New York'ta Bir Sonbahar

Autumn in New York

2000

Ortalama Puanı: 5.4

Öykü

Bir hayat kadını ile yaşadığı peri masalı zamanla etkisini yitirip, karı koca ilişkisine dönünce yeni arayışlara çıkan Will, muhitin en önemli çapkınları arasında yerini alır. Bir çok kadın ile birlikte olur... Bu her çiçekten bal alma sevdası 21 yaşındaki Charlotte ile tanışıncaya kadar devam eder. Yaş farkına rağmen Charlotte ve Will güzel bir beraberliğe soyunurlar. Zamanla işler ciddiye binmeye, Will de her zaman olduğu gibi kaçış planlarını uygulamaya başlar. Fakat bu defa farklıdır. Will'i engelleyen bir şey vardır ki, bunu hep birlikte izleyip, göreceğiz...

İzleyenler ne demiş?

 • süperrrr

  walla klasik gelebilir ama yaşlı adam genç kadın aşkını anlatıyor.. amaaaaaa her şey rüye gibi gidiyor filmde.. gayet gerçekçi bir anlatıma sahip.. winona yine kısa saçları ve ufak tefekliğiyle olduğundan genç görünmeyi başarmış. richard gere zaten beyaz saçlı. çekimler güzel,sonbaharın hüznü de yansıtılmış. e tabii hastane sahneleri olmasaydı keşke. yani üzüyor seyirciyi. walla erkekler de izlesin. ööle aşk filmi die gitmemezlik etmeyin..
  Puan: 9
 • Sıkıcı

  Ben beenmedim acikcasi fazlaca. Cok agir aksak giden bir film. sonu da huzunlu. ayrica kisa sacli bayanlara karsi hic bir ilgi de duymam.
  Puan: 5
 • güzel hoş ama...

  Richard Gere ile rol arkadaşının oyunculuğuna lafım yok ama konusu çok sıradan.. Valla sevgilinizle gidecekseniz 10 üzerinden 10!! Ciddi söylüyorum; duygu yoğunluğunu çok iyi yakalamışlar.. Ne var ki;insan ne zaman bir Bodyguard, bir Kusursuz Dünya girecek bizim vizyona demeden edemiyor!!
  Puan: 6
 • TV

  TV filmi olarak izlemek bile çok keyif vermedi. Sinemaya gitmek için fazla lüks olurdu. Konu da çok bayat. olmamış
  Puan: 4
 • Güzel valla!

  Çok iyi ve akıcı bir hikaye, ayrıca süper bir hava.Sanki o kasvet hüzün olarak filme yansıyor. Mutlaka gidin!!!
  Puan: 10
 • of

  bir önceki sayfada filmin sonunu söylemeyelim, konusunu açık etmeyelim diye saygılı bir yazı hazırlamışsınız. gelin görün ki filmin fragmanındaki saygısızlık adam boyunu aşıyor. fragmanda, yaşlı adamın filanıncı aşkı, genç kızın falanıncı aşkı diyor, filmin ne başı ne sonu kalıyor. böyle şeylere tilt oluyorum. film mi? senaryo bayat, richard gere yine böyle abucik gubicik yapıyor, gözlerini filan kırpıştırıyor. ne o öyle? winona desen hala aynı. ne kendilerini, ne sinemayı, ne de sizin herhangibir gününüzü geliştiren bir film. bu yıl sonbaharda aşk filmi gelmedi demiştik, işte gele gele bu geldi, hem de geç geldi. bu kadar saydıracağıma ben notumu vereyim.
  Puan: 4
 • ...

  Ryder ve Gere birbirine yakışmadığı gibi filmdeki karakterleri de birbirine uymamış gibi geldi. Etkileyici ama iddialı olmayan bir film. Ve konu tamamıyla bir sonbahar hüznü... Ryder'ın oyunculuğunu görmek ve biraz melankoli kazanmak isteyenlere...
  Puan: 6
 • Benim yorumum...

