Kaplan Tigger

The Tigger Movie

2000

Ortalama Puanı: 6.8

Öykü

Bir varmış bir yokmuuuuş. Günlerden bir gün Kaplan Tigger, ormanda tek kaplan olduğunun farkına varınca yanlızlık hastalığına yakalanmış. Aslında Tigger'ın çok iyi arkadaşları varmış fakat ormanın derinliklerinde başka kaplanların olması gerektiğini düşünerek ormanın derinliklerine dalmış. Aramış, taramış fakat tek bir kaplana bile rastlayamamış. Hayal kırıklığı içinde yuvasına dönmüş. Tigger çok mutsuzmuş. Arkadaşları onu neşelendirmek için ellerinden geleni yapmışlar fakat Tigger büyük bir umutsuzluk içinde kendini yapayalnız hissediyormuş. Acısı günden güne artan Tigger, soğuk ve fırtınalı bir gecede tekrar kaplan arkadaşlarını bulma ümidiyle ormana gitmiş ve gözden kaybolmuş. Onun için çok endişelenen arkadaşları hemen kendi aralarında kurdukları arama ekibiyle, çok sevdikleri Tigger'ı bulmak için çalışmaya başlamışlar.

Notlar:

 • Karakterlerini A.A. Milne'nin oluşturduğu çizgi dizi "Winnie the Pooh"un büyük ekran için yapılmış ilk orjinal uzun metrajlı yapımı.

İzleyenler ne demiş?

 • harikaaaaaaaaaaaaaaa

  içinde winnie nin olduuu film kotu olurmu
  Puan: 10
 • winnie en iyi dostum

  çok seviyorum yaw. yaşımdan başımdan utanmadan gittim. çocukları almasınlar yalnız sinemaya çok gürültü yapıyolar.
  Puan: 10
 • yaaaaaaaaaaa

  ya ya siz çok güzel demişsiniz ama bence ööle diildii yani ben zaten ööle winnie the pooh hayranı felan diilim kardeşimi götürmek için gittiim bi film sadece... ama benim önceden izlediklerimden birirne çok benziyoduu. yani emin diilim ama sanki tv deki bi bölümünde de aynı şey vardı yine tiger ailesini arıyodu ve yine diğerleri kaplan kılığına giriyoladı yani bilmioyrum belki ben salaam annamadım ama olsun iştee bööleeee........
  Puan: 4
 • Yapmayın ayıp ya....

  Tigerim tigerim tigerim vay, 1 verenleri öpeyim vay
  Puan: 8
 • hayal kirikligi

  daha iyi bir sey bekliyordum. tv'de yayinlananlardan tek farki daha uzun olmasiydi. yani tv'dekiler zaten güzel. bu film için özel olarak para verip de izlemeye degmez.
  Puan: 6
 • Film güzel, DUBLAJ FELAKET

  4 yaşındaki kızımla filmi, Cinepol'de izledik. Fakat karakterler öyle kötü seslendirilmiş ki, sanki kendi aralarında mırmırlanıyorlar. Çocuklara yönelik bu filmin güzel ve anlaşılabilir bir Türkçe ile dublajlanması gerekirdi. Bu konuyu Disney'in official sitesine de aktardım. Eğer bu tür özensizliklere devam ederlerse Disney filmlerini boykot edeceğim. Puanlar: Film 7, Dublaj: 1( Not Cinepol seslendirmesi normaldir, problem filmde idi.)
  Puan: 5
 • -----

  Kusma duygusu
  Puan: 1
 • NASI ