Replacement Killer nerdeee bu nerde. Killers yada Double team. Yaa moralim çok bozuk. Çok üzgünüm daha fazla yazmak istemiyorum. İçmek istiyorum. içmek ve unutmak. AAAh john Woo sana ne etmişler.
  Puan: 1
 • gidilmesi gereken bir film

  Bir kere benden önce yazan bazı kişiler bu filmi fazla hareketli dövüşlü filan bulmuslar. Yönetmen John Woo, film de Görevimiz tehlike olunca baska ne bekleyebilirler ki? Face Off'u seyrettiniz mi? Bu film onun dövüş ve kovalamaca sahnelerinin 2 katına sahip, harika çekimler, müzik tam yerinde girip insanı havaya sokuyor. Ama niye 10 değil? Çünkü yönetmek senaryoyu pek önemsememiş, cok mantık hatası var, sırf renk katsın diye bir ask hikayesi var, falan filan. Zaten 2. yarı yönetmen konuyu filan iyicene sallamıs, tam kendine yarasır bir güzellikte aksiyon sahneleri cekmiş. Filmin 2. yarısı tekrar tekrar seyredilmeye deger!
  Puan: 7
 • klasik bir action, fakat...

  John Woo'ya laf yok arkadaş. Adamın tek suçu yanlış bir senaryo seçmesi o kadar. Filmde çok az terslik yaşıyor IMF bana göre, ha burda hata yapacak ha şurda diyorsunuz fakat işler hep tıkırında gidiyor (Bir kaç istisna dışında). Sonunu tahmin edebiliyorsunuz filmin az buçuk. Filmde action fazla olmuş diyenler ne bekliyorlardı acaba? Bana sorarsanız az bile. Öte yandan Tom Cruise mükemmel bir seçim bence. Tehlikeli sahnesi çok fazla olan filmde Tom amcamız hiç dublör kullanmamış (en azından öyle diyorlar). Filmi izlerken Cüneyt abimizi hatırlayacaksınız biraz ama yinede izlenmeli bence. Ha bu arada filme Tom amcam +2 extra puan kazandırmıştır onu da söyleyeyim(5+2=7).
  Puan: 7
 • guzel gibi

  digerinden iyi oldugu kesin, tabii abarti sahneler yok degil, ilk bastaki tirmanistaki gibi. ama sunu kabul etmek lazim ki Tom, Keanu'dan daha iyi karate yapiyor, igreti durmuyor pek o kadar. izleyin, cok bir sey kaybetmezsiniz.
  Puan: 7
 • olsun olsun güsel!

  her ne kadar mübağala sanatı fazlaca kullanılmış olsa da bu kadar da üstüne gitmemek lasm kanaatindeyim. ne de olsa o kadar uuraşmış john woo amcam matrix tadını yakalamaya da çalışmış action sahneleri de epey bi abartılaraktan haybeye usatılmış ve insanların içi bayıltılmış ama yine de derim ki gidip görmek lasm.
  Puan: 7
 • YALNIŞ YÖNETMEN

  Malzeme,konu ve tom cok iyi.Tek hata yönetmen secimi arkadaşlar.Johon Woo nun bir iki güzel aksiyon filimi var ama burda gerçekten filimin buyusunu bozan işler yapmış.Ama ben gidmeyin demem.Seyretmiş olmak icin gidin.
  Puan: 6
 • iğrenç, böööööğh

  Hayatımdsa izlediğim en iğrenç aksiyon(!) filmiydi. Fimi izlediğimde küfredilmişten beter oldum, izleyici bu kadar mı aptal yerine konur! Bu filmden ancak 7-12 yaş arası çocuklar zevk alabilir. Hele bir sahnede herifin yuvarlanarak ateş ederken bu arada bir de güneş gözlüğü takması bana OHAAAA dedirtti doğrusu. eğer ben bir mission impossible hayranı omasaydım bu filme çok gülerdim ama kendimi aşşağılanmış hissediyorum. İZLEYİCİSİNİ BU KADAR SALAK YERİNE KOYAN BU FİLME GİTMEYİP BU HERİFLERE BİR DERS VERİN !
  Puan: 1
 • komik

  dövüş sahneleri ne komikti dimi?keşke ben de öyle saatlerce havada uçabilsem ya da bi teptimmi silahı uçurup taklalar atarak kapıp 5 salise içinde 4 el ateş edebilsem!tom cruise bunları başardığı için 2,tom cruise olduğu için de 3 puan.hadi bakalım
  Puan: 5
 • tuhaf be

  ya film gelir gelmez daha ilk seanstan gittim çok şeyler umdum ama onları bulamadım tamam güzel yanlarıda var ama hö be kardeşim insan yerden silah alırken öle de hareket yapmazki ayrıca motorsikletli sahnede baya hö dedirtti nedir biz ajanlar böle kapışırız çok abartılııııııı ama izlenebilir tabi buyrın ve görün...
  Puan: 5
 • Olur mu, olur.

  -Şişt Tom. -Ne war bi tanem? -Do you love me? -Gayet tabi bi tanem. Neden sordun ki? -Şeyy diyordum...Eeeem... -Ney? -Madonna Londra'da merkezi bir malikane almış... -Güle güle otursun bitanem. Senin de New York'ta malikanen var. -Var ama şehir dışında. Ben de Londra'da merkezi malikane istiyorum. -Nikol'cum senin Londra'da daire fiyatlarından haberin var mı? Zaten Madonna'da o evi kendi almamış, babannesinden kalmış. -Çek yeni bi filim al bana bi daire yoksa ölümü öp. -Xtir. Kızım sen manyak mısın, filimden gelen paraynan malikane alındığı nerde görülmüş. -Hadi ordan daha geçenlerde güzide bir basın organında senin filim başına .ok gibi para kazandığını yazıyordu. -Yalan kardeşim yalan.Atıyorlar. Tamam filmler para kazandırıyo kazandırmasına ama bunun yapımcısı var, yönetmeni var, müzükleri var, dublörü var, setin öğlen yemekleri ıvırı zıvırı bana ancak bi çay parası kalır. -Hallederiz şekerim. bak şimdi, filmin yapımcılığını sen üstlen, uzak doğudan bi yönetmen tutarız ucuz olur, onların sigortaları da yok zaten,müzük olarak ta eskiden müzüğü hazır bi filim seçersin, benim Sidney filarmonide klarnet çalan abim arkadaşlarıyla yorumlayıverir olur biter. Öğlen yemeklerini de dert etme iki aydır Londra'da ev hevesiyle Sodexo yemek fişi biriktiriyodum. Kısmet bu filmeymiş.Hem sonra düblör kullanmana da pek gerek yok. Son günlerde çakı gibisin maşallah, yanaş bakayım. -Nicol sen aklınla bin yaşa. Filmin afişine de fazla mürekkep gitmesin diye M:İ-2 deriz, gelmeyen ölsün.
  Puan: 3
 • TARKAN FILMLERINE BUNDAN SONRA KIMSE BO. ATMASIN

  Yahu abicim bi film ancak bu kadar tandik ve palavra olabilir.Ulan bana o kadar para verin size oscar aldıracak film cevireyim.Hele o dovus sahneleri!Ne bicim istir,herifler motorun ustunden birbirlerine atliyolar,4m yerden dusuyular.Aham normalde 2 kaburkası kırılacagina herif ayaga kalkip dovusune devam ediyor.Bi de sonunda..Kotu adamin elinde silah var,iyi adamin arkasi donuk.Iyi adam Tom oluyo.Tom'un ayaginin altinda silah.Ulan nasıl yapıyo anlayamadim. Saniyede herif ayigiyla silahi aldi.Dondu ates etti.Oteki okuz de bakiyo..Yani cok sacma.Ancak tvde izlenir.Orda bile zamaniniz yoksa seyretmeyin.Paraniza ve zamaniniza kunah.Onun yerine bi fakire 2-3 biseyler alin,hem sevaba gecersiniz.
  Puan: 2
 • GİDİN GÖRÜN

  kacırlmaması gereken bir film
  Puan: 6
 • Boşuna Gitmeyin

  Valla film bi bo.a benzemiyo.Bir tek filmdeki arabalar ilgi çekiciydi.Film çoğunlukla çok abartılmış
  Puan: 3
 • ruh yok ruh

  film çok güzel çekilmiş, sahneler abargan ama ruh yok işte. tom cruise'da karizmatik olcam derken komik olmuş ama yine de aksiyon severler için farz
  Puan: 6
 • war mı tom kurus gibisi?

  bu adam diil vallahi diil iyi oyuncu ya uff o salak bakış o şaşkın ördek yavrusu tribinden vazgeçemeyiş üstelik süper kahraman olayına "0" yabancılaşma... tamamen fiyasko.. bu film bize bir film yapmak için para ve de star denilen bir oyuncu dışında parametrelerinde gerekli olduğunu feci şekilde gösteriyo...şu zamanda bu kadar çok klişeyi gündeme getirmeleri oldukça başarılı bir çıplak silah 5/9 malzemesi olabilirdi...Çok komik ve başarısız bir film olduğunu söyleyebilirim...hani filmin dizisinde maske olayı vardı ya çocukluğumuzda hepimiz istemişizdir bizmde ööle maske yapan bi makinamız olsun işte bu filmde 16-17 kez kullanıyolar o maske bokunu ve hiçbirindede şaşırmadı seyirci..fiyasko aslında sırf rezilliği görmek için bile gidilir..haa bi de zambialı hatun taş gibiydi onun içinde gidin...
  Puan: 5
 • offff

  sadece aksiyon ruhu yeterr be
  Puan: 10
 • Un-Abuk

  Vizyonda 5 para etmez Abuk filmler içinde gitmeye değer bir filmdi... çok para harcanmış... gidin La
  Puan: 10
 • Abi hangi yuzyilda yasiyoruz yaa??

  Simdi;" arkadaslar lutfen birbirinize tekme atmayin, birbirinizin kafasina tas toprak ve bicak ile vurmayin" demediler mi size ilkokulda? Yaa ne gerek var bu zamanda boyle tepismeye. Mission impossible dedigin sey nedir ki? Bizi kullandiklari teknolojiye hayran biraksin azcik aksiyon olsun. Beh beh bak herif nasil kekledi terorristi diyelim diye yapilan bi dizidir. Hadi birincisi neyse.. Abi kim vermis ki bu olayi John Woo nun eline. Adam almis filmi z.... birakmis, dandik karete filmine cevirmis.. Bi de kizin burnu cok cikin di mi? Gitmeyin yaa biz pisman olduk.. walla billa
  Puan: 2
 • Beklentiler , eldekiler

  Ne bekliyodunuz babalar woo abiden. Hicmi woo filmi izlemediniz abi. Herif sapik iste... Hep ayni hic deyismez, guvercinler, tekmeler, fistiklar = hatunlar... Bence tom hicte iyi bi secim deyildi. Herif hic desteksiz salliyo tekmeleri , her seferinde 'anam anam simdi dustu ' diyosunuz. Ikincisi filmdeki hatun guzeldi ama guzel olmasindan baska bi .ok u yoktu. Guzelligide Allah vergisi , sonuc sifira sifir elde var sifir.Yalasip durdular bende o sahnelerde filmi izleyen mallll seyirciyi oynadim. Ben ne bekliyosam onu aldim abi , ne eksik ne fazla. Bence kan in hatiri icin gidilir.
  Puan: 8
 • hayal kırıklıı

  Yaw tam olarak ceymis bond taklidi bi film Daa cok blendax reklamı gibi yavaslatılmıs sac ucusması cekimleri. Haydi olm malkocoglu gercekciliginde motosiklet sahneleri. Ben adamı rovasata ile tokatlarım seklinde kafga goruntuleri. yok hani kadında gusel diil ki.. hic bisii yok velhasıl. ne teknoloji ne hareket var. Eeh bi seyler vermesini zate beklemioduk ama bari gusel bi kıs, hadii yaa dedirten bi sahne koyar imsan.yok yok yok..
  Puan: 4
 • yok ya wallaaa gidilmez ben yaptım o hatayı siz yapmayın etmeyin yiğitlerim...

  amanda john woo yönetmis tom cruise oynamısh diyerek cuma gunu filmin 2 gosterrimine kosaraktan mutluca yol aldım aldım ama fim bi baladı ki ohaaaaaa resmen ohaaaaaaaa güzel kıslar we yakısıklı erkeklerin oldugu 8-12 yaşlarını ilgilendiren power rangers türewi bir film hele bir de son sahnede tom cruise kuma wurup kumun içindeki silah 2 metre hawalandıktan we tom cruise o silahı atlayarak alıp arkadaki herifi öldürdükten sonra salonun yarısı kasılarak gülmeye diger yarısını olusturan kücük arkadaslar da alkıslamaya we " o ne yaaaaaaa matrizzzzzz den beri böle gaza gelmemiştim" demeye başladılar ben kasıldım kaldım herkesin cıkmasını bekledikten sonra mide bulantısıyla birlikte cıktım...
  Puan: 1
 • O ne tekmeydi yaa...

  Gidicem ve o bogaza vurulan tekmenin egitimini alicam.
  Puan: 7
 • Bence Iyi Ama Matriximsi :)

  sadece motorsiklet sahnesi icin gittim ama diger sahnelerde cok iyiydi. tek salak olay kumda gomulu silahi cikaris sekliydi. Burada bence silah karsisindaki adamin onunde olsaydi ve o tekme atinca esasoglanin eline dogru ucup esasoglan isi halletseydi daha iyi olurdu saygilar
  Puan: 9
 • taş yok mu taş

  hehe yok filmi sevdim yani bu filmden en bekliyosanız onu alıyodunuz, ama şu kafaya taş vurma sahnesine bittim.bu arada john woo amcam bu face offff of olayına takmış haa film boyunca gene yüzler değişip durdu
  Puan: 8
 • Bir John Woo Klasiği..... Ama yine de bir görün....

  John Woo çok garip bir adam...Van Damme'ın bir filmi vardı Son Vuruş (tam hatırlamıyorum) isimli, o filmden beri sevgili yönetmenimiz hala aynı tas aynı hamam! Tamam çok süper aksiyon sahnelerini başarıyla çekebiliyor fakat nereye kadar? Yavaş çekimler, herşeyin havaya uçtuğu patlamalar ve akrobasinin doruklarında kahramanlar ve kötüler! Görevimiz Tehlike II'de bunlarla bezenmiş bir film. Senaryosu gerçekten seyirciyi salak yerine koyuyor! Banal konusu ve kötü esprileriyle. Hele bir tatil esprisi var, dört kere (ben dörtten sonra saymadım...) tekrar ediyor! Ama bunlara rağmen aksiyon sahnelerinin şıklığı için görülmesi gereken bir film! Bu kadar güzel motorsiklet sahneleri anca John Woo'nun beyninden ve elinden çıkabilir... Gidin, gidin, eğlenin. Zaten hayatın anlamını da bulmaya çalışmayın böyle filmlerde...
  Puan: 6
 • Mission Impossible 2 ye gitmek için gerekli olanlar...

