Şaşkın

Bedazzled

2000

Ortalama Puanı: 7.3

Öykü

Elliot pek zavallı bir adamdır. İyidir aslında, hani şu "ne iyi herif yaa" dediklerimizden ama muhabbet edemediklerimizden. Beceriksizdir bir defa, tuttuğunu koparmaz hatta tutamaz bile... Son dört yıldır iş arkadaşı Allison'a aşıktır ama Allison farkında bile değildir Elliot'un varlığından. Umutsuz vaka olunca şeytanın pençesine düşüverir Elliot. Şeytan da şeytan hani; taş gibi bir hatun. Elliot'un ruhuna karşılık 7 dilek sunar. Saf Elliot teklifi hemen kabul eder ve dileklerini sıralamaya başlar. Bir insanın ve şeytanın bakış açıları örtüşemeyeceği için, şeytan dilekleri kendi bildiği gibi değerlendirerek daha da zavallı bir yaşam sunar Elliot'a.

Notlar:

 • Aynı isimli 67 yapımı filmin yeni versiyonu.

İzleyenler ne demiş?

 • Brendan Basarili Adammis bugun ben bunu gordum.

  Filmde buyuk bir carpisma var. Liz Hurley - ki baldirbacakta kendisi yok diye dusunur dururum - kotu oyunculugu ile, bize bayginlik dolu anlar yasatirken, brandon fraser genc yetenek olarak jim carrey ayarinda oyunculuk cikartarak beni kendimden gecirmeyi bildi. Ozellikle duygu dolu adam tiplemesinde ustundu, sahikaydi. Ama brandon komedi alaninda oyunculukta jim carrey kadar sansli degil. buir adam eli yuzu duzgun yakisikli bir herif(aslinda jim de cirkin diildir ama olsun), iki jime brandon a gelenden daha komik senaryolar geliyor. (liz e ne geliyo sormayin.) unutamadigim sahnesi, vesairesi olmayan gayet guzel bir film yapmis eloglu tanimlamasina uyan (ki hadi simdi uydu ama eloglu tanimlamasi turk filmlerinde ne derece gecerlidir diyerek zuxxinin kulagini bukmek isterim) bazen de vakit kaybi degil, gormekte fayda var dedigimiz bir film.
  Puan: 6
 • Bedazzled

  Eğlenceli bir film... Yunus muhabbetinde gözümden yaş geldi resmen ve frazer hakkatten döktürmüş.. Cornholio 'ya katılıyorum.. Liz oynamasada olur dursun yeter... :)
  Puan: 8
 • Şeytan

  Gidin Gidin Gidin...kesinlikle vakit kaybı değil. görülmesi gereken bir film. eğleniyorsunuz ama sonunda mesaj da veriyor boş bir film değil yani. elizabeth'e bayıldım. şahane bir hatun. baldırbacakta fotolarını görmek isterim. başroldeki eleman çok güzel oynuyor. her şeyiyle loser rolüne tam oturmuş. aşık olduğu kız da şirin hani.sitesine de girin isterseniz müzikli filan güzel yapmışlar. test bile var. sonuç olarak güzel yapmışlar gidilmesi gereken bir film. böyle şeytana can kurban!
  Puan: 9
 • Liz Hurley...

  ilk yazan iki arkadaş siz kimsiniz ki Liz'in oyunculuunu eleştiriyorsunuz.film hakkındaki görüşlerinizi sööleyin yeter(gerçi o da gereksiz ama).üstüne üstlük brendan fraser'ı da jim carreyle bir tutmuşsunuz(!)komiksiniz yaw.tamam adam süper oynamış ama jim carrey nerde o nerde.neyse film süper son zamanlarda izlediim en iyi komedi,helalinden 10.
  Puan: 10
 • Elizabeth

  Liz Hurley olmasa bu film bu kadar sansasyon yaratmazdı zaten filmdeki rolüyle ve o müthiş yeteneğiylede bunu belli ediyor. Brendan Fraser ise Liz`in altında ezilmeden başarılı bir oyunculuk çıkarıyor. 2 kere izlenmeye değer
  Puan: 8
 • Beklediğimize değdi!