  Romantik dram tarzındaki filmde, izleyici filmin içine girip olayları kendi yaşıyabiliyor.. bence bu bi filmde büyük bir ölçüt... Bizlerin kullandıkları bir terim var." Türk filmine benzemiş." Evet film gerçektende bir Türk filmindeki kadar duygunun ön planda olduğu ,teknolojinin vede karmaşanın uzak olduğu insanın vede sevginin işlendiği bir film.. Sinema koltuğuna oturup gerçekten Richard Gere vede Winona Ryder'in performansları izlenmeye değer..
  Puan: 8
 • Kötüüüüüüüü

  Walla o kadar şey umarak gittim ama bişey bulamadım... Sıkıldım açıkcası!Yani tam bir hayal kırıklığı!!!Daralmak isteyenler veya Richard hayranları gidebilir tabi...
  Puan: 4
 • Çok sıradan...

  Romantik filmleri çok severim ve bu filmden de epey umutluydum. Fakat ne yazık ki, bu filmin ne konusu ne de karakterlerin yaşadığı şeyler hiç mi hiç ilgimi çekmedi. En küçük bir duygu yoğunluğunda gözleri yaşaran sulugözlü biri olarak ben, bu filmde duygu namına birşey bulamadım. Filmin tek güzelliği, güldüğünde gözleri ışıldayan Winona Ryder idi.
  Puan: 5
 • it was nice...

  filmin başında umduumu bulamadıımı söylesem de sonlara doğru film eğlenceli olmaya başladı. hatta ağladım bile. filmin son sahnesi en güzeliydi bence. sölemiyim merak edin... bence gidin tabi romantikseniz..
  Puan: 9
 • ayyy daraldımm

  Romeo ve julietin en sıkıcı versiyonu, Richard da bayaa yaslanmıs hani, pek bi karizması kalmamıs... hic aglamamakla beraber Richard'ın yavsak tavırlarını izleyerek hatta bayaa da eglendim, Sakın gitmeyin! sevgililer dahil...
  Puan: 4
 • sevgilinizle gidin

  eger duygusal bir kisiliginiz varsa ve bu aralar asiksaniz seviglinizle beraber gidin. ama yukardaki bazi arkadaslar gibi sapsaniz bence degmez. zaten seyretsenizde bisi anlamazsiniz.
  Puan: 8
 • Manitayla gittim de ne oldu?

  Vallah ben sevgilimle gittim, sonuç olarak o da bende ilk yarı çıkmayı düşündük, ama tam trafik saatiydi bari geçsin diye ikinci yarıyıda izledik. Keşke trafikte olsaydım dedim. En azından daha az sıkılırdım, müzik dinlemek bile daha iyi... Sanırım bu filme yüksek not verenler daha yeni yeni sinemaya gidip hiç adam akıllı aşk filmi izlememiş kişiler. Bi kere viona aşık olunacak bir kızı oynamıyor, senaryo berbat, aşık olunacak bir kelime sarfetmedi bir hareket yapmadı, ve üstelik güzel diil (gerçi aşık olmak için gerekli bişi diil ama hiç bir artısı olmayan bir kızın burdan artısı olabilirdi). Riçırd ise artık sevimli olmaya çalışmayı bıraksın derim. Ah be nerde Preti vumın...
  Puan: 3
 • bildik ama güzel..