  -öncelikli olan bu filmin bir aksiyon filmi olduğunun idrakıdır. -aksiyon filmi olduğu anlaşıldıktan sonra, hele m:i 1 seyredilmişse de filmin nasıl olacağı az buçuk tahmin edilmelidir. -bazen insan derki kardeşim bana bir film izletin hiç kafamı yormasın , zaten sıkkınım izliyim...atlamalar patlamalar olsun kafamı dağıtayım rahtlıyayım.. işte filmi. -john woo filmi olduğu da bilinmeli, sudan, duvardan yansıyan yüzler, imajlar, gulu gulu güvercinler, karşılıklı çekilen silahlar ve çift silah kullanımının filmde olacağı düşünülmelidir. -sonuna kadar teknoloji ,efektler aranmalıdır. -mükemmel araba ve motor kapışma sahneleri var. -müzikler filmde güzel kullanılmış zaten mükemmel 1 soundtrack yapılmış. limp bizkit, metallica, tori amos, foo fighters & brian may,chris cornell ... -abartı olacağı bilinmeli..bilinenin üstüne çıkılabileceği düşünülmelidir. -her filmden 1 ders çıkarmanın gerekli olmadığı bazılarının da görsel şölen mahiyetinde izlenmesi gerektiği bilinmelidir. bunları zaten bilerek ve umarak giden 1 insan için çok da keyifli ve sürükleyici bir filmdir m:i 2. tabiki abartı tabiki teknoloji.. kasmayın arkadaşlar tadını çıkarın ne güzel atraksiyonlara girmişler helal olsun..that's all.
  Puan: 8
 • Laga Lugayi KESiN!

  Akilli olun ve burda okuduklarinizi unutup ön yargisiz bu güzelim filme gidip izleyin... I$te size güzel bir film... Ne geregi var bu kadar tantananin ve laga luganin? Tavsiye ediyorum. Patlami$ misirlarinizi ve kolanizida almayi unutmayin sinemanin tadi ancak o zaman var :) (Not: Patlami$ misiri sessiz sahnelerde yemek yasak... Sizde takdir ediceksiniz ki cok sinir bozuyor...)
  Puan: 9
 • Ne GüSeL

  Film bu gidişle ii bir hasılat rekoru kıracak.Akşam seanslarının çoğu dolu.ve filme harcanan para epey fazla gibi görünüyor.Efectler süper,bazı sahneler manyaktı..fakat her filmde olduğu gibi saçmalıklar vardı, zaten olmak zorunda.. sonuçta görülmeye değer bir film.Action film severlerin kesin gitmesi gereken bir film...
  Puan: 9
 • ...

  yaa zuxxi abi seçeneklere 0 koymamış son james bond abiye ayıp oldu o filme 1 vermiştim çünkü bu onu da haketmiyo neydi o maymun kadın,motorsikletli karamurat,con vu balesi,gladyatörün müzikleri aman yarabbi...olmaz bööle bişi foscara doymaz bu film.abilerim ablalarım gözünüzün yağını yiyim benim 6. hissim kuvvetlidir başınıza gelebilecek en kötü şey olacak bu noolur gitmeyin.
  Puan: 1
 • Kadınlar kızmasın ama yerinde tespitler!

  Filmden ne beklediginizi bilin.Woo abim iyi ucmus hatta birkac sahnede atmosferi bayaaaa bi zorlamıs .Bu adam 2 film daha ceker sonra astronot olur.Filmde kadınlara soylenen 2 cumle varkı filmin ana teması!(Bu arada hatun da tasss gibiydi).Netice itibariyle bu efektlerin tadı sinemada cıkar .Gidin anasını satiim
  Puan: 6
 • allah kolaylık versin

  herifler aksiyon hadisesine son noktayı koymuşlar. ufak tefek mantık hatalarını insan film esnasında gözardı edebiliyo (tabi fransız filmi hayranı bi dangalak sözkonusu olmadıkça), izleyen daha bi keyifle seyretsin diye yaptıklarını düşünüyorum ben tüm iyi niyetimle. araba ve motor sahnelerini süper çekmişler. MI-3 filmini çekecek yönetmene allah kolaylık versin diyorum şimdiden netekim john woo çıtayı bir hayli yükseltmiş. esasında 10 verirdim ama romantizm biraz etmiş filmin içine. bu arada, film nikol yengeye kıyak olsun diye avustralya'da geçiyo galiba.
  Puan: 9
 • Oldukça başarılı bir film

  John Woo döktürmüş. Bol bol herşeyden koymuş. 1. filmi solda sıfır bırakır bir film olmuş. Birinci filmde ki Jim abimizi hain ilan etmeleri beni baya üzmüştü... Neyse aksiyon filmlerinden hoşlananlar kesinlikle seğretmeli. Yok konu yok, yok abartmış yok morartmış diyenlere bakmayın, mutlaka seğredin. Aşk - meşk saçma olmuş -1. Sonra dağa tırmanma sahnesinde iyice suyunu çıkarmış ve de arka plandaki vadinin videomontaj olduğu kabak gibi belliydi -1. Şimdi seğre değer yerler. Bi kere maske olayı müthiş, öyle adam arkasını dönüp bizi aha maske taktım başka adam oldum, aha arkamı döndüm kamera geçti, yine kendim oldum diye uyutmuyor. Resmen direk dalıyo suratına buruşturup çıkartıyor, çok gerçekçiydi bunlar. Sonra motorsikletle kaçma sahnesi var. Malkoçoğluna, Karamurat'tın atla yaptığından daha fazla abartı var. Ama olsun, çok zevkli, kesinlikle görülmeye değer sahnelerdi. Motordaki türlü aksiyonu burda anlatıp mok etmenin alemi yok. sürprizler ölmesin. Mutlaka gidin, düşük puanlara kanmayın, afiyet olsun...
  Puan: 8
 • **************** JET Lİ *************************

  Tek kelime ile fiyasko...! Yazık bari bu kadar para harcadınız.. Reklama harcamayın. Yok biletler gelmeden satılmışta bilmem nede filmde 2 kez gözüken Anthony Hopkins ve baş karakterimiz dışındakiler 3.sınıf film oyuncularıydı.. Her ne kadar şahsi bir film olduğunu bilerek gitmiş olsamda John Woo dan daha iyi bir şeyler beklerdim.. Hele yerden ayakla silah alma sahnesi varki kahkahalarımı tutamamama neden oldu.. Cüneyt'in teknolojik sendromu yaşanıyor son 20 dk.'da zaten ne varsa son 20 Dk.'da var.. video cd'de de izlenebilecek bir film. Mevzuda yok ayrıca.. Sanırım yeteri kadar gevezelik ettim.. İyisimi gidin,görün ve ölün.. Ça ça ça. Ps: Kötü adam Jet li olsaydı emin olun film manyak olurdu.. Ama Tom amcanın d.tü yemezdi ayrı mevzu o...
  Puan: 2
 • teknolojisi yeter

  bu kadarda aşağılamayın be filmi .. tamam o motor sahneleri falan aciip uçuktu ama herkesin zevk alabileceği yapida bir action filmi .. bok atacak başka film bulun.. hadi hadi sizde kabul edin seyrederken gayet de hoşunuza gitti dibi hibinelerr ehehe .. motorla gazlarken tom abi , layn tuh su tom ne sansli keske benimde bole bi kiz arkadasim ve motorum olsaydi diyenleri hissettim walla nühehe 2. his
  Puan: 9
 • Başarısız Bir Matrix Özentisi....

  Görüntü efektlerini abartıp filmi izlerken sürekli OHAAA dediğiniz 2 seri var zaten. Birincisi 007 serisi diğeri de M.imposibıl serisi.. Hoş efektler, Sıradan konu, Abartılı aksiyon... Vakit geçirmek için gidilebilir...
  Puan: 6
 • MİKİ

  oy yigidim o nası bi kahramandır ki oole aletsiz edevatsız duz duvarlara tırmanır,dagdan daga kahramancasına atlar,uyy bi de zirveden aşaa hiç kasmadan atlamıştır nası olsa kahramanız bize bişi olmaz hesabı..hade filmin finalinin boktanlıgı veya sonundaki mega saçmalık bi yana bu film yüürümüyo ki.benim bildiim aksiyon filminde insan koltuuna yapışır gozlerini ekrandan ayıramaz(çok klişe tabirler oldu ama naapalım bu saatte bu kadar).bu con vuu adlı kardesimiz madem boole sanatsal filmler yapacak gitsin psikolojik drama(valla bilemiicem boole bişi var mı ama)filmi çeksin.haa ayrıca bu film bond filmi mi yoksa mişın impasibıl mı bi an annayamadım,arkadaşa sordum mişın impasibıl dedi(demekki neymiş gecenin bi korunde uyku tavana vurmuşken noolmuomuş? espri yapılmıomuş)aslında sooliicek bi suru sey var ama bunyedeki uyku miktarı da takdire şayan duzeyde.isteyen gitsin..(ulan sanki ben soolemesem gitmicek kimse alla alla)
  Puan: 5
 • hastayım miletimin sanki kendisine verseler daha güzel yapıcağı işlere bok atmasına

  Güzeldi be... vallah gidin araba görün ,motor görün, silah görün, karate görün, eğlenin iki saat. izlemedim denmiycek bi film çünkü. Millet acımasız baba ceza olarak vercen eline bi kamera bakayım nası yapıyo en ufak bi sahnesini o filmin,çeksin tomun aldığı para kadar para benden,yada audi tt cabrio,hadi yermi?
  Puan: 9
 • Bu da kızarkadaşım Tuğçe için...........

  valla ben de yazacağım ama ne yazacağım, bana bişii bırakmamış ki arkadaşlar. Filmin Matrix özentisi olduğunu, mübalağanın hafif ayarsız kaçtığını, John Woo'nun amca, Tom'un abi olduğunu, filmde ruh olmadığını, etik metik boşverile paralar bu yana diyenlerin çektiği bi film olduğu gibi bi çok şeyi arkadaşlar yazmış. Ben de hariçten bişiilersöyliiiim... 1-Sevgili tom abi madem benim atalarıma özenip (teknoloji farkıyla) kullandığın bineğin öbür tarafına atlamayı becerdin. Erkekdiysen altından da geçseydin ya. Benim atalarım geçermiş yaaaa. Neyse nasip artık m:i-3'e telif ücreti talebimizi de o zamana saklıyoruz. 2-Şu filmin sonundaki döğüş sahneleri telefon reklamınınkine (kınekting pipıl) ne kadar benziyodu dii mi? Ama reklam filmi daha estetik. Hani ben kendi adıma Tom abinin galibiyetten hemen sonra kameraya yüzünün kesik tarafını dönerek bir eliylede bir "cep" göstermesini boşuna bekledim. 3-Bu filme 8-10 not veren arkadaşlar, benim koçççlar gibi Cüneyt abime bi laf etmemeleri gerektiğini iyice kabullensinler lütfen. 4-eğer filme ,gidelim miki gibi bi çekinceniz varsa önce ne beklediğinizi iyice tespit edin ve gidin. çünkü kanın adrenaline de zaman zaman ihtiyaç duyar. 5-Not vermeye gelince şimdi neye göre notr verelim. Ahmet ALTAN "karşındaki kişinin ahlakını kendi kriterlerine göre değil, onun kriterlerine göre değerlendir. Mühim olan sana göre ahlaksız olup-olmaması değil, kendisine göre ahlaksız olup-olmadığıdır." demişti. şimdi buna göre film en azbi --9-- hakediyor. Ama ben kendi kriterlerime göre not veriyorum. (Ahmet abi kusura bakma)
  Puan: 3
 • fizik ve yaşamın kimyası

  bunca yıl lisede ve her türlü bilimsel aktivitelerde fizikle iç içe oldum,nice bilim adamlarını dinledim feyz aldım ama hiç biri bu filimdeki Tom amcam kadar yararlı olamadı..neydi o hareketler öyle motor üstünde kavgalar falan.. Tom amcam o hareketleri yaparken ,benimde izlerken midem bulandı...sizde gidin sizinde bulansın..sonra sizde buraya yazın..ama ne olur benim gibi o filme gittim diye pişman olup kafanızı duvarlara ve arkadaşlarınıza vurmayın..
  Puan: 1
 • ya haksızlık etmeyin!

  ya en sonda gercekten bizim kara murat ı andıran bi sahne var ama yine de izlemeye gercekten deger yani! Vizyondaki diger b.k gibi filmelere gitmektense bu filme gidin abi! zaten film de bi daga asılma sahnesi var orda zaten eriyosunus Mr. Hunt'a!!!! tom cruise olmasa bu filmin vizyondaki diger filmlerden farkı olmazdı yalnız bunu da belirtiyim... son olarak; MUTLAKA GİDİN!
  Puan: 9
 • Berbat !!!!