  Aylardır bekliyorduk kesinlikle değdi! Aman kaçırmayın.Eleştiri yapamıyorum yapacak birşey bulamıyorum.Liz hurley nin oyunculuğunu bilmem ama fiziği bile insanı büyülemeye yetiyor !alın vcd isini 3 kere 5 kere izleyin sıkılmayacaksınız.Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir eğlencelik.Hurleyin öğretmenlik yaptığı okulda olmak için herşeyimi verebilirdim ayrıca (ruhumu bile)!
  Puan: 10
 • bu ne şimdi ya

  diceksiniz bu adamda amma sinemaya gidio diye gidiom kardeşim işte ne yapim alıom sinemi yanıma gidiom....bu filme onla gitmedik gerçi ama olsun o da warmış gibi dawrandım yanı başka bi kız aldım onu rahatsız etmiim die
  Puan: 10
 • gidin

  Boktan gecen bir haftanin ardindan hic bir sey dusunmeden eglenceli bir iki saat gecirmek istiyorsaniz gidin derim.
  Puan: 10
 • Film dandik komedi ama...

  Film gercekten tam pazar akşamı televizyon filmi diye tabir edilen kategoride bir film. Tam bir aptal komedi filmi. Bi de sanki aptal komedi filmi değilmiş gibi sonunda mesaj vermeye çalışarak daha beter oluyor. Yani senin yaptığın o film nedir ki onunla bi de mesaj vermeye çalışıyorsun, yok iyilik senin içindedir, ruhunu şeytana satsan bile son bir iyilik yaparsan hepsi silinir falan. Filmin ilk yarısı kesin daha güzeldi. Brendan Fraser'ın aşırı romantik kızıl saçlı hali, gerçekten muhteşemdi. Dilekler falan hepsi çok şekerdi. Ama ikinci yarı yavaşça adamın şeytanın kötülüğünün farkına varmasıyla, ve yönetmenin böyle başlamış bir filme sosyal içerik verme çabasıyla film tam anlamıyla "heşleniyor" ( Bilmeyenler için: Heşlenmek sözcüğü mundar etmek, zayi etmek ile aynı anlama gelir ) film bütün bunlar için benden 4 puan alır. Ancaaakkkkk, filmde şeytanı oynayan Liz Hurley öyle böyle güzel değil. Liz in oyunculuk yeteneği mesela çok fazla eleştiriliyor. O role o kadından daha fazla yakışacak birini kesin düşünemiyorum. Kadın tam bir "Femme Fatale". Çok iyi rol yapamadığı gerçek ama o İngiliz aksanıyla konuşması bile muhteşem. Hele ki o giydiği kılıklar? Yani bir ara kalbime niye bu eziyeti yapıyorum, çıkıp gideyim dedim...Zuxxi bana çok kızacak ama ben gerçekten sadece Liz in güzelliğine 10 puan veriyorum. Sırf Liz için 10 puan vereceğim ama herkes bunu bilsin ki bence bu filmin gerçek puanı 4.
  Puan: 10
 • brendan fraser' a helal

  adam filme de 10 deisik rol yapior..kimse bu kdar ii canlandiramaz bence bu rolü..helal walla süper.. Liz=8 Brendan=10 aldı benden..film ise 7,5 lik bi film..yani ortalamasini alirsak 8 lik bi film..Kesin gidin..Ama aramizdaki sarisin kadar güseL,celiskide kalabilirsiniz..Liz in kalcalara hasta oldum bu arada.
  Puan: 8
 • CIK CIK CIK..