  Ne olursa olsun işin içinde bu kadar yakışıklı bir adam ve romantizim varsa o film benim için güzeldir. Sevgilisiyle hoş vakit geçirmek isteyenlere birebir ama sevgiliniz bunu anlayacak kapasitedeyse:))))
  Puan: 9
 • gidin ağlayın

  filme gidin .eğer duygusal film seviyorsanız çok beğeneceksiniz. richard abimizino yaşına rağmen yakışıklılığını kıskanacaksınız. bu arada arkamda oturan domuz film boyunca burnunu sümkürdü. filmin en heycanlı yerinde hart hurt burun sesleri duymak çok iğrenç.. siz siz olun sinamada sümkürmeyin.. bazılarınız filme kötü deyebilir. çünkü konu cok klasik olmasına ragmen çok değişik anlatılmış. bence gidin
  Puan: 9
 • Dikkat

  Filmin konusu başından belli oluyor.
  Puan: 4
 • Amma çok seyredilmiş

  Melodram felan ama ağlatmiyan cinsten. İyi tarafı hiç bişeyi abartarak ağdalamamışlar. Ama bu sefer de filmde orijinal bir şey kalmadı. Sıradan bi film işte. Çipil gözlü Richard ile cüce Winona ablamızın uyumsuz birlikteliği...
  Puan: 4
 • sıkıcılıkta sınır tanımıyoo

  ölüodum sıkıntıdan inanılmaz kötüydü evinizde oturun türk filmi izleyin daha hayırlı bi iş yabmış olursunuz...
  Puan: 1
 • hoşumtrak

  İyiydi ya. Arada bir beklenmeyen şeyler oluyordu. Ufak şaşırtmalar yani ama sonunun nasıl olacağı tahmin edilemiyordu. Bir daha izlerdim ama. İyidi. Azıcık gözleri buğulatıyordu. Gidin yani. Manzaralar da muhteşem.
  Puan: 8
 • New York'ta başka bahar olmaya böyle olacaksa eğer....

  Valla biz 3 kadın zırıl zırıl ağlamak için gittik filme, ama ben pek güldüm eğlendim. Allahım böyle kötü bir filmi bi de ben çekerdim herhalde. Yani şimdi şöyle ki filmdeki hiçbir şey oturmamış, karakterler havada uçuşuyor. Ama şimdi allah için komikti. Özellikle hastane sahneleri kesinlikle pek bi eğlenceliydi. Ama yine de rezalet diyebiliriz kısaca. Gere kötü filmlere alışık ama Ryder'a da ayrıca yakıştıramadım.
  Puan: 1
 • eh işte bile diyemem

  konu çok bayat, aşırı klasik ve tam bir love story özentisi. Sadece manzaralar güzeldi o kadar...
  Puan: 3
 • GİTMEYİN DİYORUM !!!

  Lütfen gitmeyin çok kötü ağlamak istedim. Gitme arkadas gitme yaaa
  Puan: 1
 • çok düz....

  bi kere r.gere ile winona hiç yakışmamışlar... ayrıca senaryo o kadar düz ki, oyunculuk performansları ne kadar iyi olursa olsun film monotonluktan kurtulamıyor... öylesine bir film olmuş sadece... boş vaktiniz varsa gidin..
  Puan: 4
 • Yazık.

  Filmin daha ilk karesinden itibaren bir kare sonra ne olacağını tahmin edebildiğiniz , Yeşilçam ve Hollywood caimasınca defalarca işlenmiş bi senaryo. İki karizmatik oyuncu bilem kurtarmaya yetmiyor. Yukarıkda ki yoruma katılıyorum; Gere için normal bi film ama Ryder ın kariyerinde büyük bir eksi olacak. Not: Ayrıca filmlere sevgilinizle gidin vs. diyenleri esefle kınıyorum. Durduk yere bi tanımlama çıkaracaksınız " sewgili ile gidilecek film". PöHhhH!
  Puan: 3
 • love story gibi değil

  manzaralar, bakışmalar güzeldi. oyuncular ellerinden geleni yapmışlar ama senaryo biraz daha güzel yazılabilirdi.
  Puan: 6
 • HEM ZAMANINIZA HEM PARANIZA YAZIK