  Ya cok sacma sapan bir filmdi. Senaryo yok, heyecan yok , hic bisey yok. Hic begenmedim. Zamanınıza yazık. Gitmeyi dusunmeyin bile bence.
  Puan: 1
 • mükemmel

  Ayıp etmişsiniz..Bir aksiyon filminde mantık çokta fazla aranmamalı bence. Gayet güzel sahneler var kesin gidilmeli!
  Puan: 10
 • Miroglu: İntikam-2

  Ya arkadaslar ben bi filme bu kadar guldugumu hatırlamıyorum:)) zaten filmin son 20 dakkası tum sinema alkısladık yani superdi. ayrıyetten o kum sahnesine bayıldık. bi de onumdeki cocuk miroglu diyip hoyrarinnaaa die sarkı soylemeye baslıyınca iptal olduk! cok guzeldi cok. cok abartıydı ama bence yine de guzel bir filmdi. tavsiye ederim. (kavaklıdere sinemasına ve ankara-tunalı gencligine tesekkurler. iste biz buyuz beah!! :)
  Puan: 7
 • puanı yükseltelim biraz...

  bu tarz filmlerde hep sonunda kahramanımızın başarılı olacağını biliriz en baştan. ama yine de biraz heyecanlanıyosak film izlemeye değerdir. Bu filmde de heyecan yoktu diyemez kimse. Bence gayet iyiydi. Bi tek motosiklet olayını çok uzatmışlardı; orda biraz sıkıldım... Onun dışında izlenecek bi film. 7-8 puanı hakediyo. Ama gaddar arkadaşlara inat puanı yükseltiyorum işte!!!
  Puan: 10
 • Görevimiz Namümkün

  yaw Bi kere bi insan patlama sonrası bi adamla yüzünü saçını başını kıçını nassı ölee deiştiriyo ben bunların idrakinin yarattığı hazımsızlıkla filmi izlerken birinin artık şu John woo yu stüdyodan çıkarıp bi güzel fizik Kimya dersleri vermesi gerektiğine kanaat getirdim (kanaat niye getirilir) Tamam Face off saçmaydı ama bu John Woo neden sürekli kendisinin danglak olduunu bize hatırlatmakta direniyo, çözemedim Herifler yalandan pazarlama taktikleriyle ("Yok bilet biter, akıllara durgunluk veren bi hızla tükencede, biteyazdı") bizi (en az 50 kişiyi) boktan bi filme muhtaç etti.Bu roller daa az tanıtım ve de daa az romantizmle Jet Li tarafından bizzat icra edilmiştir.Tom Cruise gibi palavra eriflere ihtiyaç yoktu Çok doluyum çookk.Anthony Hopkins gibi karakter adamı kullanmayan bi Cruise productiondan fazlası da beklenmezdi. Kaldı ki herkes bilir ki Audi TT en fazla 225 ,Porsche ise 400 beygirdir Son olarak yeni misyonumuzun John Woo ya sinemada insanların siyahlar giyip dövüşmesi dışında arasıra replikler kullandıklarını öğretmek olduunu bi temiz söylüyorum (Karının burnu da defolu harbiden) Haa bi de Tom zaten düşmanının her tahmin ettiği şeyi yapmakla kendini tarumar etmiştir(Herif "domalacak" dese yapacak nerdeyse terbiyesiz herif çık çık çık...) Bi de yurdum insanını artık kandırmayın GÖREVİMİZ NAMÜMKÜN dür filmin adı ne tehlikesi
  Puan: 1
 • berbat , rezil , yaa uff .oktan bisey ishte yorum yapmak bile istemiyorum

  dizisi bile daha heyacanli daha guzeldi,
  Puan: 1
 • peeeh! hikâye...

  tom amca oyuncu mudur yoksa oduncu mudur belli değil? jon woo da filmi ezmiş bozmuş zaten! Antony Hopkins bir iki dakika daha görünseydi tom cruise silinip giderdi herhalde.. arkadaşın biri daha bahsetmiş; kadınlar hakkında söylenenler ve antony hopkins dışında herşey saçma ve sıkıcı.. çok zamanınız varsa gidin görün! yoksa öyle özellikle izlemeye değmez...
  Puan: 4
 • Ya şimdi malı da öldürmeyelim

  İyi hoş ve izlenmeye değer bir film ama herşeyin bir sınırı var.Adam binanın çatısı kapalıyken hönk diye atıyor kendini.Manyak mısın ulan sen?Ama teknoloji düzeyiylen Audi ve Porsche'yi sevdim.Sonuçta bir Görevimiz TehlikeII'den ne arıyorsanız onu buluyorsunuz.Teknoloji,aksiyon, heyecan ama aşk olmamalıydı.Ayrıca o silahı tekmeyle yerden alma işini araştırdım, mümkün.İzlemeye değer.Bi daha da izlerim.
  Puan: 8
 • posssible !

  orada yapılan hareketleri eleştirenler yanlış iş yapiolar o hareketlerin hepsi yapılabilir hemde babalar gibin fakat tek bi soru war ohaaaa dedirten bi soru bi adam bunların hepsini nası yapabilir?tabiki yapamaz ama zaten dünyada ööle bi ajan da yok olduunu idda edende:)aşk aşk aşk her yerde aşk ulan bi kerede olmasın be!aslında becerikli olduu kadarda ballı abimiz Tom onca mermi adamın yanından geçio yane yuuhhhhh!ayrıca WOO ya da laf atmayın bre adam süper aksiyon çekio aksiyon seyircisinin beklediii her şey war film de mis mis ama şunu demeden geçemicem ULAN O KARİZMA ve YETENEK BENDE OLSA NELER YAPARDIM BEA!!!
  Puan: 9
 • Kız mı yoktu kardeşim

  Ya o nebiçim kızdı be. Koskoca Amerika'da güzel kız mı yoktu. Yolda görsem kafamı çevirip bakmam. Fime yüzmilyonlarca dolar harcıyosunuz. Madem romantizm yapacaksınız yok muydu şöyle sarışın uzun bacaklı dolgun bir hatun?
  Puan: 4
 • süper süper süper süppeeeeeeeeeeeer

  bu film varya yaaa bu film yaaa harika bişi kardeşim hele o tom'un gözleri şööle bi bakıyo üf yaaa süper 15 dk.'da bir sırıtıyo ama Allah'ım başka kim böyle gülümseyebilirki TOM TOM TOOOOM ama bi arkadaşında dediği gibi kız çok çirkindi yaaa cidden yani ağzı burnu fare gibiydi (pardon zuxxi hakaret ettim) ama film süperdi fakat sürekli takılan o salak maskeler biraz kafamı karıştırdı yinede film muhteşemdi AMA TOM DAHA MUHTEŞEMDİ
  Puan: 10
 • fazla söze gerek yok......

  actionnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!
  Puan: 8
 • fena degil

  bakın arkadas lar film gercek ten guzel sahneler cok hos cekilmis. en cok hosuma giden sey ise su maske olayı sanki filimi bu özel maskeler icin yap mıs lar bea.:-) Muzik konusun da bisey demiyecem zaten yine bildigimiz alıstigimis benim hosuma giden muzik . ama bakın sesler konusun da buyuk hata var film de kullandıkları ses teknolojisi (yada bu bilmedigimiz teknolojiyi iyi kulanamadı lar ) bazi yerler te abuk subuk sesler geregnden fazla cikiyor bazı yerlerde ise muziklerin sesi insana cok cılız geliyor (bakın gladiator de öyle mi) neyse bukadar yeter guzel film 10' hak ettmez ama 9'u rahat alır.
  Puan: 9
 • berbat

  hayır, tamam tabii ki kötü olcagını biliyodum sonuçta tom cruise de bu kadarını ben bile tahmin etmemiştim.. berbat..yani gitmeyin yazık 2 milyona
  Puan: 1
 • Helal

  Yaw biladerim ne diyim ben simdi ya reklamlarini gorunce hobaaaa demistim amaaaa yane mission impossible 1 daha guseldi... uheuhe zaten calmislar bazi kisimlarini huehue
  Puan: 4
 • **komik**

  walla sırf dier arkadaşlara ayıp olmasın die gittim..ilk sahnedeki tırmanışı gördüm aha dedim con vu amcam yapmış yine yapcaanı..film resmen bi komedi filmi olmuş..tom abim o kadar döwüşün içinde bile gözlük takcak fırsat buluo we o gözlük nası bi icatsa ööle hawada uçmalarla, takla atmalarla, tekmelerle filan düşmüo..bi de o maskeler süperdi..adamlar hiçbşiyin olmadıı bi yerde ööle birden maskeler bulup giyiolar we soora da işleri bitince hiç bşi olmamış gibi kafalarından söküp normal hayatlarına dwm ediolar..bi de o maskelerle kullanılan boyuna yapıştırılan acayip aletler war işte onları da taktılar mı .oku yediniz..artık kimse annamıo onnarın başkası olduunu..we en son şahsen benim en komik bulduum yeri de annatiim..en son sahnede tom abimin kumların arasından bi futbolcu itinasıyla o silaa görüp de çok klas bi hareketle eline alıp kötü adamı wurması hayatınızda ööle her zaman görebilceeniz bşi diil yani..benim annamadıım ordaki adam nie bakıo ööle mal gibi ¿? hehe işte ööle baktı baktı we nooldu sonunda ?? ÖLDÜ..
  Puan: 1
 • Seyirlik

  kafa yormadan seyredin action ve jhon woo başka söze ne hacet adam yapmış be abi
  Puan: 7
 • PALAVRA PALAVRA PALAVRA

  nedir yani, sen gel motorla 180 bas sonra keçi gibin tokuş havada bu nası bi trip böyle.. gülerim yani... ama gidin yinede eğlenceli gerçekten
  Puan: 8
 • ...

  Ya ben de sondaki dövüş sahnelerini izlerkene bir an Street Fighter isimli güzide oyunu hatırladım... Hani orda bi Ken ya da Ryu diye bi karakter vardır; Tom'un saçlar fln herşey tam o tiplerden birine benziyodu... Hele o kötü adamın düşüp de kafasını taşa çarptıı an! İçimden eve koşup bi Street Fighter oynamak geldi ama bende Street Fighter oyunu yok... Ayrıca Tom'a kısa saç daha güzel yakışıyo... Ayrıca buraya kadar gelip bu yazıyı okuyanları alınlarından öperim...Ayrıca bi kere daha izlerim ben bu filmi ya... Ayrıca...
  Puan: 8
 • hırrr

  ulam sidikli herifler iki üç tane abartılmış hareket var die filmi yerden yere vuruyo zaten filmin adı impossible siz ne olmasını bekliyodunuz adama osmanlı tokadı mı atcaktı yani. Zaten abartılmışlar göze hoş gelir. O verilen puanların filme alâkası yok onlara inat 10 veriyom. Bu film Gladiator dan sonraki en güzel film.
  Puan: 10
 • Memolinin Yabancı versiyonu

  hahaha ulan insanlar motosikletle neler yapıyomuş da haberimiz yokmuş ayrıca sen git uçurumdan aşşağı son hız kay ama son anda pürüsüssüz yüzeye örümcek adam misali yapış .. ne diyim fizik kurallarını yıkan bi film newton halt etmiş ..... yani bu filme denecek tej şey var ohaaaaa
  Puan: 1
 • BU FİLM İZLENİR (Mİ?)

  babalar film güzeldi.canınız sıkılmayacak.bi kaç abartılı sahne olabilir ama o da aksiyonun tuzu biberi di mi?JOHN WOO'ya (kendisi eli öpülecek bi ağbimizdir)laf söyleyen bi kaç fonfi var.onları yakalarsam kafeslerini kıracaam.haberleri ola..bi kaç hanzoda WOO babanın filmlerini bilmiyo herhal hep sallıyo(öküz onlar)neyse filmi izleyince verdiğiniz paraya helâl olsun diyeceeniz zati bye
  Puan: 10
 • eğlenceli 'ama'

  gerçekten eğlenceli bir film ama ABARTI SINIRLARININ BU KADAR ZORLANDIÐI bir film daha görmedim... izlerken 'oha','ççüüşşş','yok artık daha neler!' diyeceğiniz birçok sahne var...bu kadar abartı olunca gülmemek elde değil tabi..
  Puan: 6
 • Harika bi film

  Komedi türünün iyi örneklerinden biri.Gülmek istiyorsanız bu filme gidin.(Harbi söylüyorum,bütün salon gülmekten öldü)
  Puan: 8
 • ağlicaktım

  acaip kötüydü ya.anca bu kadar olur.valla ben sleepy hollowda daha heyecanla izlemiştim.acaip de bayıktı yani.tv de bile izlemem ben.yazık olmuş Tom abiye ya.kesinlikle gitmeyin.ÇOK SIKICI!!!!!!
  Puan: 1
 • Nerde ekip ruhu sorarım size

  Yaw neden kimse şunu demiyor? Görevimiz Tehlike dizisi bir zeka ürünüydü. Kimsenin kılına dokunmadan işlerini halleder, sonra da hiç bir şey olmamış gibi dizi sonunda ayrı yönlere doğru daalırlardı. Milletin haberi oluncaya kadar bunlar tatile çıkmış olurlardı. Kullandıkları her alet süper teknoloji ürünü, seyretmesi acayip zevkli şeylerdi. Tamam hiç birisi gerçekte yoktu belki ama hani çok uğraşsan yaparmışın gibi gelirdi insana. Burda, bir tek sahne yok ki silah patlamasın, bomba ortalığı dağıtmasın, biri yamultulmasın. Son derece gerzek bir mevzuu, son derece kaba saba bir harekat. Bir arkadaşın dedii gibi bu herifler ceplerinde kırk tane maske mi taşıyor? Kim terse gelirse onun kılığına gireyim.. O sarışın lavukla dövüşüp onu marizleyeceğini nerden biliyordu da maskesi yanındaydı? Halbuki dizisinde, ekibin geri kalanı, kamerayla beş dakkada düşmanın görüntüsünü alır, maskesini çıkarır, moto kuryeyle arkadaşa gönderirlerdi... Sonra nerde ekip ruhu? Geçen filmde, sonra öldülerse de en azından başında vardılar. Çocukcağız da zaten ne yaptıysa ekip ruhu için yapmıştı. Karizma dağılmasın diye herif ruhu zikip atmış bütün gerzoluk da bundan olmuş. Görevimiz Tehlike hissi için katiyen gidilmez . Ama sıradan bir aksiyon filmi seyretcem diyosanız bence şaane bir filme. Her numara var.
  Puan: 4
 • wallahi izlenir

  Film tamamen matrix'in bir devamı niteliğinde,ayrıca aşırı abartılmış abartı biraz hafif kalmışta diyebiliriz... ben filmi iki kere izledim ve dahala anlayamdığım olaylar var,örneğin''son süratle giderken motorun ön frenlerini sıktıktan sonra ne kadar süre ön tekerleğin üzerinde durabilme özelliği ayrıca tek tekerlek üzerinde kaç kere ateş edilebileceği'' ama yinede film izlenmeye değer...
  Puan: 6
 • Ehh..

  Efektler arbalar vs için izlenir.. Tom u oldum olası sevmem.. Ve ben ondan daha yakışıklıyım..
  Puan: 5
 • Sen de üzgünsün,ben de...

  Tom Cruise, karısıyla oynadığı filmle aldığı tepkiyi bununla geri tepti. Filmde izleyiciyi en çok düşündüren laf;"sen de üzgünsün bende", en çok güldüren laf ise,"nereye gittiğini haber verirsen o tatil olmaz" idi sanırım.Eh güzel film işte...
  Puan: 7
 • süper

  süper süper süper mutlaka gidin
  Puan: 10
 • Sinemadan anlamayan YORUM yapmasın..Lütfen...