  Bu filme gitmeden önce zuxxiye gelip ele$trileri okudum..Bizim milletimiz kötü ele$triye meraklıdır bu sebeple 9,2 ortalamasını görünce merakım arttı ve kesin izlenmesi gereken bir film olarak dü$ündüm.5 arkada$ımıda arkama katarak (ve onlara mükemmel bir filmmi$ diyerek)sinemanın yolunu tuttuk.Peki sonuç? ............ Sıkıldım!Hatta 5 ki$i adına dü$ünürsek SIKILDIK! 1-)Filme gülmek için giren bir insan topluluğunu olu$turuyoruz.Hele birde film 'komedi'adı altında adlandırılıyorsa.Bu sebeple en küçük espriden bile(mehmet ali erbilde yapıo aynılarını)krizlere girmeye çalı$ıyoruz.Maksat paramıza yazık olmadı imajı yaratmak için. 2-)Liz Hurley ba$arısız bir oyunculuk sergilememi$.Fakat çizeceği imaj bir $eytan imajı olduğu için gerek mimikleri gerek tavırları hafif kalmı$..Eğer olaya baldır bacak olarak bakan arkada$lar varsa orası tartı$ılır.. 3-)Brendan Fraser üzerine aldığı rolün hakkından gelebilecek bir oyuncu.Örneğin duygulu adam tiplemesinde(gerçekten gülebildiğimiz tek sahne) çok ba$arılı(jim carreyle bir tutan arkada$ların abarttığı kadar değil)Bu $ekilde ba$arı sergiliyebilecek sahneler daha fazla olabilirdi.. Uzun lafın kısası belki bencillik yapıyorum fakat filmin iyi bir puan hakettiğine inanmıyorum.4 vermek isterdim fakat gereksiz yere ortalamayı yükselten arkda$lar var. Kandırmayalım..Kandırılmayalım..
  Puan: 1
 • iyi vakit geçirmek için

  Film tipik bir amerikan komedisi. Bence mesajı yok. Daha doğrusu olmaması lazım. Fraser %110'luk bir performans gösteriyor. Elizabeth dekoratif. Kendisi en kötü giyinen kadınlar arasında gösterilse de filmdeki kostümleri iç açıcı. Akıcılık güzel. Değişen dekor ve tiplemeler insanı filmden koparmıyor. Hakkı 4'tür.
  Puan: 4
 • Çok mu komik? değil. İyi film mi? Ewt iyi

  Ben burada yazan arkadaşların eleştirilerinin hiçbirini okumadım ve gerçek söyleyeyim ben bu filme vizontele'ye gidemediğim için girdim. Atilla Dorsay'ın da yazdıkları gaz verince filmden espri bekledim. Beni bir Zor Baba gibi yerlere yatırmasını beklemiyordum ve öyle olmadı da zaten. Ama benim gibi elinde bol zamanı bulunan bir insan için iyi. Brendan Fraser kendini İnsanlık Yolu ve özellikle Mumya'da iyi oyunculuklar sergilemişti. Burada farklı bir tür komedi denemiş ve bunu da başrmış. Bu çocuk hakikaten iyi aktör. Hurley'e gelince ondan manyak bir oyunculuk beklemek yanlış, ama akıllı olduğunu söylemek lazım çünkü vücudunu ön planda tutarak seyircinin nabzını eline almış, bütün film boyunca ha açtı ha açıcak diye bekletmeye mahkum etmiş. Diğer kız da iyi oynamış ama replikler çok komik değil. Brendan'ın mimikleri filmi kurtarmaya yetmiş. 10'mu değil 5'mi çok düşük Brendan için 8
  Puan: 8
 • Böyle şeytana can kurban:)

  Oldukça başarılı bir film. Eğer komedi stiyosanız hemen gidin derim. Hele Elizabeth Hurley hayranıysanız kesin gidin. Eliott kadar olmasa da başarılı oynamış liz.. Zaten liz in oynadığı hiç bir film kötü olamaz.:)
  Puan: 10
 • fena değil...

  bildik hikaye bildik mesajlar ama güzel...gerçekten...
  Puan: 8
 • 7: Gayet güzel bir film yapmış el oğlu.