  Yazık ki çok yazık, Üstelik filmi Ankara'nın en büyük salonlarından Metropol 1'e koymuşlar, bir gittik ki 10 kişi ya var ya yok. 2 hafta önce fragmanlarını izlediğimizde kesin gidelim demiştik bu filme. Hem de sevgilimle gittik. Film başından sonuna kadar çok durağan ve hiç bir etkileyicilik yok. Oldukça sıradan. Film başından sonuna Gere'nin kısık gözleriyle aptal aptal bakmasıyla geçiyor. Ryder'a da bu rol hiç mi hiç yakışmamış. Daha sonra (laf dinletemediysem de) giden bir kaç arkadaşımda aynı kanıdalar. Onlar da kusmak istemişler film çıkışında. Sakalımız yok ki sözümüz dinlensin. Keşke onun yerine başka bir filme gitseydik ya da hiç gitmeseydik dedik. Siz iyisi mi yol yakınken yönünüzü değiştirip başka filme gidin.
  Puan: 2
 • vassaaaat

  sabun köpüğü...
  Puan: 5
 • bu ne biçim hikayeeee böyleeee.....

  Sadece bana göre berbat bir filimdi bunu söylemek istedim. Gidip gitmemek size kalmış....... :)))
  Puan: 3
 • Nedir Bu Farklılık Arayışı?

  Bir filmi eleştirirken niye hemen senaryoya laf atılır anlamıyorum. "Konu çok klasik, sakın gitmeyin!". Eee,ne ki şimdi bu? Adamlar belki de 2001 versiyonu bir "love story" çekmek istedi, sonunda evlenseler daha mı güzel olurdu yani? Bu filmin daha önce yazılı metnini bile okumuş olsanız gitmenizi öneririm. Oyunculuklar gayet iyi çünkü ve konuyu bile bile içiniz daralıyo, hüzünleniyosunuz ve film sizde planlanan etkiyi yapıyor -tabi normal veya üstü bir algı düzeyine sahipseniz-. Winona Ryder ile Richard Gere'in ideal bir çift oluşturduklarını söylemek zor gerçekten ama ben Ryder'dan bugüne kadar nefret ederdim, bu filmle sevmeye başlayacağım sanırım. Filmde doktorun koridordan Richard Gere ve tayfaya doğru bir yürüyüşü var ve onu tamamlayan ve çook şeyler anlatan bir jesti. Sadece o sahne için bile bir kez daha izlerim. Bir filmi eleştirirken "...zaten acıklı bir film" cümlesini kurarak daha olumsuz bir eleştiri yaptıklarını zanneden yurdum kılçıklarına sevgilerimi sunup, not kısmına Will'in buz pisti sahnesinde söylediği gibi yazıyorum.. "...a perfect ten!!!"
  Puan: 10
 • kız güzel adam yakısıklı

  bide içinde newyork geçiyor zaten başka bir numara da yok ,bir gece yayınlasın star atv kanald oturun seyredin ama ne sinemaya gidip para verceksiniz onun yerine alın o parayla sevgiliye bir armağan bak nasıl daha fazla makbule geçecek.
  Puan: 4
 • Uyumsuz ikili?

  Herşeyden önce unutmadan onu yaziim.. uymamışlar demişsiniz. Abiler zaten konu onun üzerine. uymayacaklar tabi... haydaa.. Neyse.. İlla bir farklılık niye arıyorsunuz fikrine katılıyorum... Watcher için de bunu yaptınız... %100 katılıyorum, kült filmler, Fight Club, Matrix bunlar insanı şaşırtan, eşi benzeri olmayan, yan anlamlı, uçmuş derecede iyi filmler.. Ama her film öyle olacak diye bir kaide yok ki ne çabuk alıştınız.. Sonbahar renkleri müthişti, Winona ve Richard çok iyiydi, film evet klasik ve evet başarılı bir aşk filmiydi... Saygılar.
  Puan: 7
 • ehhhhh işte

  televiyonda izleyin para vermeyın daha ıyı, bekledıgınız gıbı cıkmaz
  Puan: 4
 • Çok sıkı

  ldım açıkçası. Tvde izlenebilir. En azından sıkılırsanız zaplarsınız. sinemada bu lüx yok. klasik Turk filmlerinin Amerika versiyonu sayılabilir. Bide filmdeki anneanneye uyuz oldum.
  Puan: 4
 • sıkıldım