  Şu film sayesinde gençliğimizin sinemadan hiçbirşy anlamadığını birkez daha anladım..Yahu baştan sona kurmaca filmleri izleyip yere göğe koyamayanlar nerdeyse yok dencek kadar az dijital efektli bu filmi yerden yere vurulmasını anlayamadım ben..Bir kere konu gayet iyiydi..Ve gizli halledilen bir görevin filmiyse bu ne bakliyodunuz yani..Empire state binesını mı havaya uçursunlar..Tabiki aksiyon fazla olamaz..O zaman saçmalık olur..Bu bir..İkincisi..Bu filmi anca John Woo yapabilirdi..Yani motorlu sahnelerde insan..Dövüş sahnelerinde insan..Araba sahnelerinde insan..Yani insan elinden çıkmış bir film..Sanal oyuncular ve patlamaların olmadığı insanca bir bale izledim ben..Bu kadar estetik olamazdı aksiyon..Ayrıca aksiyonu az diyenlere de bi diyeceğim var..Face off dediğiniz çocuk filmindeki aksiyon sahnelerini dakikaya vurursanız bu filmden daha az yer kaplar..Asıl zor olan insanı yerinden oynatmadan soluksuz bir biçimde aksiyon izletmektir..Bunu becermektir mesele..Yoksa her 15 dakkada 2 el ateş-bir dövüş-3 patlamayla film yapmak ve bu sahneleri filme yaymak en basit iştir..Ama 20 dakika non-stop action yapıcaksın ve bu kadar estetik olacak..Harikaydı..Kolay kolayda aktion filmi seyredeceğimi sanmıyorum bunun üstüne..Kesmez çünkü beni..Gidin..Gidin ve keyinize bakın..Tom cruise da harikaydı..Onsuz düşünemiyorum..Ve karakter oyuncusu olmaktan başka şansı kalmadığı düşünülen bu adamın kendini ne kadar geliştirdiğinin ve benzerlerinin çok önüne geçtiğinin farkına varın lütfen..Bravo..
  Puan: 10
 • M:İ-2

  olm var ya ilk 1 saat uyumamak için zor tuttum kendimi ama sonra bi başladı film durmak bilmiyo. maske ve uydu sahneleri mükemmel yapılmış ama arada bir falso veren sahneler vardı . komedi unsurları unutulmamış. süper . melez hatuna dikkat!!!
  Puan: 9
 • rezalet!

  Gerçekten çok kötü olmuş film.Tam anlamıyla Cüneyt Arkın filmlerine benziyor.Aynı insan üstülükler aynı saçmalıklar.Bir kere en iğrenci filme zorla ve anlamsızca sokulan aşk hikayesi.Kız ve genç adam birbirlerini görür görmez aşık oluyorlar edebiyatı yani.Birdenbire hayatlarının anlamı değişiyor manasızca.Ayrıca ortada hiçbirşey yokken insanların birbirlerine bakış sahnelerini yavaş çekimde göstererek etkili bir hale getirilmeye çalışılmaşfilm ama baktığınızda mal bakışlardan başka hiçbir şey göremiyorsunuz. Diğer bir iğrençlikse filmin başında tom un insan üstü bir varlık olduğu hakkında herhangi bir bilgi verilmemişken ilerleyen dkikalarda kendisinin doğaüstü güçlere sahip bir varlık olarak sergilediği hareketler var.Tom uçuyor tekmelere karşı gayet duyarsız,yıkılmıyor hala ayakta yani tam bir son model terminatör. sonuç olarak diyeceğimşuki:eğer ciddi bir sinema izleyicisi iseniz bu film size yaramaz.Gdip te psikoloji bozmayın.
  Puan: 2
 • delisiniz...

  filmi beğenmeyen arkadaşlar action sevmeyenlerdir...madem action sevmiyorsun neden filme gidip yorum yapıyorsun..bencede titanic iirenç bi filmdi ama filme gidip ağlayanlar filme mükemmel diyebilir...bazı abartı sahneler olabilir ama kendinizi filme kaptırırsanız hepsi normal geliyor size...birde olayın farklı bir yönü bu diziyi izleyerek büyüyen bir nesil vardır...misal ben...ilk filmdeki hayal kırıklığından sonra bu film ii geldi bence...gitmeye değer...
  Puan: 9
 • Teşekkür

  Ya abartı mabartı ii film işte sonuçta ben eğlenmiş olarak kalktım 6ncı sıra koltuğumdan hakan şükürün bile yapmakta zorlanacağı ilahı yerden alma hareketi beni en çok etkileyen enstantaneydi.Bi de sonda tom amiriyle konuşurken adamın bi kutu şeker yaptırıp teşekkür etmemesi üstüne de chimerayı getiremedin diye sitemde bulunması sinir krizine girmeme neden oldu tom'u da biraz fazla kusursuz yapmışlar hiç bi falsosunu bulamadım.
  Puan: 7
 • Olmamışki

  Bu filme Cüneyt abimiz giderdi.Hani o saçma dediğimiz bi filmde adamın sadece saatinin çıktığı filmlere .ötümüzle güleriz ama elin yabancısı yapınca waaoov dediğimiz bi filmdi.Bana kalırsa çok saçma.Gani MÜJDE'nin gidip Cüneyt abimizden özür dilemesi lazım.O zamanın şartlarına göre yapılmış filmlei tekrar izlemeliyiz...
  Puan: 1
 • Action Filmi Sevenlere

  Arkadaşlar bence aksiyon filmi sevenlerin kaçırmaması gereken bir film.Filmi abartılardan dolayı kötüleyen arkadaşlar ne bekliyorlardı ki.Son zamanlara yapılan hangi aksiyon filminde abartı yok ki.Matrix'le kıyaslayanlarıda anlamakta zorluk çekiyorum.Konu ve tür olarak çok farklı filmler.Şahsen bence Matrix'in yanağından çok rahat makas alır.Tabi birinci filmde konu biraz daha ağırdı ancak bu filmin yönetmenden ve fragmanlardan anlaşılacağı gibi bu filmde aksiyon sahnelerinde aşırılık olacağı belliydi.Her neyse ben bir aksiyon sever olarak bu tarz filmlerden hoşlananların kesinlikle gitmesi gereken bir film.
  Puan: 10
 • güzel işte!

  aksiyon filmleri böyledir..her aksiyon filminde olur böyle olağanüstü olaylar...gidin, görün...
  Puan: 8
 • biraz james biraz neo...

  güzelim görevimiz tehlikeyi almışlar biraz james bond a bir az da matrix e bulamışlar. seneryo, oyunculuk, efektler hepsi vasat. görevimiz tehlikenin o ekip havasıda yok zaten...
  Puan: 1
 • bunun iyi okuyun eleştirmenler

  okudum ki çoğunkuk bu filme yerden yere vurmuş siz kendinizi hoolywood film eleştirmenimi sanıyorsunuz okadar çok boş şeyler yazmışsınızki yuh..be iyi okadar biliyorsanız aynı filmi siz çekinde millet görsün hadii bakalım sıkıysa konuşun şimdi hadee.. roket roket..kışşkış hepinize film süpeer okadar tamammı
  Puan: 10
 • görevimiz baymak

  Aman tanrım bu kadar da olmaz ki saçmalık! Bir ara inanın yakaladım ben matrixden sahneler. Valla alıp yapıştırmışlardı. Bence orada da ethan hunt abim vardı ama maskeyle Keanu olmuştu. Hadi görevimiz imkansız, tmm uydurmuşsunuz da olmuyo öyle aşk maşk. Belli bir yere kadar evet ama bu da abartı olomuş canım. Öldürdü film boyunca o saf hatunun alık bakışları beni...
  Puan: 3
 • bu tarzı seviyosan seni doyurur......

  Valla ben giderken zaten abartı olacağını bilerek gittim. Filmi güzelce izledim çok ta iyi vakit geçirdim. Filmin şahane olmadığı su götürmez ama bu tarzı seviyosan pek sıkılmazsın. Yalnız o kumun içine gömülü tabancaya tekme atması ve eline almasını o kadar saçma buldumki bi anda filimden soğuyuverdim. Kamere görüntülerini çok beğendim şehrin görünüşü binalar deniz, kayalar ve hareketli sahneler çok iyi görüntülenmişti...
  Puan: 8
 • Sevgili Halkım

  Yine bir akşam üstü gittim bu filme ama yok böle bişi Mİ-1 de herif helikopterden trene atlıyordu bunda atlanılan objelere hatunlarda eklenmiş atılan tekmelerin komikliğide ayrıca dikkatimi çekti..Yok abi TRT 1 Deki Mİ daha güzeldi adamlar en azından 6 kişiydi gerçekçiydi laptop lardan alırlardı bilgiyi.HERİF GÖZLÜKTEN DATA ALIYO YA!nerede hard disk nerede modem nerden geliyo o bilgi biraz gerçekci olmak lazım ya ama farkındamısınız bilmiyorum aksiyon filmlerde artık hersey manga tarzı cekik gozlu arkadaslar sarmıslar piyasayı QUENTIN BABA nerdesin.Görsün millet aksiyon
  Puan: 1
 • Ama bu kadar on yargi olmaz ki?...........

  Yani bir daha bu siteye bakmama karari alacaktim az daha, bir filme gitmeden once( En iyi ve ne kapsamli devrik cumle odulu. TDK, 2000) Bu filmin bir "tarz" filmi oldugu belli...Ilkini de izleme sansina sahip olmussun, hadi olamadin TV dizilerinden haberdarsin..Hadi hicbirinden haberin yok, bu filmin en az 007 kadar kult bir film oldugunu biliyorsun... O zaman 1 verecegin filme niye gidiyorsun? Gelelim filme...Insani koltuga mihlayan, mukemmel aksiyon sahnelerinin ve gorsel efektlerin var oldugu bir film...Hele John Woo'nun takintisi o guvercinlerin oldugu sahne! Tom cruise'un bu sahnelerde figuran kullanmamasi beni pek inadirmadi ama sonucta film hilesi diye bisii var..Adamlar o sahneleri nasil cekti kimbilir. Ben derim ki Face off seyredip begenenler gitsin bu filme..Aldiklari tadi da 10 la carpsinlar... Bu arada sikisan sahil yolunu da o sekilde "bosaltabilir" mi bizim trafik ekibi, havadan? ;)
  Puan: 10
 • WOOO`YLA ANCA BU OLUR

  kisa ve oz olarak kendi tarzinda iyi bir film canin mi sikildi arkadas git bu filme kimsse bu filmden UC RENK Tadi beklemesin ayrica hatunun dudaklari cok guzeldi
  Puan: 6
 • mi2

  öncelikle bu filmi matrixle kıyaslıyanlar galiba ne izlediklerinin farkında diiller filmde matrixle alakalı tek şey tomun karate yapmasıydı. ne yani van damme nin filmleri demi matrix gibi? son zamanlarda bütün filmleri matrixe benzetme modasına ammada uyuluyo. bu filmi bişeylerle kıyaslamak istiyenler face off u izlemeliler çünkü john woo orda yarattığı sahnelerin biraz daha mükemmelini ve abartılısını burda uygulamaya çalışmış o kadar. eminim tom cruiseunda istedii buydu. bence mi2 teknik açıdan mükemmele yakın bi film ama herkes gibi bende tomun o kumdan silah alma sahnesine takılmadan edemiycem.bu abartınında ötesindeydi
  Puan: 9
 • İYİYDİ BEAHH!!!!

  yaw gençler bu film bence hakikaten iidi nası begenmezseniz tamam biraz matrix özentisi var ki buna taklit derseniz gayet başarılı kaldıki butür sahneleri izlerken hangi biriniz özenmiyorsunuz.bence mükemmel bi aksiyon filmi .kesinlikle gitmee deer yanılıyomuyum?? ewet bazı sahneler makaraya sarmaya deer ama yinede güzeldi.hepiniz fizik müendisimi kesildiniz başımıza yahuu.yok o silahı nası kaldırdı elalem daa neler kaldırıyo kardeşim .çıkmışlar marsa alkışlayın işte herşey gerçee uygun olursa olmazki zaten biraz hayali olacak gerçek dışı yani. normalde akla gelmeyecek ki filmde izlediin de ağzın açık bakasın .ayrıca bende kabul ediyorum 10 luk bi film deil ama 1 verenlere inat *lı 10
  Puan: 10
 • Mektuplar

  Sevgili Yapım Ekibi, Görevimiz Tehlike takım çalışması anlamına gelir. Süper teknoloji ve zeka ürünü planları alaşağı edip, Görevimiz Tehlike ismini manyak aksiyon sınıfına dahil ettiniz. Tebrik ederim. Sevgili Güzel Kız, Filmin başında pek maharetli, pek ayakları üzerinde durabilen, pek karizmalı bir kadındın ancak vakit ilerledikçe maymunlaştın, pasif oldun. Doğrusu sana yakıştıramadım. Sevgili Tom, Çok eğlenmişsin. Sana diyecek laf bulamıyorum ama o saçları keselim abi. Sevgili Kötü Adam, Gerçekten çok başarılı bir kötü adamdın. Bir tek sana hayranlık duyduğumu itiraf etmeliyim. Her sahnede senin başarmanı ve bu başarının daim olmasını diledim ama olmadı. Sevgili John Woo, Gerçekten kafanda kurguladıklarını beyazperdeye adeta bir sanat eseri gibi yansıtıyorsun. Ancak acayip krosun be abi!
  Puan: 4
 • Mişşin impaşşible işte

  Boş zamanlarında arkası fonlu dağlarda hoplayıp zıplamaktan hoşlaşan ajanımızın yeni maceraları. Eski ekibini kaybeden ajanımız rahatlamak amacı ile bööle şeylerle uğraşmaktadır, tam helikopterle arkadaşı tarayacaklar sanırsınız(ki James bond filmlerinde racon böyledir)mesaj gelir. Zat gider ispanyada meksika-ispanya-afrika kırması bir hatun araklar( hatun bulunabilecek en kelek hatunlardandır)Hatun bizim oğlana abayı bir günde öyle bir yakarki onun için müslüman bile olmayı kabul edecek hala gelir. Neyse devamında tam teşizatlı ajanımız Ethen Kelle her fırsatta orasından burasından bir şeyler çıkarır, bu paraşüt olabilir maske olabilir el bombası olabilir. Neyse sonuçta onlar ermiş muradına, kerevet bize kala. Filmin senaryosu aptalca, en güzel bölümleri hiç konuşma geçmeyen bölümleri( ki Woo abi gereksiz lakırdıyı zaten sevmez). Ama action olayı bir harika, James Bond'a basar. Dövüş olayı tatmin edici çıkınca kendini adamı iyice pataklamış gibi hissediyorsun.EE mişşin impaşşible dan daha ne bekliyonuz( valla dersenizki güzel bir hatun işte o yok)
  Puan: 9
 • john wooya laf atanlar..

  bi kere film süper olmasada güseldi. Tamam konu falan berbat ama sırf tom abinin bu tekmeleri ve motosiklet sahneleri için bile izlenir. Ayrıca John Woo'ya laf atanlar.. Büyük ihtimal Matrix 2 ve 3'ü John Woo çekecek. NTV öle dedi.
  Puan: 8
 • İzleyin ya ne kaybedersiniz...!