  Dediğim gibi gayet güzel bir film yapmış el oğlu. Filmin konusuda çok ilginç (en azından benim için). Liz Hurley'in mimiklerine ve özellikle ses tonuna bayıldım. Başroldeki arkadaş da(adını unuttum) çok güzel oynamış. Plaj sahnesi çok eğlenceli. Yalnız yukardaki SLIPKNOT arkadaş; kandırmayalım kandırılmayalım demişsin ama filme 4 verdiğini söylemene rağmen ortalamanın yüksekliğinden rahatsız olup filme 1 vermişsin. Bence sen kendini kandırmışsın. Ayrıca (en azından ben) filme gitmeden önce sadece ortalamaya bakıp gidilmiyor, eleştriler de okunuyor ve sanmaki senin filme 1 verip ortalamayı düşürme çaban sonunda insanları filme gitmekten vazgeçirdin... "Filmler hakkındaki düşüncelerini verdiği puanlara yansıtabilen, objektif sinemaseverlerin sitesi zuxxi.com"
  Puan: 7
 • BeDaZzLeD..!

  walla acaip eylendim ben, gerçi bütün sinema gülmekten kırıldı ama..:) Tanrı rolünü werdikleri adamı acaip tuttum süper bir tipi war sanırım tanrı insana gözükmek isteseydi böyle görünürdü çok doğru bir seçim olmuş bu arada şeytana sesleniyorum: 'benimle çıkarmısın??:)'
  Puan: 9
 • özene bözene

  film bence son derece güzeldi,', ööle gereksiz gereksiz abuk sabuk eleştirenler de hayatlarını düzeltecek daha ögretici filmlere gitsinler.. kız arkadasla gıdılmemesı gerekılen bır fılm cunku hurley den sonra kız bunalıma gırebılır,',
  Puan: 9
 • eğlencelik...

  eleştirmeye gerek yok bence. gayet eğlenceli bir film. güzel vakit geçiriyorsunuz. özellikle hassas insan tiplemesinde yıkıldım. gidin derim ben..
  Puan: 7
 • Aptal Olmayııın!!

  Yaw Arkadaşım dandik Hemşoya daha da dandik balalaykaya ama en kötüsü vizonteleye gidiyosunuz da buna 1 veriyosunuz bazı aklı evvel arkadaşlarımız. Türk sinemasıdır 4 verdik hepsine o da etmez de neyse. Eloğlu yapmış işte,gayet de güzel bir film. Hele mükemmel bir ilk yarı. Resmen karnım ağrıdı. Birlikte puan veren 5 arkadaşa da kıl oldum. Siz nelere gülüyosunuz pardon? Küfüre heralde? Bana Deuce Begalow ' Male Jigolo' ve American Pie, Ah mary vah Mary kadar güzel hatta daha iyi bir filmdi. Hele 2 20 lik elemanın %110 luk performanstan bahsedip 'Diablos Number one!! ' diye bağırırken 2 göstermesinde ağladım resmen. Helal olsun elemana döktürmüş. Liz e sataşmayın, onun o british aksanına vuruldum ben. Her yeri güzel kadının yaw! Kesinlikle gidin arkadaşlar! Aptal Olmayııın!!!!
  Puan: 10
 • Valla güzeldi...

  Valla hiç ümidim yoktu,hatta burdaki nerdeyse tamamına yakın yazıları okuyunca dumur olmuştum çünkü kötü bi film bekliyodum,ama inanılmaz güldüm,artı arkların burda dediği gibi o kadar boş bi filmde deil yani gülüyosunuz ama boş gülmüyosunuz,ya baya sevdim elizabeth süperdi ama aksanını sevmedim...Fakat çok güzel filmdi yaw...
  Puan: 8
 • %110 KOMİK ve %110 LİZ....