  Normalde aşk filmlerini severim ama bu filmin beni çeken bir yanı yoktu. Aşk filmi dediğin bittikten sonra bile izleyenlerin üzerinde bir etki bırakmalı. Filmi izledim ama çıktıktan sonra unuttum gitti. Adam yakışıklıydı, kız da güzeldi; başka da bişe yoktu filmde. Kısacası sıkıldım. Film sanki tipik bir Türk filmi havasında geçti. Gerçi Türk filmlerine kurban olsun bu film. televizyonda belki izlenebilecek bir film ama sinemaya gidip para vermeye değmez.
  Puan: 4
 • Bayıldım

  Harika bir film. Bence herkes bu filme gitmeli!
  Puan: 10
 • aşk filmi işte. ne bekliyordunuz ki?

  zaten bu filmin bir aşk filmi olduğu adından belli. Romantik filmden hoşlanmıyorsanız niye gittiniz ki? Belli yani. Mesela ben gitmedim. CD'den filmin ilk yarısını seyrettim, duygusal, güzel, hoş, ama klasik. Ne diyebilirim ki. Ama kız gerçekten güzeldi. Ben bile hayran kaldım, çok şirin. Film için başka birşey söyleyemem, çünkü tamamen izlemedim. Ama ille de aşk filmi diyorsanız gidin, tam size göre...
  Puan: 6
 • ooooffffffff anam offf

  yazik wallaa yazik nasi sIkIldIm annatamam kiz arkadasinizi bile goturmeyin. filmin bi yerinde aha bayilcek diyosunuz cat bayiliyo nerde ne olcagi belli. ilk basta ayrilidigi kadin fena diil zaten onun icin bi puan daha verdim etti 1
  Puan: 1
 • Bir puan o da New Yorkun guzelligine

  Oyle bi film dusunun ki filmde oynayan butun oyuncularin karizmasi (winonandan o geyik doktora, richarddan super babanneme kadar) film sonuna kadar hepsinin sifirlaniyor. Oyle bi film dusunun ki olabilcek butun duygusal unsurlari kullanmaya calissin ama ne yazik ki film sonunda ancak sininr krizinden aglayin ya da gulun. Biz genelde gulmeyi tercih ettik. Zaten filmin en romantik sahnesi winonanin richarda neden yemek diyp sormasi, Richardin cunku yemekler lezzetlidir ve besleyicidir diye cevap verip winonanin hayran hayran bakip bu hangi kitaptan diye sorup richardin bu benim sozum demesi... Kesinlikle rezalet, kesin gitmeyin... Yok ben new yorku gorcem diyosaniz o zaman is baska
  Puan: 1
 • Ne desem ki?

  Yani bu filme gittiğim için pişman değilim, ama iyiki gitmişim de diyemem. Ne yapacağınızı bilmiyor ve daha güzel bir film yoksa izleyin, ama özellikle de bunu izlemek için vakit ayırmayın.
  Puan: 5
 • turk filmi gibi

  yani bu kadar reklam yapilir. reklam yapanlar heralde izlemedi. ama sonunda bu sekilde bitmesi iyi olmus, yoksa iyice yuh dicektim. yalniz ask mesk yok bence. boyle ask filmi mi olur be?
  Puan: 3
 • Hmmm

  Cok ilgincti yaw ortada buyuk bir a$k mi var hmm kendinizi kaptiramiyorsunuz baba-kiz gibiler cunku. Winona gercekten cok ho$tu hem dogal tavirlari hemde guzelligiyle. Gidilsede olur gidilmesede ;p Ama zihninizde guzel sonbahar fotograflari kalsin istiyorsaniz .. Ya o kizda nerden ciktiki alal kizi varmis bide I Ih olmamis.. Uf ben bu filmi begendimmi begenmedimmi bilmiyorum. 5 verdims
  Puan: 5
 • .......