  Güzel filmdi ya.Tom abiye hayranlık besledim,inanmazsınız benim doğru dürüst kaşık tutmayı bile beceremediğim ellerle abim aletsiz dağa tırmanıyo, hemde bildiğin düz duvarlı bi dağa. Hayret ettim,gevur bu yapar dedim.Sonra aşık oluyo tom abi,yine hayret ettim çünkü kız sıçana benziyor,senki Tom cruisesun yapma be abicim elini sallasan 50 si. Ondan sonra bir araba ve motor sahnesi var. Audi TT cabrio ile Porsche Carrera Cabrio kapışıyolar, tabiiki bayan sürücü kaybediyo heheheehe... Ve gelelim motor sahnesine, şimdi sahnede tom abi ve kötü abi kafa kafaya motor sürüyolar, görenler bilir motorlar en az 130-150 ile gidiyor,biz iyimser olup 130 alalım.x=130, tom abi ile kötü abi tam motorlar birbiri ile kafa kafaya çarpışıcakken motordan atlıyıp havada çarpışıyolar.Şimdiiii benim bildiğim motor ne kadar hızlı giderse üstündekide o hızda demektir (bkz.Fizik dersleri) buna göre Tom abi ile kötü abinin havada çarpışma hızları 2x tir yani 2 X 130 =260 km/saat.Düşünün 260 km hız ile giderken duran bir ağaca çarpıyorsunuz,nasılki ölürsünüz işte Tom abi ile Kötü abi yede aynısı olması lazım,en azından vucuttaki tüm kemiklerin kırılıp elemanların suratının Tost ekmeğine dönmesi lazım.;Ama hayır baya adamlar yerden kalkıp ağız burun dalıyolar birbirlerine. Tom abi karatede öğrenmiş ,ama çok dayak yedi.Burdan aldığımız ders nedir Osmanlı tokadı bi numaradır herzaman. Filmin son sahnelerine doğru kumsalda kuma gömülmüş bir silahı tom abi ayak darbesi ile omuz hizasına sıçratıyo. Evet yapıyor gerçekten ,biz bir futbol topunu bile kumsalda maç yaparken 3 santim kaldıramıyoruz yerden,Tom abi koskaca tabancayı yapıyor.Ajan tabii bizim yaptığımız şeyleri yapması beklenemez. Güzel fimdi ama gidin.....
  Puan: 5
 • verdim 7 poanı

  zaten çok yazılmış çizilmiş yukarda.dün izleme fırsatı buldum.woo'dur yapar.başı sonu bellidir aşktır,maskedir, güvercindir zarttır zurttur.e woo dur zaten ne izlemeyi umardınız be sefiller?azcık icine etmis amacam hazır filmi var buna ramen aksayan tarafları var filmin. face offuna 10 verirdim lakin bunun hakkı 7 dir.ugrasmis yapmis adamlar. kızıcagıza basmıslar çipi basmışlar virüsü e bi de tom amcam ve eski sevgilisi var.. yazıktır kızın hatırına. bombadır, arabadır, makettir siz biliyo musunuz ne zorluklarla yapılıyo bu filmler. budur olay,a bi de tom amcanın saclar filan iyi olmus güzel insan olmus. neyse hadi bakalım kapatıyoruz.
  Puan: 7
 • valla hepiniz haklısınız

  Aslında ortada film falan yok pragmanları seyredenler filmde daha fazlasını bulamayacaklar. Aksiyon olarak cok iyi bir film. bir çıpıda bitiyor ama acayip hatalar var. 1. En cok kıza taktım ben. cok güzel hatun ancak baştaki karizmayı sona yetiştiremiyor bir ev kadını olup çıkıyor.Yazık. 2. Parmağı kesik olan adamın maskesini o anda nası buldu yani ileri görüşlülüğün bu kadarı. Zaten herkes birinin yerine giriyor filmde. 3. O motosikletlerden birbirlerine atlamalarındaki maksat neydi anlamadım. Adamların ellerinde silah var ama onlar ne yapıyor. Bari tekme falan atsalar. 4.son hata bir yazana: Yaw tom abinin o hızda kayarken tek elle kayayı tutmasına yada adamların o kadar yükseğe sıçramasına şaşmıyorsun da düşünce bi taraflarını kırmamasına mı şaşıyorsun. Valla cok bekledim bu filmi o yüzden daha aşağı veremem kimse kusura bakmasın.
  Puan: 8
 • Neyse artık MI3 olmaz

  Nerde 1. seri ve hatta 2 seri görevimiz tehlikeler, nerde bu iki film.Birinci biraz daha güzeldi bence.Bu felaket. Bunu seyrettikten sonra son J.Bond bile daha heyecanlıydı diye düşündüm.Sonuç; sanırım birdaha MI filmi göremeyeceğiz. oh be.
  Puan: 2
 • 'Abi emaytunun visidi si varmı 'şeklinde bi soru duydum ya

  O binanın tepesindeki panjurlar nasıl tam adam gelince açılıyo? Adam neden 15 dakika da bir salak gibi gülüyo? Adam operasyona giderken bütün ecdadın maskesini taşıyo mu? Kız sidneyde yürürken haritada noktası neden uçakta gider gibi gözüküyo? Adam neden Tom abi alevlerin arasında gözükünce çekip vurmuyo? Adam neden en yakın arkadaşının parmağını kesiyo? O ecza sanayisinde kimse adamın kendine virüs aşıladığını farketmiyomu? O şişko adam grip mi oluyo,rüya mı görüyo,şöförü neden grip oluyo? Kız neden arabayla yarışırken nefret ettiği adamla 2 dakika sonra nınınını...? neden neden neden?Bunları cevabı olsa iyi filim olurdu.bide adam ne biçim duman çıkardı yaw 10 kişi boğulurdu o dumanla
  Puan: 5
 • olmadı be

  yahu sen 40 senelik mission impossibal dizisinin arkasından boyle bi film yap. Ayıptır yahu. Benim bildigim mi dizilerinde takım ruhu vardı, teknoloji vardı, adamlar birbirlerini kesmezdi, atlayan hoplayan adamlar, patlayan arabalar, yarışlar falan yoktu. Herifler m.i. yi james Bond a çevirmişler. Erkekler gitsin diye güzel bi hatun, kadınlar kızlar seyretsin diye aşk meşk koymuşlar. Karizma için daa tırmandırmışlar action için araba yarıştırmışlar... 1000 tane "ulan niye ki" sorusu geliyo insanın aklına. Bana vereceklerdi o imkanları bak neler yapıyodum... (dayanılmaz türk geyigi)
  Puan: 4
 • Paranoyaklaştım

  bu bölümde maske işinin b.kunu çıkarmışlar film boyunca acaba bu gerçek mi yoksa lavuklar gene maske mi taktı diye kendimi yedim. Film battal gazi misali olmuş. Sakın gitmeyin paranıza yazık bende filmin sonunda gişedeki kadını dövüp paramı geri aldım.
  Puan: 4
 • ATIŞ TUTUŞ Bİ FİLM

  Tamam biraz abartıya hiç itirazım yokta ebe bu kadarıda pes yani mission: geyik
  Puan: 3
 • metallica klasiği

  müzikler harika
  Puan: 10
 • Gidin eğlenin...

  Sanki film festivali zamanı her gün çifter çifter filme gidiyormuşsunuz gibi "Çok banal, abartı" diye atıp tutmayın. Ne beklediğinize karar verin, hayat görüşünüzü değiştirmeyecek ama sizi eğlendirecek bir film istiyorsanız, şöyle kaliteli bir sinemaya gidin, önlerden bir koltuğa kurulun, sonra da ses ve görüntü efektleriyle birlikte koca koca adamların sizin için yaptığı numaraları izleyin...
  Puan: 7
 • uyuttu ya...

  abi resmen bok ötesi bişedi,korkunç sıradan, olacak olayları beş daka önceden tahmin edebiliyosun, hatta yanındakiyle bahse bile girebiliyon.. bu derece boktan ve sıradandı
  Puan: 1
 • John Voo'ya laf yok o kadar!

  Kardeşim niye herkes bu kadar abartmış ki eleştiri olayını? Birisi atmış ortaya 'Çok saçma, oha moha' diye, hurraaa herkes de atlamış aynen...Taam bayaa abartı sahne var ama kardeşim siz hiç mi John Voo filmi izlemediniz? İzleseydiniz alışık olurdunuz bööle sahnelere! Bi kere yavaş çekimler ve güvercin olayı drek John Voo'nun olayıdır, kimse yavaş çekim olayını O'nun kadar iyi kullanamaz. Siz gidin bi Face Off, Hard Target, Broken Arrow izleyin de görün neymiş! Hard Target'ta Van Damme motorsikletin üstünde ayaa kalkıp 1 KM yol gidiyo siz ne diyonuz haala?!? Ama tabi John Voo'ya yakışmayacak saçma sahneler vardı tabi mesela o silah sahnesi nedir ööle?!? YUH dedim! Naaptı herif?!? Hayatta olmaz ööle bişii! Gittim okuldaki fizik profesörüne sordum, o derece yaani...Bi de bayan arkadaş olayı var, çirkin mirkin diyolar da, yaw daha ne bekliyodun Claudia Schiffer mi oynasaydı tam oturmuş işte yerine! Yanlız aşk meşk olayı sootmuş aksiyonu. Ama şunu diim aksiyon sevenler ve John Voo'yu bilenler gitsin kaçırmasın. Bilmeyenler de orda burda laf etmesin! (Yaw bu Laptop'ın da klavyesi bozuk mudur nedir, zar zor yazdım...)
  Puan: 8
 • sıfır hatta eksii sıfır...

  sayın zuxxi ,ci arkadaşlar enkısa zamanda 1. in altında daa bır puan vermemiz için birseyler yapın lutfen ... yaa bır fılmın sırf fragman lardan oluşması kadar kotu bırsey olmazzz. tom agbi enkısa zamandada karate falan ogrensın berbattı tek kelımeyle fılmı izlek isteyen arkadaslar sız en iyiysi fragman ı izleyın yeter ...
  Puan: 1
 • Actionın allaı vardı. Motorda motordu hani.

  Aksiyon bekledim, beklediimi buldum. Senaryo menaryo hak getire tabi. Sadece aksiyon vardı başka bişi yoktu diyip düşük puan veren adamın o filmde işi neydi ki? Filmin misyonu gelişinden belliydi zaten.
  Puan: 8
 • I am a chimera virus, so where the hell is my hero?

  Gayet şık bi film. Kız arkadaşınızı almadan gidin... Karı çok güzel diil ama yine de kıvrımları tahrik ediyor. Kim ne derse desin izlenmye değecek ve paranın hakkını verecek bi film yapmış eloğlu... Ama demokratik olmaya çalışan bi ülkede olduğumuzdan kötü yorum yapanlara sesimi çıkarmıyorum...
  Puan: 9
 • kustuk...hayirli olsun.

  sanatsal boyutta irdelemek gerekirse bu film bok!gibi.konusuz porno filmlere benzemis.filmde gerckten konu adina hicbisey yok.tamamen uydurma hareketler var ki bu hareketleri de topcik tom yapsa gam yemiycem.bilgisayan efektlerden kullanmis zekiler.gitmeyin yazzik edersiniz paraniza. pokemona gidin daa iidir.
  Puan: 1
 • Babalar gibi film işte.

  Ya ne güzel film işte.Cemni abimizde güzel yazmış allah için.Okumayan varsa okusun tamamen dogrudur yazdıkları.
  Puan: 10
 • fazla ucmuslar

  yaw ıyı hos ta fazla zıcmıslar bazı sahnelerde ne o ole ya olcak ıs olmıcak ıs war demı ama yınede gormekte yara war bı de admlar 75 mılyonu bayılınca alacak baska adam kalmamıs heralde cok ııı deıl dıer oyuncular
  Puan: 6
 • MI-2 Clueless

  Ne diyeyim bilemiyorum. Cok cok klasik bir film senaryosu. Film'deki sahnelerden umutluydum ama bu sahneleri izledikten sonra science-fiction demek daha uygun olur. Dogrusu buraya koyamaycagim kadar sacmalik var. Eger cokmus bir Tom Cruise izlemek isterseniz, gidin izleyin. Bu film olsa olsa kiz filmi olur. Gidin o film paranizla bir kurusa bagista bulunun. Kendinizi daha iyi hissedersiniz.
  Puan: 3
 • salakça

  Hiç zevk almadım.Haketmediği halde 10 verenlerin puanını düşürmek için sıffırrrrrrrrrrrr!A yokmuş, bir veriim o zaman....
  Puan: 1
 • Normal !

  Emek harcanmıs ama yardımcı karakkterler çok yetersız kalmıs ve buda baya bozuyo.Efektler ıyı ama tabı kı benı carpmıyo ancak cok kotu bı fılm degıl !
  Puan: 6
 • John Woo ve fantezileri

  John Woo kaç yaşında bilmiyorum ama bir çocuk manyak fantazileri var belliki.. Zaten bu güne kadar izlediğim 3 filmide fanteziden ibaretti... Bide bu adamın maskelere takıntısı var karar verdim ha!..Face off da nicolas cage le John travolta bu maske ihtirasının kurbanı olmuşlardı.... Bu filimde biraz daha abartılmış ama yanii.. Adamlar zaman yanında 6 milyar insanın maskesi bulunduruyor herhalde... A bide son sahne var ya uff one.. silha gümmm, silha elde.. son zıpla vole gibi bişiler ve adamı vur... Fantezimdir deniyim dedim, silah plastik olmasına rağmen parmaklarım kırılıyordu...bide yere düştüğümde 3 gün belimden şikayet ediceğim aklımdan geçmemişti.. Sonuç olarak izlemesi eğlenceli oluyor ama filmden çıkınca John Woo nu aklı hakkında süpheleniyorsunuz.... Gene benden 6 i aldı walla...Werdim gitti.. (Ya ben neden hep bööle çok uzun yazıyorum..)
  Puan: 6
 • fena deyil, iyi gibi

  filme 0,1 veren arkadaşlar! allahaşkına bu filmden daha fazla ne bekliyordunuz ki? aşk mı, romantizm mi, komedi mi? bu bir eekşın filmi ve daha fazlasını iddia etmiyor. aksiyon açısından doyurucu bir film. yalnız filme harcanan parayla Türkiye'nin dış borçları kapanırdı o da ayrı konu. filmin en güssel tarafı müzikleri. (eee metallica). ayrıca melez hatun fıstık gibi onu da belirteyim. kısacası sıkı bir aksiyon filmi görmek isteyenler için iyi bir alternatif. gürültüden hoşlanmayanlar, ya da uyumak isteyenler için Pokemoon'u tavsiye ederim.
  Puan: 6
 • olmamış........