  %110 KOMİK ve %110 LİZ... ya artık her filmi alakasız olsa bile matrikle kıyaslamayı bırakmak gerektiği gibi her filmi de sanatsal ve de yüzyılın filmi beklentisi ile izlemeyi bırakmalıyız. 1)bi kere şeytan her zaman görüntüsü ile korkunç olmak zorunda deildir, ve etkileyici olacaksa bu film için liz hurleyden daha iyisi bulunamazdı.Ya resmen kadının fiziği ve kontrol altına alan aksanının hala etkisindeyim. 2)artık herşeyi bi şeyle kıyaslamaktan ve kıyaslayanlara inat yermekten vazgeçelim.neymiş brendın jim carrey kadar iyiymiş.bunu yazmadan da komik olduğunu söyleyebiliriz. ya filmde asansörden çıktığında uzun aletini düzeltmesi ve ispanyolca bilmediğini ispanyolca anlatması beni resmen kırdı. bu adamın parlak bi komedi istikbali var.bi de jim carrey lie kıyaslayan arkadaşa inat brendın ı kötüleyen arkadaşı kınıyorum. 3)film cidden illaki bizim hayata bakış açımızı deiştirmek zorunda deildir ama sinemada oturduğumuz 2 saat boyunca bizi sıkmadı ise başarılıdır. sonunda vermeye çalıştığı mesaj biraz yapay olsa isede film genelde ciddi bi olayı komedi gibi anlatmak kadar ciddi bi işi becermiş. 4) son olarak ya neydi o LİZ HURLEY bundan sonra şeytan denince aklıma korkunç deil bilardo masası(gitmeyenlere bok etmiim gidenler anlar!) gelecek...yani bu kadın için tatanist bilem olunur!
  Puan: 9
 • aman aman...

  ııhh....olmamış,olmamış:( fena değil konu ama çekim ııhh...zıçılmış..:(gitmeyin
  Puan: 3
 • mutlaka görün

  uzun zamandır izlediğim,izlerken de eğlenlendiğim en müthiş film. şiddetle tavsiye ediyorum.
  Puan: 10
 • BÖÖÖÖÖÐHK!!.....

  aman tanrımm..ne kadar boktan zevkiniz var..böylesine rezil bi filme bu kadar yüksek puanlar verilir mi yaa.. sakın bu puanlara aldanıp da gitmeyin ..çok pişman olursunus benim gibi.. hele de arkadaşısınısın ısrarıyla gidiyosanıs aman diyimm,sakınn... ben film bittikten sonra resmen göbek attım kurtuldum die.. film o kadar saçma sapan, o kadar salak ki anlatamam.. bu film içim komik dienler herhalde hiç ii bi komedi filmine gitmemişler.. neresi komedi yaaa.. insan ekrandaki komiklik die nitelendirilen saçmalıklara bakarken bu filmi yapanlara küfrediyo.. ne biçim bi film buuu yaaa.. gidin görün bana hak vericeksinis dicem ama acıyorum size, orda geçirdiinis vakte yazıkkk!!!..
  Puan: 1
 • Yaw o basketbolcu ve hassas adam tiplemeleri için gidilir sırf!!!

  Film "Sonunda hep iyiler kazanır" tarzı ama çok komik bir filmdi hele hassas adam bitirdi beni! Ayrıca Elizabet teyzemizin allahı vardı hani... Deri ve kırmızı kıyafetler ve okul sırasına otururken verdiği frikik... E tabi kadın sanatçı kardeşim allah allah!!! Derimki kaçırmayın anormal eylenceli....
  Puan: 9
 • küsel bir film

  Harbiden iyi filmdi. Liz kötü diyorsunuz. Hiçte berbat değildi. Amatör muamelesi yapıyorsunuz. Bu ilk filmi değil son filmide olmaz. Bu arada inglish aksanını öyle iyi kullanmış ki ilk defa bir film de sürekli olarak altyazı okuma ihtiacı duymadım. Brendan'a diyecek lafım yok zaten. Yani her açıdan tatmin etti beni. Sırf kadının vücüdu güzel diye pornoya çevirmeyin işi. Saygılar.
  Puan: 9
 • Şaşkın

  Genelde erkek olarak görmeye alıştığımız Şeytanı Elizabeth Hurley oynuyor. Şeytani bir güzelliğe sahip olan Hurley rolünün hakkını veriyor ve bu iki oyuncu sayesinde film izlenebilir hale geliyor.(yane brendan fraser'di heralde bide şeytanımız.) Harold Ramis'in bizde en son gösterilen filmi Analyze This kadar akıcı olmasa da eğlenceli bir film.
  Puan: 8
 • Guzel Ama..