  Bi arkadaş hatrı sonucu bileti alırken başıma neler geleceğini biliyodum da "bi ihtimal yanılırım" diye diye koltuğa oturdum. Olur da bu kadar mı kötü olur?
  Puan: 3
 • Hani bu filmde herkes kendinden bişiler bulacak derler ya öyle bi film işte

  Kendimizden bir şeyler buluruz umuduyla, biraz da çarşamba günü istiklalde zaman öldürmek maksadıyla bu filme gitme kararı aldım. Winona ryder ı beğenirim, (sanem çelik gibi baldır bacakta görmek isterim kendisini, ha bunu söyleyince "abazan" demek üzere aportta bekleyen salyası bol efervesan insanlara da bu sitenin dört navigatöründen birinin baldırbacak olduğunu hatırlatmayı görev bilirim) niyorku da severim dolayısıyla bu filmden tad alırım umuduyla gittim. Baktım bildik konular, klasik temalar evirilmiş çevşrilmiş, bildik şekilde işlenerek önümüze konmuş. Bildik konular elbette tad alınası şekilde işlenebilir ama bildik şekilde işlenince tad alınması zorlaşır. Bir de dünyamızın bir zamanlar olduğu gibi bir gaz kütlesine dönüşerek 10 numaralar saçmak bizi gerzek konumuna düşürebilir. Tabi aha puanı düşsün şu skik aşk filminin diyerek bir vermekte akıl fikir sahibi imajımızı zedeler. Bunları tekrar etmek, uyarmak sınıf başkanlığı kompleksine delaletse de, artistlik ve karizma amacıyla yapıldığını iddia etmek bunu periyodik olarak tekrarlayan zuxxi nin sitesinde ne işimiz var acaba sorusunu aklımıza getirmelidir? Niyork güzeldir, winona da ayrı güzeldir.
  Puan: 5
 • ...

  SEVGİLİMLE GİTTİM VE ÇOK BEÐENDİM!(DİP NOT:hele sevgiliniz richard gere e benziyorsa harika oluyor!!!)
  Puan: 10
 • aşk büyük şeydir arkadaşlar

  filme klasik diyen arkadaşlarım,aşk klasik değilmi sizce? aşktan hep aynı heyecan beklenmezmi, yapmayın tamam harika bir film değil ama berbat da değil. aşk hep aynıdır ve aynı şey umulur imkansız bile olsa...
  Puan: 7
 • Bilmem ki!!

  Filmin sonunda kendime sordum.Deydimi diye? Bence değmedi. Filmin geneli kötü. Konu sıradan. Winona Ryder'ın güzelliği bile bu filmi kurtaramıyor. Eğer Richard Gere veya Winona Ryder fanatiği değilseniz paranıza yazık.
  Puan: 5
 • güzeldi işte.....

  ağladığım, güldüğüm, korktuğum, tüylerimin diken diken olduğu, beynimin düzüldüğü her film benim güzel sıralamama girer.. bu filmdede ağladım o halde güzeldi...
  Puan: 10
 • poktan

  hayatımda bu kadar rezıl bır ask fılmı gormedım kız zoruyla gıttım zaten. olmamıs olamamıs malesef sıkılıyo ınsan. oguresı gelıyo, haykırmak ıstıyosun
  Puan: 2
 • bu kadar rezıllık olmaz

  yaaa kardesım ben bu fılmı tv de bıle seyretmem. hem paramı hem de zamanımı caldı. sonu da zatı bok gıbı bıttı. recharde gear da karızma ama yetenek yok. ben bıle 1.60 boyumla 80 kılo ıle daha ıyı efor sarfederım. bole fılmler bı rtukten gecıp ole bızım karsımıza cıkmalı. yenı gelen dınazor fılmıne benden 10 puan
  Puan: 1
 • GİTMEYİNNN!!!!!!!!