  bu kadar kişi yazmış ama bende uyarıyım.. olmamış dizinin tadını yakalayamamışlar..türü sevenler bile yok bu kadarda olmaz diyecek özellikle iki sahne diğmamı başımdan aldı beni benden eyledi.. kumsalda silahı alış sahnesi ve o maskeleri yanındamı taşıyo ve benzeri şikayetler ama eğer bunu okuyan kişi fight club ı beğenmemişse hemen gitsin mantık hatalarınıda algılayamaz çok eğlenir.. bunun dışındakiler ben ettim siz etmeyin...hem kızda çirkin..
  Puan: 1
 • KICKIN' IMPOSSIBLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Hadi action filmi orası dooru.Bence John Woo'da hic fena deil bi kere.Tom Cruise'a laf yok, adam muhtesem (de saclarını kesmesi lazım).Eh konu da bir action filmi icin fena deil.Aslında heyecanlı bi film gibi.Ama dovus sahneleri icin hicbi mazeretleri yok, harbi harbi sacma.Herif seni oldurecek, sen babalık taslamak için bıçağı atıp, adama tekme tokat giriyosun ya, kıl oluyorum bu triplere.Yine de bence ii bi filmdi, dovus sahneleri dışında oldukça iiydi diyebilirim.Adamların savurduu tekmeler yüzünden de bence filmin adı "Kickin' Impossible" olmalı. Ha bi de Cruise filmin fragmanında ve başında tırmanıyodu ya, içim dışıma çıkıodu her seferinde adam kesin düşcek die, dublör de kullanmamış ya, aferin hem yakışıklı hem cesur.Neyse yaw, bence gidin.Sinemada adamı kusturana kadar fragmanını burnumuza sokar gibi 500 defa izlettirdiler bi de, gidiim de kurtuliim dedim, filme gittiğimin ertesi günü sinemaya yine gittim ve yine bu filmin fragmanını gördüm, artık kusuyodum da tuttum kendimi.Bi insanın üstüne bu kadar da gidilmez ki!
  Puan: 8
 • görewimiz nekine???

  ya film bence genel olarak fene diildi ama bikere bunca olay çıkartan şeyin sadece bi wirüsten ibaret olması pek ii diildi.yani woo amcam yapmışken daha iisini yapıp bu kadar patırtı çıkaran şeyi daha da bi hımm nası diim daha bi karmaşık bişi yapsaydı.tom abim iiydi.ama o karının tom uğruna wirüsü kendine enjekte etmesi biraz abartıydı.yaani kaç babayiğit yapabilir ki bunu? sonuç olarak tüm bunlara karşın kıyak filmdi diyorum we 9 puan weriyorum...ha o geri kalan 1 puan da nyah karısı yüzünden kırılmıştırrr söölemeden geçemicemmm
  Puan: 9
 • 111111111111111111111

  Bok gibi bir Film. Hem izleyiciyi aptal yerine koyuyorlar, hem de cebinden parasını alıyorlar. 10 dakikka Matrix'i izleyin iki defa M:I II izlemiş kadar olursunuz. Hem bu 10 dakikada daha fazla Konu bulursunuz. Herifler gerçekten müthiş saçmalamış.
  Puan: 5
 • Action Opera

  Bir sinema eserinin başarılı olup olmadığı çekilirkenki amacına ulaşıp ulaşmadığıyla ölçülür. Bu bir Tarkovski ya da Eisenstein filmi için de böyledir, John Woo için de. Woo daha önceki filmlerinde de görüldüğü üzere insanlara, mantığın ikinci plana atıldığı koreografik aksiyon filmleri seyrettirme amacında bir yönetmen ve bu bağlamda filmlerinin (en azından amaçladıkları şeyde) başarılı olduğunu düşünüyorum. Hatta Woo öncesi bu tarzı deneyen diğer bütün yönetmenlerden daha fazla... Söz konusu filmlere tüm James Bond serisini örnek verebiliriz mesela. Bu filmlerde de mantık yoktur ve olmadığı için de gocunulmaz. Amaç cümbüş ve ilginç buluşlarla izleyiciyi filme bağlamaktır sadece. Spielberg ya da Tiernan filmlerinde de mantık hataları vardır ama seyirci, perdede olan bitenin saçma olmadığına inandırılmaya çalışılır bu filmlerde (Indiana Jones ve Zor Ölüm serisi örneğin), çünkü heyecanlanmanın koşulu seyredilenin gerçek olduğuna inandırılmaktır. Woo'nun filmleri ve tüm James Bond bölümleri bu handikapla çıkarlar seyirci önüne... Seyircinin heyecanlanması söz konusu değildir filmin hiçbir karesinde. Başkahraman bir fevkalbeşerdir ve her zor anda insanüstü yetenekler sergileyip kurtulacaktır beladan çünkü. Bu eksikliği telafi etmenin yolu da en azından filmin aksiyon sahnelerinin ilginç bir koreografiyle sunulması ve seyirciye bir bale seyrediyormuş izlenimi vermektir. Bu becerilebilirse ne ala. Woo filmlerinin işte bunu James Bond'lardan ve bu tarza en yakın tarihli bir diğer örnek olan Gerçek Yalanlar'dan çok daha iyi kıvırdığını söylemek ve bu filmi (M:I-2) sadece bir aksiyon balesi seyretmek isteyeceklere tavsiye ederek yazımı bitirmek istiyorum.
  Puan: 7
 • Tom Olmasa Film bir boka yaramaz.

  Filmin konusu çok eften püsten. Amaç çok saçma. Ama Tom çok yakışıklı ve filmin aksiyonları da seslendirme de harika... Heyecan güzel. Ehh kız da güzel. Bir de konu güzel olsaydı... Yine de TOM filmi kurtarmış. 6 verecektim ama Tom için 7 verdim.
  Puan: 7
 • boya bak mala bak

  yaw ben bu fılmı izledim harbiden yani ial 110 kardeşime katılıyorum fılmi izledikten sonra tom abiye olan hayranlığım artmış bulunmakta yani filmden çıktım takriben 15 saniye olmuş bi tane hatun geldi (manyak bişey mavi gözlü kızıl saçlı vücut o biçim)filmi nasıl buldunuz dedi ben de bütün romantikliğimle TOM'DAKİ BOYA BAK MALA BAK dedim.Valla harbiden öle yiğidi öldür şeyini hakkını yeme
  Puan: 10
 • M:I-2? No u aren't

  ya bu geyii yaptıım için kendimi affetmiyorum ama olsun yaptım bikere.. Ya ben filmi izleyeli 2 hafta felan oluyo gittikçe uyuz olmaya başladım. Toplumumuzdaki ameleler saolsun "la neydi la o kiymera mıydı" yada "abi o herif boynuna bi bant yapıştırıyo ya! o işte sesini deiştiriyo" gibi muhabbetlere sık sık tanık olmaktan filmden iyice soğudum.Bide fazla etkisinde kalanlar var ki onlar da akşam 9'da gözlük takanlar.. Film abartıydı...
  Puan: 3
 • new superman

  adam bir kere filmin başında kuşlara taş çıkartıyor tam hesaplayamadım ama nerdiyse bilmem kaç bin fit yükseklikteki dağın tepesinde ordan oraya atlıyor valla seyrederken bile kalp atışlarımdan gömleğimdeki telefon fırladı hele o kavga sahneleri adam sanki kavka etmiyorda akrobatik hareketler yapıyor ama yinede sitres atmak için seyredebilirsiniz.
  Puan: 6
 • hııım arbartı ama...neyse

  ya filim başlar başlamaz havada başladı zaten tom abimiz kavga ederken bile hep havada kavga ediyo herif bi zıplıyo tak tuk adam ölü abartı ama her filimde vardır değilmi?? buarada kız ÇOOOK güzeldii ve maske olaylarıda çook ilginç ve filmin sonundaki olayda abartı ama ben yinede bu filmi beyendin her neder arkadaşlarla gülsekte tom abimize yakışmış bu filim
  Puan: 8
 • İiğğğtın HanT!

  Bizim gençliğimi yiyen Mission İmpossible dizisinin sinema versiyonu olduğunda ilkinde çok heveslenmiştik. Fakat hiçte diziyle alakası olmayan gelişmeler karşısında dumura uğrayan bizler ikincisinde belki Jon Voo abi düzeltir meseleyi derken birde baktıkki olay iyicene James Bond tarzına kaçmış. Ve hatta aynısı olmuş denilebilir. Aslında beklentisiz izlendiğinde hoşlanılabileceğine inanıyorum. Fakat izlerken ASLA "Missin İmpossible izliyorum" diye düşünmeyeceksiniz. Jon Woo denilen çekik gözlü yönetmenin elini attığı zaman neler olduğunu görüyoruz ki bu nu kısmet olursa matrix2 de de gorecegiz.Aman dostlar gormeyelim gostermeyelim biri bu adamı durdursun yada durdurmamıza yardım etsin... Helpp
  Puan: 4
 • YuuH be daha neler...Abart mına koem....

  tiksinç,kusunç,poqçul,berbatcıl,salakcıl...böle absürdlükler ancek power rangers fanatiklerini etkileyebilir.. olabilemez olanaksız,böle bi rezalete 10 wermek olabilemez,',aha benden 0..ötesi yok...ama 10 werenleride azad etmekden başka çare yok..sewkili beğendi nede olsa..zewksiz kıs..amaaan.
  Puan: 1
 • eh işte

  1'inci filmi izlemek nasip olmadı ama 2'inci si iyiydi.1 puan veren salaklar filmi nerelerinden izlemişler sormak istiyom inadına 10 değil 11 puan veriyom.
  Puan: 10
 • bu ne ya!!!!

  valla bol aksiyon ve göz boyamasından baska birsey degil.Sıradan bir konusu var bu arada tom abimizin guile tekmeleride acayip adamı yenilmez supermen gibi bir sey yapmıslar adam yaralanmıyor bile....genede iyi bir göz banyosu..
  Puan: 6
 • Güzeeeeeelllllll.....

  Güzel bir aksiyon filmi.Anam sinemaya mı gidiyonuz eleştiri yazısı yazmak için mi izliyosunuz anlamadım.Yok daldan dala uçtu yok Osmanlı tokadı atsa daha iyi olurdu..Çüş deve.Bir de kurban kesseydi bari..Gidin görün eğlenceli film işte insan sıkılmıyor anlayacağınız. Ve aklınızdan şu sözü çıkarmayın "Why do you call me Dimitri"...
  Puan: 8
 • bööööööööööööööö

  tek kelimeyle böööööööööööö
  Puan: 10
 • ÜşşşşÜÜÜşşş VaLLa:))

  cüneyt amcamla kapışmaya girmişler:)bu yüzden kınıyorum onları:))kimse cüneyt amcamla yarışamaz..ne bu yaa alla alla valla yazık yani:) hata küteli bir film olmuş hoşuma gitmedi bu filme on puna verenlerde bence şu yüzden vermişlerdir:)mallar.. ben kıyamam valla idareli kullanıp sadece 1 puan yeterli bence:))byezzz..
  Puan: 1
 • oku

  Şimdi yorum yapıyorum ki bu yorumlarım dikkate alınmalı,film iyi,filmden çıkıpta abartı diyenler sinemanın ne olduğunu bilmeyenlerdir çünkü sinema zaten büyü demek büyüde günlük karşılaştığımız herhangi 1 olay değil.Anlamak istemeyenlere hiç 1 sözüm yok sinemadan anlayanlara da iyi seyirler.
  Puan: 10
 • çok şey beklenmemeli

  türkwari sahneler olduu kadar güzel triplerde atilmiş çok şey beklenlenmeden gidilip lan şarkılarıda güzelmiş denilebilecek sıradan bi film
  Puan: 5
 • Tom abime diyecek yok

  Abi bence gayet güzeldi.Tamam işin içine biraz aşk meşk katmaya çalımışlar o işi biraz bozmuş olsun bence çok rahat izlenebilinecek bir film. Özellikle filmin müzikleri manyaktı. Ayrıca bir tokat atsa adamı yıksan ne zevk alacan o filmden film dediğin iki adam onadakika kendilerine bir sey olmadan dövüşecek .Çıktığı tekmelerede laf yok oldukca güzeldi.(neo abime diyecek bir sey yok).Gidin görün aslanlarım tom abinizi biraz kıskanın. kendinizi onun yerine koyun. kendinizi aldatın
  Puan: 9
 • Bir kerede MUMYA filminde olmuştu

  Mumyaya gittim korku diye komedi çıktı. MI2 ya gittim action diye oda komedi çıktı. filmde ses berbat her yere eko koymuşlar. Ben bu salağın niye dağa çıkarak görevini öğrendiğini hala anlayamadım. Filmde beğendiğim birşey vardı ki oda cidden baba olmuş, şu Tom'un baş kötüye kendi adamını vurdurduğunda adamın bağırışı ve suratındaki ifade sonrada Tom'un filmdeki tek mantıklı hareketi ordan son hızla tüyüşü güzeldi. Televizyona çıkınca görürsünüz onuda boşverin gitmeyin
  Puan: 4
 • bı de ben yazayım dedım

  begendıgım tek bı sey var oda bu tıp bı aksıyona duygusallığı karıstırmaları...
  Puan: 7
 • tom cruıse çooook iyiydi

  şmdi lütfen bu film için kötü yazanların çoğu erkek ve nedeni de bence belli. tamam belki mükemmel değildi ama ben yinede tom cruıse' un üstün kabiliyeti için ve filmin müzikleri için 10 puanı helal ediyorum.
  Puan: 10
 • Daha ne istiyonuz

  sasiyorum kotu olmus diyen arkadaslara. yaww daha ne istiyonuz ki. Adamın elindeki malzeme belli senaryo belli. Senaryo cok bayaa oyuncular action filmine uygun olmayan karakterler. Yani bir de filmde digital efekt namına bir sey yok. Sizin dediginiz bir patates bir soğandan yoğurtlu iskender istemek gibi bisii. Bence Woo yinde olumsuzluklara karsi iyi döndürmüş filmi. Ne diyem tebrikler...
  Puan: 10
 • Kim Nederse Desin...

  Bence film müthişdi abicim herkes diyor ki ney miş dagdan daga atlı yormuş sizene ne kıskanıyorsunuz adamı siz atlıyamıyorsunuz diye böyle yapıyonuz değilmi diyecek tek birşey kaldı M:İ-2 müthişti gitmiyen gitsin bence ...
  Puan: 10
 • Em Ay Tuu Sana Ya Harbi Tuuuuu Suratına!!!

  Filmi sinemada değil video cd'de seyredebildim. Sonra o cd'ler film bittikten 5 saniye sonra kendilerini yok ettiler.
  Puan: 1
 • çok kötü

  bence çok kötü gitmeyin niye diycekseniz olay adamın dağdan atlaması değil, bu zaten bir aksiyn filmi, kötü olamsının nedeni aksiyon azlığı ve senaryo kötülüğü, kurgu kötülğü ve oyuncluk kötülüğü.bide eleştiroyorsunuz dağlarla mağlarla olmazki
  Puan: 3
 • :)

  film idare eder!yalnız motorsikletlerden fırlayıp göğüs göğüse çarpışma sahnesinde gülmekten kırıldım!ne komikti yaw!!!!!
  Puan: 6
 • yakıştı mı şimdi Tom abimize....