  Film cok iyi ama film'in konusuna bakmadan sadece postere bakip kesin bu film'de erotik sahne var diyen mallar hayal kirikligina ugrayip aglar
  Puan: 10
 • ...

  hoş we boş filmdi.. sırf brendan için gidilir zaten..adam harika oynamış.. mükemmel olmasa da iyiydi işte..
  Puan: 7
 • Acaba mı?

  İddasız ama birçok iddalı filmden daha hoş ve manalıydı. Sırf görsel kaygılarla dişi yapılmış şeytanı oynayan eski manken Liz Hurley; Türk sinemasında ki versiyonu Demet Şenerden niye çok daha iyi oynuyordu acaba? Böyle sabun köpüğü ve iddasız bir filmde dahi Brandon Fraser oyunculuk disiplini içinde harika bir performans gösterip, filmi kotarıyor; Türk sinemasında ki verisyonu Mehmet Ali Erbil son filmindeki oyunculuğla acaba neden sırıtıyordu? Acaba şu dandik film kadar film yapacabilecek adamımız mı yok, hadi anladık Titanik çekemiyoruz bunu da mı çekemiyoruz. Paramız yok, böyle mevzular bize gitmez havasında, aslında aklımıza gelse çekerdiğin utancını mı gizliyoruz?
  Puan: 7
 • baba film arkadaş

  Brendan Fraser'ın performansı gerçekten muhteşemdi. Elizabeth Hurley'e diyecek yok zaten. Frances O'Connor denen hatunu da Mariah Carey'e çok benzettim. Film gerçekten komik ve filmi komik yapan Brendan Fraser'ın oyunculuğu. Zuxxi'de Top10'da 1 numara olduğunu gördüm ve gittim. Siz de Zuxxi'ye güvenin. Pişman olmayacaksınız.
  Puan: 10
 • Şaşırdım

  Liz Hurley için gittim ama baktım film iyiydi harbiden, komikti falan
  Puan: 7
 • Boyle Seytan'a can kurban

  Ne kadin ama :)) Film de guzel kadin da..
  Puan: 6
 • iğrenç

  bu film bence iğrençti konusu çok basit ve tahammül edilemezdi insanların bu filmi nasıl beğendiklerini bilemiorum ve kimseye tavsiye etmiorum.
  Puan: 1
 • cok komik diildi

  elizabeht superdi. bi yerde frikikverdi bu arada ama kırmızı cok yakısmıs bi kıs olarak kabul ediyorum! brendan da oyunculuk olarak superdi %11o luktu.(bence bu adam jim e 1000 basar) zaten onun bi filmi vardı orda dag adamı gii bişiydi. orda basladım brendancılıga. sonra baktım ki bu adamda iş varbu filme de onun için gittim. ama degdi doorusu bi daha izlerim. ama komik diye dusunurken cok da espri yoktu. ondan 9 verdim
  Puan: 9
 • heçç ii diildiii

  heçç güsel diildi skn gitmein pişman olursunuz... bi tek liz güseldi o kdr
  Puan: 2
 • Sonucta Elizabeth HURLEY oynuyor

  Butun filmler izlenmeye deger. Komedi bir film olmasada yine hosuma gitti. Zaten filme birazda seytan icin gitmistim. Valla banada ole i seytan gelse onunla olmayi dilerdim baska bisey dilemezdim...
  Puan: 10
 • ...

  konusu saçma da olsa manyak komik bi film sürekli gülmekten her tarafınıza ağrılar giriyo vizyondaki en komik film
  Puan: 8
 • sıradan komedi işte...

  son derece sıradan bi komedi işte. o kadar abartılacak bi yön bulamadım. liz'i izleyince insanın için bi hoş oluyor. ancak liz güzel diye filme 10 vermek de ayrı bi konudur tabi. şiddetle kınarım... "Siz de Zuxxi'ye güvenin. Pişman olmayacaksınız." yok ya.. zuxxi babamın oğlu mu? niye güvenecekmişim! zuxxiyi yalayan yazılarınızı istediğiniz kadar bu sayfalara yazabilirsiniz. amma ufak da olsa dokundursanız yazınız 1 gün içinde silinir. tecrübeyle sabit. bu yazı da kısa süre içinde bu sayfadan silinecek. adım gibi biliyorum. yine de yazıyorum... yazıyorum... yazıyorum... yazıyorum... yazıyorum... yazıyorum...
  Puan: 6
 • Hey yukarıdaki!Sen öyle san!