  beni bu filme zaten zorla götürdüler. ben aşk filmlerinide sevmem. bu da klasik olmasada iğrenç bi aşk filmi. aynısını bizim türklerde çeviriyo. adam kadına aşık oluyo kadın sonunda ölüyo. nedir ki yani. zamanıma yazık. çıkışta kufrderek çıktım zaten. benden tavsiye GİTMEYİNNNN. ( elimde olsa - puan verırdım)
  Puan: 1
 • PARAYA YAZIK

  O güzelim paralarınızı harcamayın,ne gerek var.Eğer romantizme öpüşme sahnesi kadar ilgi vermiyorsanız. Ama birşey söyleyeyim kocanız sizi filmdeki gibi aldatsaydı. Mentresiyle yatağa girseydi, ne yapardınız? Çok terbiyesiz, öpüşme sahneleri, yatağa girme sahneleri! Hem de karısıyla değil, metresiyle. bunları düşünseniz size yeter ve artar bile. Düşünün ya öyle bir kocanız olsa! Sizi aldatıyormuş olsa! Zamanınızı da harcamayın. Ne paranız gitsin, ne de zamanınız. Romantizme bu kadar önem verenleri anlayamıyorum... Kendilerini kaptırıyorlar, güzel kadınlara! Sakın kocanızı götürmeyin! Yanarsınız! Eğer götürürseniz sizin koca elden gitti!EVET sahnnede neler var, neler ,çıplak kadınlar. Bütün bunları seyredebilecek misiniz? Eğer seyrederseniz romantizmde rekorlar kitabına girersiniz. Bu da gazetelere girecek kadar gülünç olabilir!!!!!HAH HAH HAH
  Puan: 1
 • romantizm tutkunlarına ziyafet

  eğer rüzgar gibi geçti en favori filminiz,scarlett o'hara hayalinizin kadını ise mendiller fora!rıchard gere bu rol için seçilmiş kaftan,wıona ryder ise zavallı hasta aşık rolüyle sizi ağlatabilir ama bana kalırsa tabiri caizse günümüzde benim izlemekten bıktığım ama onların yapmaktan bıkmadığı bir film.
  Puan: 5
 • sıkıldım

  bu filmin eski türk filmlerinden ne farkı vardı.hergün televizyonda gösterilen türk filmlerini izlemiyoruz izleyince de çok saçma böyle şey olur mu diyoruz ama bu filmin de türk filmlerinden geri kalır bir yanı yok.tek farkı mutlu sonla bitmemesi.sonunda kız ölüyor.bizde olsa yaşardı.ben pek beğenmedim.
  Puan: 4
 • şirin bişey ama hepsi bu

  walla bu kadın bı harıka rıchard abımızde cıddı cıddı yaslanmıs fılme gelınce seker bısey ama pek ii deil ama zaman kaybı deıl ama belkı para kaybı olabılır amaizlenmezse pişman olma ıhtımalı yuksektır ayrıca en guzel sonbahar sahnelerı de fragmanlardakıler sonbahar olayı fos yani
  Puan: 6
 • AŞK FİLMİNDEN BU KADAR

  filmde saat sahnesinden başka aklımda kalan sahne var desem yalan olur! tamam gere ve ryder gibi iki cins içinde cezbedici kişiler kullanılmış ama vasatı aşamamışlar ne yazıkki! yinede kısa bi duygu yoğunluğu yaratmıyo diil sevgililer için ideall?! BUARADA NEWYORK'A TAM NOT
  Puan: 6
 • ooofff

  bayılıyordum az kalsın !!!
  Puan: 1
 • hiç duygulanmadım,

  ki ağlayayım.gittik romantizmin doruklarına çıkalım diye ama nerde.valla vasat bi film diyim size gitmeyin yani
  Puan: 4
 • süpeerrrrr.

  Valla bu filmin tadı supanglezden bile güzel.
  Puan: 10
 • çok tatlı filimdi bea...

