Minik Kaçamaklar

Town & Country

2001

Ortalama Puanı: 3.9

Öykü

Porter başarılı bir mimar, Ellie ise başarılı bir tasarımcıdır. Nefis bir evliliğe imza atmış, pırlanta gibi çocuklar yetiştirmiş ve hala birbirlerine olan sevgilerini yitirmemeyi başarabilmişlerdir. Türüne az rastlanır başarı üzerine kurulmuş yaşamları en samimi arkadaşlarının evliliği parçalanmaya başlayınca altüst olur. Mona, Porter'ın çocukluk arkadaşıdır ve Griffin ile evlidir. Griffin ise Porter'ın en iyi arkadaşıdır ve Mona'yı aldatmaktadır. Mona bu küçük kaçamakları farkettiğinde derhal boşanmak için işlemlere başlar. Mona ile Griffin arasındaki bir problem olarak görünse de, olay dörtlünün içine şüphe kıvılcımlarını atıp kaçmıştır. Porter, kendi ailesini korumak isterken bi sürü aksilik yaşanır ve işler sarpa sarar. Şimdi uğraşması gereken yalnız vefakar eşi Ellie değildir; Zengin bir kadın olan Eugenie ve onun acayip ebeveynleri, özgür ruhlu bir kadın olan Auburn, Porter'ın bebeğini taşıması muhtemel güzel çelist Alex veee kısa sürede sakıncalı bir şekilde yakınlaşan Mona da uğraşılmak üzere sıraya girmiştir.

İzleyenler ne demiş?

 • Hiç bişi demiyorum...

  Sakın bizim gibi bi salaklık yapıp gitmeyin! Bugün gittim ve filme gittiğimizi için üzülmeyi bırakın paramıza yandık bea! Oyuncular tanıdık ha gidelim iyi bişiye benziyo demekle olmuyomuş.. Sakın gitmeyin film gerçekten iğrençti!.. Çıkarılcak tek ders var o da: Karınızı aldatmayın(?).. Yani..
  Puan: 2
 • verdiğim paraya yazık...

  sana derim ki bu filme verdiğim para ile hayır işi yapsam daha sevaba girerdim. adam larda utanma yokki. ulan insan ele güne nasıl selam veririm diye düşünmez mi bu filmi yaparken? Yazık yazık sıkn gitme ama sakın gitme
  Puan: 1
 • hayatta gitmeye değmez

  kesinlikle gidilmeye değmeyecek ve gidilirse paraya yazık olunabilecek bir film...
  Puan: 1
 • üff

  ya josh hartnett im bile bu film i kurtaramamışş... :((
  Puan: 1
 • DANGER

  her kim ki bu filme gitmeye karar vere, tiz asagidaki sartlari kabul ede. Fatih Sultan Mehmet :)) 1- Verdigi paraya cok ama cok aciyacak... 2- Harcadigi zamana aciyacak... 3- Hollywooddan nefret edecek... 4- "lan bu kadrodan cikan film bu mu?" diyecek... 5- ezilip buzulecek.. 6- sucluluk duygusunu uzerinden atamayacak.. ben bunlari hissettim sizin farkli bir dusunceniz olacagini sanmiyorum.. gitmeyin.. gitmeyin gitmeyiiinn... alooo kime diyorum ben .. !!! hah tamam şöle.. gitmeyin :))
  Puan: 1
 • Allaaaaaaa allaaaaaaaa

  Ya tamam bi şaheser diil ama güldüüm yerler oldu mesela tekerlekli sandalyedeki yaslı teyzenin konuşması felan. şu aralar başka film de yok kii. 5 verdim
  Puan: 5
 • bu film

  bence çok kötü diğil bi film işte , sıkıcı diğil biraz komik espiriler var, sıkmıyo, sinemadan çıktım bişey hatırlayamadım, hafıza kaybına uğramışım, geyikten bi filmm...
  Puan: 5
 • Boş bi film...

  Hiç bişi anlatmıyo... Yada anlatıyo da bize bi yararı yok...
  Puan: 4
 • yok bu filme baslik maslik

  ya inanilmaz bisi.. gittik... donduk kaldik ve geri donduk.. gideni vururum.... hele bu yazilanlari okuyup giderseniz kesin vururum... 102 dalmacyaliya gidin daha ii vakit gecirirsiniz bence..
  Puan: 1
 • yaw o kadar da iğrenç diildi...

  Evet tamam bi D.Keaton'dan bi W.Beatty'den bu kadar vasat bi film çıkmamalıydı ancak olmuş işte. Aman canım banyo sahnesinde de hiç gülmediniz mi yani?
  Puan: 4
 • Eli dinle bu filme gitme!!

  İzlemeyen okumasin

  Gerçekten ben de diğer arkadşlar gibi verdiğim paraya, harcadığım zamana acıdım. Evde oturup ineklemeyi yeğlerim yani. Yazık olmuş Josh a! yani senin gibi bi adamın pearl harbour dan çıkıp bu filmde işi ne??
  Puan: 2
 • vayy

  Sen tut bu kadar ünlü bilmemne oyuncuyu biraraya getir, yaptığın film bu olsun. Helal olsun, bu da takdire değer bi durum.
  Puan: 3
 • Yukarda Yazanlara Inanmayın!!!

  Kabul ediyorum, super bir film degil belki ama gidilince de, "Ya benim ne isim var burada??!!??" demiyorsunuz.. Bir suru tanıdık oyuncu, guzel evler, guzel insanlar, cart curt var iste... bence seyredin, kotu degil.
  Puan: 6