  Hiç de sıradan bir komedi değilmiş vallahi. Bu film ecnebi memleketlerde çok eleştirildiği için soğumuştum. Hatta bir arkadaşım bu filme gideceğini söylediğinde gülmüştüm bile. neyse baktım sinema eleştirmenleri güzel dor kalk anacım git dedim. Benim izlediğim sinemada 7 kişi vardı ama sanırım geri kalan 93 kişi çok şey kaçırdı. Bir kere oyunculukları pek beğendim. Adamcağız Mumya da İndiana Jones olduktan sonra bu hallere düşmüş yazık! O kart karı için hiç değmezdi ama neyse. Elizabeth Hurley ise Şeytan a yakışır soğuklukta idi beğendim yani. Neyse ben bu filmi beğendim ya 10 PUANI LAYIK GÖRÜYORUM. Ayrıca burada filmi pek beğenipte bazı acayip insanlar yüzünden bir kaç puan kıranları ve de filmi hiç izlemeden buraya 1 puanı yapıştıranları şiddetle kınorum. Benden bu kadar!
  Puan: 10
 • Liz+Fraser=Mükemmel

  Arkadaşlar yeter, komplexli olmayalım.... Gayet mükemmel süper bir film yapmış eloğlu...Sıkıyosa daha iyisini yapın.. Senarist biraz balataları sıyırmış, bikaç ikilem var filmde ; zira film bazen kendi kendini yalanlıyo ama o "hassas Fraser" gerçekten müemmel...Ayrıca film toplumun belli yerine gelmiş insanların ne tür özel yaşamı olduğuna dair de ip uçları vermiyor değil.... Tabii ki genelleme doğru olmaz ama bütün ünlü yazarlar "Homosex" değil mi???
  Puan: 10
 • * * * * *

  valla frazer ın eski filmlerini hatırlarsak (george the jungle mesela) ben pek ümitli degildim ama liz hurley için gitmiştim .fakat frazer muhteşem bi oyun çıkarmış hayran oldum .liz hurley ye gelince güzelligine bi diyecegimiz yok ama o rol için daha karizmatik bi hatun bulunabilirdi (daha güzeli bulunamazdı)
  Puan: 9
 • gitmeyin o kadar

  beş para etmez
  Puan: 1
 • bu film olmu omuş hemidem çok iyi olmuş

  walla ben filme gitmeden önce lizden epey etkilenmiştim 4 sene önce filmin orjinalini izlemiştim bu çok daa güssel olmuş duyarlı adam ve şeytanın yeni versiyonları süper zaten yazar aslında yoktu (bilim adamı) ama brandon cuk oturmuş bu role. Her neyse bol bol güldük eğlendik ağzımızın suyunu akıttık filmi (ve kimleri kimleri)beğendik Faustu okumuş ve filmi orjinali izlemiş olmama rağmen filmi daha önce izlemiş ya da seneryoyu ben yazıyormuşum gibi hissetmedim yönetmene 7.5 lize 8 brandon 10 veee bir filmin temeli çekirdeği olan seneryoya da 10 veriyom başrol ve seneryo daha ağır bastığı için benden helalinden bi on
  Puan: 10
 • yahu 7 dileğim olsa

  1 i elo ile yatmayı istemek olurdu ne salak adammış beb . film süper elo sadece karizma ile aktris olunabileceğinin kanıtı ,ulen param olsa nelere yapardım diyenler kaçırmayın ,ben çok beğendim
  Puan: 9
 • Puan: 6
 • e guzel iste..

  oole zaman gecirmelik sabun kopuu filmlerden.. neseli... hafif.. ara ara kah kah gulmeli falan.. kacirirsam vah vah durumu yok.. ama guzel..
  Puan: 7
 • yine birinci

  abi top10 listesine bi baktim saskin 1. sirada (bunda benim de payim var.) ama asil dikkat ceken ilk 9 filmin puaninin 7.6 olmasi. bu ara cikan filmlerin hepsinin orta kalitede olmasi sizede ilginc gelmiyo mu?
  Puan: 10
 • Liz...