  Film idare eder işte (belki eder) ama yokmuydu piyasada şöle sarışın,atletik bi afet,Hem ne güzel olurdu yaww. Filmdekine baktıkça uykumuz geldi sizi inandırsın ama napçan??
  Puan: 6
 • Nokia 3210

  Kumsaldaki dövüş sahneleri Nokia 3210'dan aşırma, boşuna çekmişler. İzlemeye değer, en azından stres atıyorsunuz!
  Puan: 7
 • kötüüüüü!!!!!

  yaw nedir benim şansım yaw:(( yaşamın kıyısında mi2..çok kötü çook..yani bu film yerine oturup cüneyt abinin filmlerini de izleyebilirsiniz.hele motor sahnesi komediydi tam o sırada salondan şaşırmış bi şekilde kürüf geldi:) e haklı ama aşırıydı. filmde 1-2 güzellik var tabii kamera ii kullanılmış değişik açılardan çekim falan bi o güzel..valla action dolup taşıo isterseniz gidin ama büyük hayal kırıklıı yaşayacaksınız
  Puan: 5
 • 3210 deel

  o 8210 bi kere..
  Puan: 1
 • *****B.KUNU ÇIKARTTILAR OLAYIN****

  ulen bu kadar ticari amaçlı bir film olamaz bence çok boktandı yani çok JAMES BOND vari olmuş
  Puan: 4
 • hımmmmmm

  her şeyi eleştirmesini bilen bi milletiz.bi bok biliyoz sanki.yapmış el oğlu helal olsun bile diyemiyoz.biz diyoz işte herşeyiyle uzun uğraşlar sonunda ve gayet ii bi bütçeyle yapıldığı belli olan bu filme HELAL OLSUN.gönülden de bi 10 puan.
  Puan: 10
 • Öff yani....

  Aslında filmi beğendim. Yani tek başına iyi bi film. Mesela bi John Woo filmi olarak,action filmi olarak,Tom Cruise filmi olarak vs vs.. Ama bir Mission:Imposibble filmi olarak değil... Çünkü ruh yok,kuralları yok,alıştığımız özellikler yok.... Bilemiorum,film hoş ama misyonuna uygun değil. Felsefeyi taşıyamıyor. Action sahneleri güzel olmasına güzel,ama hayal ürünü gibi duruo. Yani Ethan da Superman gibi.. Ne desem bilmem ki..... Aaaa, bi de soundtrack iyi........
  Puan: 6
 • tamamda , nereye kadar?

  Hopla zıpla vur kır dağıt filmi yapmış adamlar. iyi yapamamaları ayrı , senaryonun klasikliği bilinmişliği ayrı bir lezzetsizlik katmış olaya. Olmamış yani.
  Puan: 4
 • Guzel guzel

  Konu klasik kötü niyetli bir grup birşeyler çalar genelde kitle imha silahıdır bu,iyi bir ajanda bunu geri alır ama gerçekten çok güzel görüntü ve ses efektleri vardı. Özellikle motosikletlerin kullanıldığı sahneler dehşetti. Woo gerçekten kamerayı çok güzel kullanmış,taa film başlarında Flamengo dansı bile filmin görsel açıdan çok güzel olacağının anlatıyordu. Film gerçekten izlemeye değer.(Şansınıza elektrik kesilmezse :))) )
  Puan: 9
 • izlemeye değer

  herkesin yazısını bıkmadan usanmadan okudum..iyi diyenler olduğu gibi kötü diyenler de var...ama şu bir gerçek ki;film teknolojik açıdan ve oyunculuk kapasitesi bakımdan cok iyi....izlemek lazım....
  Puan: 10
 • Igrenc!

  Berbat bir film.Bi kez film sacmaliklarla basliyo. Ulan ey yuce Ethan Hunt, sende ne yuce bir guc varmis ki, o koca kayadan o hizla inerken parmaklarinin ucuyla tutunabiliyosun. Hem su maske cikartmalarda bilgisayar cok belli edilmis. Yani efektlerde boktan. Ayrica o kadar kavgaya Terminator olsa dayanmaz be.Film 20 dakka motosiklet uzerinde, 30 dakkada dovuserek gecti galiba. Bunlarin arasinada bir romantizm serpistirdikmi film yapariz diye dusunmusler heralde. Ayrica filmin muhtesem sonu( oteki 45326 filmin sonu gibi) Haaaant.Beni oldurmeliydin!!! Ulan bu kliseyi unuturlar sanmistim ama yanilmisim.. Ama filmin tek guzel seyi yeni muzigi olmus. İyi remix yapmislar. Heralde bunda da metallica farki var.
  Puan: 1
 • Gitmek lazım...

  Film bitti biticek ama görmeyenler için söylüyorum bence gidip görmek lazım... Sonra 3. felan çekilir 2. nooldu diye merak edersiniz walla...Benden söylemesi
  Puan: 6
 • matrix tom

  ya abi filme gitmek için g..... yırttım bi kuyruk bi kuyruk sonunda girdik ve film basladı tom amcam dağa tırmanıyo ama ne ipi var ne bişeyi dağda hareketler felan yapıyo ve film göreve çağrılmasıyla başlıyor ama nasıl başlıyor çizgi film olsa bukadar saçmalık olmaz heralde (keşke pokemon a gitseydim)sen iki arabayı birbirine yapısık sekilde döndur abi hadi bitur döndü iki tur döndu e bu üçüncü dördüncü(belkide 5 başım döndü tam sayamadım) ne kıralı gelip yapsın su hareketi kafamı kesecem.MAtrix i bilmeyen yoktur ordada bu tom amcamın yaptığı hareketleri yapıyorlardı ama adamlar farklıydı onlara bilgisayar verileri felan yukleniyordu anca öyle yapıyorlardı bu hareketleri ama tom amcamda Allah vergisi bi yetenek motosikletin aynasından ates etmelermi dersin bi yamaçtan öbür yamaca atlamak mı dersin her bi bok var adamada ama final sahnesindeki o hareket yokmu sen kuma vur silah havalansın tut ve ateş et , amca biz o hareketi topla yapamıyozzzz neyse filme verdiğim puan
  Puan: 3
 • Tom in filmi out

  abi bu herif kaç yasına geldi benim kız arkadasım hala manyak gibi asık bu herife yaw! neyse filimde tom abi harbi tatlı yani erkek olmasaydım icabına bakardım olayın ama erkegim bu yuzden sanırım kıl kapmam lazım olaydan :) neyse filme gelince filimde teknik iyi içinde gecen 100 tane action sahnesinden sadece 4 5 tanesi elle tutulur durumda hele hele o filmin basında ucurumdan ucmak uzere olan o arabalı sahne gercekten beni bir an filimden cıkmaya zorladıki arkaslar saolsun kelepcelemişler filmin sonuna kadar cin işkencesi cektim bu arada filmin sonundaki dovus sahnesindede kafayı tasa vurup dagıtan adam ayaklanıp hala tomma yan cizmeye calısınca aklıma abartı arnold filimleri geldi birden ordada bir ayaklanmaya calıstım ama iyne olmadı unutmusum kelepceleri! genel olarak 5 verim ama cok incemi işleyecegiz 3 bile vermiyorum len!!!
  Puan: 4
 • GÜSEL BEH

  tom abimiz atlamış zıplamış iyi film yapmış. john amcamızda fisik kurallarına uysa iyi olacaktı ama gene de güsel film beh.tom abiye bir sorum var o tabancayı kumdan nasıl dimdik çıkardın ????
  Puan: 8
 • ne beklenebilir ki!

  her zamanki gibi bi devam filmi ve klasik olarak ilkinde ki gibi iyi birseyler ariyorsunuz..action filmi.. ne beklenebilir ki! ethan amcamin tirmanis sahnesi aciiipppp SAÇMAAA! yuh dedim yane.. herkes hatuna takmis filmde güsel hos hatun dediydi arklar da ben öle bi hatun göremedim..zevk meselesi tabii kii..woo yaa gelince yaff abicim öle atraksiyonlu tekmeler tokatlar attiracaniza adam gibi dovüstürsenize su adamlari..matrix den sona bi alaydir gidyo bu dövüs sahnelerinde yaa bakalim ne zaman son bulacak! vaktiniz elencelik bisi islemek istiyosa sinema cikisi kafanizdan puff diye uçup gidecek sizi yormayacak bi film istiyorsaniz gidin derim..
  Puan: 4
 • dağ başını duman almış

  6: Vakit kaybı değil. Görmekte fayda var. demiş zuxxi abim benim fikrim de bu ama eğer tom amca dağda karizma yapim derken düşüp ölmüş olsaydı. 10 verirdim ben
  Puan: 6
 • aman diyim

  baba o kumdaki tabancayı nassı çıkardın sen öle yaa helal ossun ne diyim yani... bi de herifin kılığına girip kendi adamına öldürttü ya, bittim vallaha... herşeye rağmen bi .oka yaramaz bi filmdi... gittiğim sinemadan olsa gerek efektler falan etkiledi beni... ses sistemi iyiydi ortamın
  Puan: 3
 • slow motion da bıraz abarmıssın con vu

  valla işte bu tarz fılm sevenler sıkılmazda olee cok mukemmel bısı deıl. yanı heralde yonetmen fılmı yaparken ucmus (artık eroınman mı onu ben bılemem)toma habıre solv mosın ucan ıkı ayaklı garıp bı harket yaptırmıs.yanı sitrit faytır bıle daa gercekcı hareketlere sahıptı.ayrıca kız harıka olee bı kuvette sasklan ma bıkere bıle olsun kımsenın basına gelmemıstır yanı saklanmanında hayırlısı... daa sonra şov yapcak ya adamı bı turlu oldurmedı bu kez oldurur dıon yok bıraz daa uzatacak. saclar cıdden yakısmıs tom kuruza valla daa ne dıyım abarmıslar bı parca...
  Puan: 6
 • pokemona giderim daha iyi

  hayatımda bööööööööleeeeeee iğrenç bir film görmedim.kusmak üzereyim.bu filme sevgilinizi götürmeyin romantizmin içine edersiniz.bi de utanmaz rezzzzillller filmi öyle bi övdüler ki millet b.k var sanıp enayi gibi gidiyo:pppppppppp siz siz olun aklınız yerindeyse sakkkkkkkkın gitmeyin.
  Puan: 1
 • Özenti ve Ticari Amaçlı Filmlerden Nefret Ediyorum

  Bende bu filme herkes gibi koşa koşa gittim.Bu filmin böyle olacağını hiç tahmin etmezdim doğrusu.MI1'in eline su dökemez bu klasik ekşın filmi.Konusu falan çok basitti.James Bond filmlerinden özenti yapılmış bir film olmuş bu.Hele filmin sonunda o ayağıyla tabancasını kaldırma hareketine çok sinir oldum.Adamların ticari amaçla yaptıklarını anladım.Ekşın,efektler ve güzel kadın koydun mu millet atlıyor filme.Valla klasik ekşın filmlerinden hala bıkmadıysanız gidin.Daha ne diyim.
  Puan: 5
 • Görevimiz:Endişe

  bu film gerçekten ilki gibi kötü olmuş ama bir iki adet artısı var, mesela rock müzikler filmi ateşliyor diğer birr şey de Tom Cruise;adam kas yapmış, saç yapmış, imaj yapmış, karate yapmış yapmış babam yapmış. Yani Keanu Reeves den daha iyi oturmuş bi tip üstüne, ama Jhon Woo ve devam filmleri yapımcıları için endişe duyduğumu söylemeliyim
  Puan: 4
 • Boş verin

  Film bence aşırı çizgi dışına çıkmış. Yani Görevimiz Tehlike dizisini izlemişsinizdir. Ehm, çoğunuz izlemişsinizdir. İşte ordaki 1 bölüm bu filme en azından 3 basardı. Size tavsiyem illa ki Görevimiz Tehlike olsun diyosanız Star'da Cts. 16:30 civarı, Teleon'da da Pazar 23:30 civarı falan heralde oynuyo. Gidin paşa paşa bedava evinizde çerezinizle izleyin. Paranız da size kalsın.
  Puan: 1
 • görev: imkansız 2

  oha lan sıçmışınız filmin ağzına... filme kötü puan verenler ekşın filmlerinden nefret etse gerek... filmi bilgisaarda 8-9 kere izledim şimdi çıkıp yine izlice yılın en iyi filmini...birincisindende kat kat iyi bir film bu ama aşırı aşk var içiinde.. müzikler harika ötesi THE ULTIMATE!,ULTRA MEGA SUPERB MUSIC IN THE ULTA MEGA SEGA SUPERB FILM ! yaaaaa.. filmin en güzel sahnesi bence SEAN ın kendi adamını öldürüp maskeyi çıkartması ve çıglık atması ve müzigin değişip yarım saat falan süren ekşın ın başlaması...film tartışmasız süper ve yılın birinci filmi olmalı...doğru matrixede benziyo ama ondan çokdaha iyi (en azından bu filmde konu normal! ve her şeyin sonunda;aaaaaaa ne oldu anlamadım adam şimdi bizim yaşadığımız dünyayımı hiçe sayıyo yoksa bizim yaşadığımız dünyamı ajanların elinde yok yok oda deyil,DEJA VU olayı yaşayanlar matrix olup hiçe saydıkları dünyaya inip asıl hiçe sayılması gereken dünyayı kurtarmak için spastik adamlarla leylek leylek hareket yapıyorlar çünkü az önce dediya kadın:the matrix ısn't real...) işte bu kadar does anyone want some?
  Puan: 10
 • kara murata rakip çıktı

  ben mi2 geliyo güzel olur diye ilk gün giden enayilerdenim. ne kadar güzel sıkmışlar helal olsun. gavurlardan bu kadar sıkmayı beklemezdim dorusu. kumdan tabanca çıkarma, motosikletle akrobasi gösterisi, daha sonra yere düşünce vücudunda sağlam kemik kalmaması gereken heriflerin bi güzel dövüşmeleri... hele audi ile porschenin kapışması sırasında tom amcamızın kıza attığı bakışlar ordaki romantizm muazzam olmuş valla. bütün salon gülmekten kırıldı. bundan sonra cüneyt arkın filmleriyle kimse dalga geçmez valla. gülmek istiyosanız gidin
  Puan: 3
 • ardınıza bakmadan uzaklaşın

  0 verecem ama ööle bi not yok
  Puan: 1
 • salak bi aksiyon

  film bi kere çok komikti o döüş sahneleri falan .ama kabul etmek lazım ki ii bi aksiyon yapmışlar ben şahsen kendimi kaptırdım bi ara.Ama cüniyt arkın filmlerindeki gibi çok saçma sahneler vardı mesela alevlerin arasından tom un çıkışı yine alevlarin arasından motorla çıkışı falan.ama bi tanesi vardı ki bana bilerek yapılmış gibi geldi o da tom un kaçarken karizma bozulmasın die güneş gözlüklerini takmasıydı.bi de aşk hikayesi falan biraz abartılı kaçmış.Ama ben yine de gidin derim.
  Puan: 7
 • Cok Guzel

  Ben ne diyimki filmin gise hasàlatàndan belli i$te. Zuxxide de en cok yorum yapilan film sanirim. Begenmeyenler utansàn :P
  Puan: 9
 • tom amcaaam

  ya filmde arabaların yapışıp 2 saat dönmesi,tom amcamın motosikletle yan yatarken tek eliyle motoru tutup tek eliyle ateş etmesi,dağdan dağa atlaması çok saçmaydı ama tom cruise amcamın yakışıklılığı yeterde artar.sırf tom cruise için bu filme gidilir
  Puan: 5
 • İnanılmaz çarpışma !!!