  öncelikle konusu ne olursa olsun,oyunculuk çok iyi idi...ben kızdan bu kadar iyi performans beklemiyordum açıkçası...hatta richard'tan daha çok göze battı...kızın mimikleri inandırıcı idi.budur!
  Puan: 9
 • Ah Richard!!! Ah Winona!!!

  ya benim kadar hastaysanız bu 2 isme filmin kötü olması hiçbir şey deiştirmes. film ise süper bir aşk hikayesi diildi ama winona' nın bakışları ve richard' ın sonunda ağlaması beni çok etkiledi. ahhh!! ahhh!!!
  Puan: 10
 • Olmamış

  Tamam arkadaş oyuncular'a bakarsan iyi gibi ama, ağır aksak bir filim. Senaryo saçmalıklarla dolu. Wınona çok şirin , başka bir şeyde yok zaten filimde. Hayal kırıklığına uğradım.
  Puan: 4
 • bence çok güzel..

  ya ben bu filmi çok begendiim kim nederse desin bence cok güzel zaten başrol oyuncuları cok güzel bei hiç sıkmadı. zaten bu film duygusaldı bende duygusal bi insen oldugum için filmin sonlarına doğru artık gözlerime hakim olamadım bence mutlaka gidinn
  Puan: 10
 • ...

  ilk 5 dakikada bütün olay cözülüyo(yani ben cözdüm heheh) cok sıg bi konu. bi de winonanin oyunculugunu cok abartılı buldum. yooo elestirmen degilim, niye ki?
  Puan: 4
 • aşk,sevgi,mutluluk,ölüm,kötü son...

  Aşk filmiydi, klasikti, eski Türk filmlerine benziyordu diyen arkadaşlara sorarım şimdi niye gittiniz diye. Zaten adından belli değil mi öyle bişey olduğu? Tarzın değilse gitme kardeşim. Yok sevgilim romantik takılacaktı da ondan gittim diyorsanız gidip sevgilinize yanın. Öffff be sıktınız ha.
  Puan: 5
 • YAZIK!!!

  Sen milyonlarca dolarlık bütçeyle git böyle rezil bi film çek, tüm dünyaya izlet utanmadan, olur şey diil! İiirenç!0 yok, 1 veriyorum mecburen.
  Puan: 1
 • REZALETTTTT

  iğrenç bi film. çok kötü. Filmin yarısında da çıkamadım zaten. Romantik falan da değil hiç aralarındaki aşkı hissetmiyosunuz. Kesinlikle iğrenç ayrıca richard gere kazık gibi rol yapıyo hayır onu bile yapamıyo nerden meşhur olduysa. elimde olsa puan vermesdim ama
  Puan: 1
 • Cok eglendik!

  İzlemeyen okumasin

  Guzel bir romantik film beklentisiyle gittik ama bekledigimizi bulamayinca filmle bir guzel kafa bulduk! Ama gercekten berbat bir film. Bu kadar iyi iki oyuncu harcanmis. Turk filmlerinden beter bir senaryo, yok kiz tam olecekken ancak ameliyat olabilir ama cok riskli bir ameliyat o yuzden ameliyat edilmemek icin kagit imzalamis da... Ya o doktorun ameliyata giderken helikopterde kizin dosyasini okumasina ne demeli? El insaf! Dalga gecebilecekseniz gidin yoksa bosverin.
  Puan: 2
 • Hayal kırıklığı

  Richard Gere ve Winone Ryder'ı görünce insan en azından ortanın üstü bir beklenti içinde oluyor. Ama ne yazık ki film kısır bir öykü çerçevesinde dönüp duruyor. Eski Türk filmlerine konu ve inandırıcılık açısından benzese de lezzet olarak onlardan da aşağı kaldığını söyleyebilirim. Hele bir de benim gibi VCD'de kötü bir seslendirme ve Türkçe ile izlerseniz ağır tempoya katlanmak daha da zor oluyor.
  Puan: 3