  Acikcasi ben de filme biraz eglenmek ama daha cok liz'i gormek icin gittim. İngiliz kizi olayi iyi koparmis; ve sensitive adam olayi da harika... Oh my god, what a sunset... orasi cidden cok iyiydi. bir de basketbolcu manyakligi hosuma gitti, ama bu filmi izlemek icin sinemaya gitmeyin, degmez; vcd'sini alin yeter diyorum.
  Puan: 3
 • YA ARKADAŞLAR ORTALAMA NİYE BU KADARA YÜKSEK?

  tipik bi amerikan filmi elizabeth oynuyo diye bazı arkadaşlar yüksek veriyo. olmuyo böyle. hayır millet filmi bi şi sanıp gidiyo ondan sonra da "ha bu adamlar işi bilmiyomuş "diyo. lütfen arkadaşlar biraz daha duyarlı olalım
  Puan: 2
 • fraser

  fraseer in yükselişi devam ediyor. film az parayla çekilmiş ama bu kötü işte. bi arabayla bi kopterle kurtaramassın.
  Puan: 7
 • Hugh Grant denen köpek...

  Nasıl bırakırsın ya sen bu karıyı?Manyak mısın diye sormaya hacet bile yok çünkü andavallının tekisin. Ühüü,Liz al beni gidelim bu diyarlardan, sabahlara kadar sevişelim, öpüşelim, koklaşalım.....
  Puan: 9
 • HUGH SEN BIR ZALAKSINN ZALAkKkKKKKk

  yukarda yazan arkadas lız benım dır o benım mılletımındır ancak hatun hoŞşŞşŞ fılm gusel gıdın gorun zıcın altınıza benım favorım SENSITIVE MANN supperr bısıı yaaa zuahahah
  Puan: 8
 • Dailin uleeeeeeeeen cakallar.

  Elizabeth le biz taktık olm nişanı aha basıcam imam nikahınıda hastası olm kız benim ama tabi bende ona karşı boş değilim zaten filmde bizim hergece sevişirken giydiğimiz o kırmızı iç çamaşırıda giydi gördünüz zatan arkadada çamaşırın ismimizin başharfleri vardır. Filme gelelim Film yine su son zamanlarda sinemadaki para hiçbirşeydir mühim olan mutluluk trendinin peşindne gitmiş güzel bir konu SENSITIVE MEN bitirdi beni... Demekki arkadaslar ne yaparsak yapalim hatunlara YARANAMAYIZ. cakacan tokadi basacan nikahı..
  Puan: 10
 • cok guzel

  film bayağı güzel yani 10 kere gidilebir.o kadar da değil neyse elizabeth müthiş (her bakımdan) ,oğlan da en az onun kadar iyi .kız arkadaşıyla gidenler için bayağı yaralı bir çalışma olmuştur.
  Puan: 10
 • mhauah..

  güzel we eylenceli bi filmdi liz miz hepsii ii oynuo flnn.. kaçırmayıın
  Puan: 10
 • GİTTİK GÖRDÜK

  Çok komik diil ama sıcak.. Düşündürücü.. Çok fazla beklenti içinde kalınmadan hoşça vakit gecirilebilinecek birkaç saate deger..
  Puan: 7
 • iyi

  tatlı kız, hoş film hehe. eylenceli bişi bikaç yerde kopabiliyosunuz. ilk tercihiniz olmasa bile gittiinize pişman olmıcaksınızdır.
  Puan: 6