  Hocam varmı böyle bişi yaaaa? Adamlar karşılıklı 100+ km/saat hızla giden motorsikletlerin üzerinden fırlayıp göğüs göğüse çarpışıyolar ve yere düşüp birbirlerini tepiklemeye devam ediyolar.. yuh yani varsa bunun eğitimi bize de lazım yaf:)
  Puan: 1
 • Çok eleştirmeye gerek yok güzel bir film

  filmde herşey çok güzel düşünülmüş action sahneleri, görüntü ve ses efektleri gayet güzel herkesin seyredecebileceği bir film not : ayrıca kelimenin sonunda s ve h kullananlar acaba niye kendilerine eziyet(h) ediyorlar
  Puan: 7
 • :(

  son zamanlarda izledigim en kotu filimdi ve turk filmlerinin ki bir cogunu aratmiyacak sekilde sacmaydi bence butun elestirileri hakediyor... hala uc saaitimi neden harcadigimin kaygisi icerisindeyim ... film bu abartilirda bu kadarda olmazki bence komedi olarak fena degildi:)
  Puan: 1
 • ehhhh

  ilk bölüm sıkıcı ikinci bölüm saçma ama daha az sıkıcı karizma yapmya çalışmaktan başka bir şey yok.... zaman geçirmek için izlenilebilir...
  Puan: 6
 • Soundtrack Harika

  Filme fransiz sanat $aheseri beklentisiyle gidenlerin, "öyk igrenc, adam nasil zipliyo ki oyle?" demelerini normal kar$iliyorum, eglenceli bir 2 saat gecirmek icin guzel bir film. SoundTrack ise ayrica cok kaliteli..
  Puan: 7
 • ...

  ya film güzel.konu braz çarpıtılmış ama olsun. TOM amca sana ikiçift lafım var.HA Bİ ŞU SAÇLARI KES! Bİ DE SEN GİT ASK FİLMLERİNDE OYNA.MACERA FİLMLERİNDE BİZ MEL GİBSON U ÇAÐIRIRIZ.HE Mİ
  Puan: 9
 • abar abar!!!

  abartmak dedikleri bu olsa gerek!nedir bu yaw?hayır tamam her mission impossible filminde bi abarma vardır;kendimi buna hazırlayarak gitmiştim zaten ama filmi seyredince... e YUH yani....
  Puan: 2
 • Ahhh Matrix

  Resmen uyudum, yazık. Matrix 2 de böyle olursa ayvayı yedik. Yok yok olmamış.
  Puan: 4
 • Ver lan maskemi

  Bu filme arkadasla gittik.filmin ikinci yarisinda cok gulduk.Bu adamlar kendi maskelerini mi tasiyolar?Biri ölüyo öbürü onun maskesini giyiyo. Gülmek için gidin
  Puan: 6
 • görmüş olmak için

  tabiki çok abartılı bir film ama tatlı kızımız iyi bir sevgili rolü oynamış fedakarlığıyla chimera felan demedi yaptı iğneyi kendine tabii Hunt durur mu o da kurtardı işte hepsi bu o kadar zaten ne bekliyordunuz ki?????
  Puan: 5
 • O kadarda iyi degil

  medyanin asiri sisirmesi ve buyuk beklenti ile giderseniz buyuk kocaman bir hayal kirikligi ama yinede konusulacak bir filim o yuzden gitmekte fayda var, motorsiklet sahnelerine millet oldu bitti bence vasatti yaw
  Puan: 5
 • Emmmmm!!! Ayyyyyyyy Tuuuuuuuu

  Abicim çok kelimeyle bu film tom cruise olduğu için izleniyo neden mi adam ünlü de onun için bizim John nu tanımayanlar bile adamın filmine meraktan gidiyo şimdi mission imposible 2 diye bir film çıkar arnoldu veya chakie chani koy filmi hemen rafa kaldırırlar abicim yaaa kısaca abartı içinde boğulmak isteyenlerin yegane adresi budur abicim neyse bu kadar emek için TEBRİKLE.....R.
  Puan: 4
 • cok ii olmus da...

  walla hic sıkılmadan izledim de birincisi ilk bolumde geyik sevisme sahnelerini cok uzun tutmuslar limon sıktı zevkime ikincisi tom abim hadi zenciyi taniyodu da obur helikopteri kullanan herifi nerden buldu sipsak daha aciklayici ve doyurucu olmasi gerekiyodu ilk yarinin . ama yine de MUKEMMEL
  Puan: 9
 • Eh işte...

  Aksiyon sevmeyenler için mide bulandırıcı olabilir ama bana göre fena deildi
  Puan: 6
 • ......ilki ne güzeldi ama!.....

  Neydi bu yaw? Ne biçim Mission Impossible bu? Büyük umutlar, hayal kırıklığı... Evde seyrettim bu filmi sonunda uyuyakaldım o motosikletli son sahneleri görmedim, ama hiçte merak etmedim. Neden mi 1 verdim peki? Kadın çirkin, konu dandik ve de Tom Cruise'ın ya saçları yağlı ya kesimi berbat.. Genel olarak tatminsizlik yaşadım. Insallah 3'üncüsünüde çekmezler, herkes gidicek vakit kaybedicek falan..
  Puan: 1
 • Yanlis isim

  Neden "Mission Impossible" adini kullanmislar anlamadim. Bence baska bi isim altinda daha basarili olabilirdi. Kisaca filmi bilinen MI iceriginden uzak. Ayrica cok abartili. Action disinda bos bir film.
  Puan: 4
 • Ne İyİ Ne kÖtÜ!!!..

  Ya $imdi filmi bi çok ki$i epey yerin dibine sokmu$ ama o kadar berbat bir film değildi.Evet vasat bir film ama en azından ba$ından sonuna kadar sıkılmadan izliyorsunuz.Filmde hareket çok fazla.Hatta bir ara ben ekrana bakmaktan yorulmaya ba$lamı$tım. Gereğinden fazla vurdulu kırdılı ve abartılı sahneler var ama adı üzerinde film i$te. Zaten herkes görevimiz tehlikenin aksiyon filmi olduğunu biliyo bu yüsden istemeyen gitmesin. Filmin ba$larında çok tatlı bir Flamenco sahnesi var Flamenco sevenler sadece o kısa müzik ve dans bölümü için bile gidebilirler. Gerçekten oldukça tatlı bir bölümdü. Arkada$larınısla gidin ve adamlar havada çarpı$tıkları an gülmeye ba$layın. Biz öyle yaptık! hayde eywallah
  Puan: 6
 • Komedi yaaaaa

  bütün aksiyon filmlerini seviyorum neden?? çünkü hepsi gerçekten eğlenceli ve komik oluyolar...Ben çok sevdim bu filmi...siz de gidin hala gitmediyseniz eğer
  Puan: 8
 • gidinnnn

  müziği yeter
  Puan: 9
 • İmpossible Diye buna derler

  Film muhteşem hele ses ve görüntü efektleri çok çok muhteşem ama biraz filmin isminden özenip imkansızı başarmış gibi bişey olmuş. Film de en çok sevdiğim sahnelerden biri Ethan Hunt'ın 42. kattan atlama bölümü. İkincisi motor üzerindeki şov. Üçüncüsü ise en çok sevdiğim Sahne olan Tom abimizin Hagi'ye özenip tabancanın tabanına vurup tabancayı eline almasıydı. Bu muhteşem ve inanılması zor bir sahneydi hele o motor üzerinde Tom abimizin yaptığı haraketler muhteşemdi
  Puan: 8
 • sacma sacma..

  okadar bomba patLıyo .. bi sahnede ate$Lerin icinden bakıyo adamın sacı yanmıyo? 1 degiL 2 deil hep böle.. hele araclara ne demeLi birin biLe benzini bitmiyo.? teker patLamıyo.. lan istop bile etmiyo.. gavur arabası ama insan yapımı.. hem adam araba ile dönerken kızı kesiyo işte trafik canavarı... tom amca... dimi.? ha ama avrat güzel ;p
  Puan: 5
 • gitmeye hiç değmees

  Bence bu filme gitmeyin.Tom abimis olayı abartmış.Filmin nilk bölümü çok daha iiydi.Filmin effektleri dışında bi orjinalliği yoktu.Aşk sahneleri falan da oldukça bayıyodu.Dougray Scottın performası fena diildi,şahsen Tom Cruisedan daha çok beyendim bu filmde.
  Puan: 2
 • çokk banel

  iki sahne var bi motosiklet bide tabancanın kumdan alınış olayı başka hiç bişiy yok
  Puan: 3
 • İyi güzel de bu kadar uydurulmaz!

  Ne kadar John Woo'nun tarzını sevsem de bu film öyle abartılı ki, hadi len demekten başka yapacak hiçbir şey düşmüyor insana. Ayrıca sırrını bilen varsa Allah adına biri bana son sahnelerde Ethan Hocamızın hangi arada ve şartlarda yüz maskesini değiştirdini anlatsın tövbe tövbe!
  Puan: 4
 • Aletsiz dağa tırmanır, desteksiz atarız biz!

  Bu film aksiyon ve aşk sahneleri olaraktan insanı bayıyor, diğer sahneler nerdeyse olmadığı için izlenmez, biz zaten beleş izledik. Adamlar motorsiklete Apachi stili biniyor, özellikle beyaz güvercin ürkütüyolar! Nedir abi? Kapıyı patlattın ama sonra arkaplanda arya eşliğinde kapıda belirip, arkanda güvercin bırakarak gözden kaybolmanın mantığı nedir yani? Koy herkese birer kurşun, al panzehiri çık git! Bide dövüş sahneleri vardı kumsalda, onlar atmasyondu valla! İlk film kaliteliydi epey, aksiyon falan ayarlıydı, bu filmde ise adamımızın bi Matrix hareketlerini yapmadığı kalmıştı! Daha çok salaklıklar var ama siz anladınız ne dediğimi benim...
  Puan: 2
 • 7

  Çok fazla sinema kültürüm olmadığı için olsa gerek uzun uzadıya film hakkında yorum yapamayacağım.Ben Er Ryanı Kurtarmak filmini seeyretmemiş bir hıyarım arkadaşlar. Ama olsun Brave Heartı seyretmiştim. Film hoşuma gitti, seyrederken hiç sıkılmadım. Eğer benim gibi sinema kültürünüz pek gelişmemişse gitmenizde sakınca yok.
  Puan: 7
 • SADECE GÜLÜYORUM

  filmboyunca baya bi güldüm önümde oturan sinemayı saçmalık sanan iki üç kişi bana baya kızdı ama baya güldüm çok acayip abartmışlar filmi adam bıçağı bizim ajanın neredeyse gözüne saplayacak bi anda coşuyo bizim eleman fırlatıyor elinden bıçağı çok komik ya hele sonu ne ayakkabı varsa bu delikanlıda bi tekme atıyo OoOoPS SİLAH elinde cidden daha komik sahne çookk amma abartmışlar bizim kahramanımız arabayla uçuruma uçmak üzeeeere kızı süzüyor sanki barda içiyo haaa izleyinde gülün bol bol
  Puan: 5
 • MATRIX 2

  Ailecek gülmekten kırıldık.Bu matrixin devamı niteliğindeki filmin...0 puan verecektim ama malesef yok
  Puan: 1
 • M:İ-K

  Mik gibi film yapmışlar,ayıp olmasın diye "K"yi "2" ile değiştirmişler
  Puan: 2
 • ahhhhh beeeeee john woo abicim

  güzel olmuş ben beğendim fakat filmin güzelliği sinemada izleyince ortaya çıkıyo televizyonda izleyince filmin hiç bi özelliği kalmıyor çünkü filmin en önemli sahnelerinin hemen hepsinde özel efektler kullanılmış bunları nerden mi biliyorum çünkü filmi sinemada izledikten sonra evde vcd'den bi kaç kez daha seyrettim
  Puan: 10
 • you are sorry and ı am sorry

  tom olmasa bu film izlenmez . tom filme hemen gelmiş ve filmi kurtarmış. he bi de sinema nedir bilmeyenler lütfen gitmesin. ve de abuk subuk şeyler yazmasın. madem filmi beğen medin ne diye abuk subuk b.ktaz şeyler yazıyorsun be güzel kardeşim anlamıyorum ya anlamıyorum......
  Puan: 5
 • Süperdi valla

  Metallica bu filme soundtrack yaptı diye gittim ve çok beğendim. Kesinlikle izleyin bence..
  Puan: 10
 • rezalet

  Bence abartıdan ibaret olan Tom Cruise'yi tanrı yapmaya çalışan bir sinema rezaleti. İlkiyle boy ölçüşemeyecek bir rezillik. Oh, elalem dizisini yapmış, sen dizide ne varsa kopya kağıdıyla filmine aktar(Maske sahneleri gibi. Artık baymadı mı?). Filmi izlerken Tom Cruise ölsede rahat bir nefes alsak diye bağracaktım. Kız bile güzel değildi, filmi kurtaramadı. Sonuç olarak M:I-2hoş değil BOŞ bir film ve YILIN SİNEMA REZALETİ!!!!
  Puan: 1
 • Amerikalıların Cuneyth Arkını

  Ya ne biliiim aradıgım o tadı bulmadım... Bi kere sacma. Yok kuma basıo bıçak çıkıo onlarca adamı olduruyor. Yok maske falan saalaaaaaa sallllaaaaaaa gul memeler oynasın salaaaaaaaa salaaaaaaaaaaaaa yer yerinden oynasınnnn..... Ne alakaysa:)))
  Puan: 3
 • saçmaydı

  saçmaydı. hem de aşırı. size saçma sapan 20 tane sahne sayarım yani..
  Puan: 3
 • İlkinin tadını vermemiş

  İşte olay bu.. Öyle efektlerle götüremessiniz işi.. Vakit kaybı...
  Puan: 5
 • yaw...

  ulen ooolum madem elinde o kadar imkan var para var pul var!! yap adam gibi bi film izleyelim dimi ya.. ama gel gör kepazelik ve soytarılık had safhada. hade tom kuruzu annadık ta john woo abiye nooluo onu annamadık ben tek tek yapılan salaklıkları kaldırabiliyorum ama ekip halinde salaklık yabanlara heç tahammülüm yok aga.
  Puan: 1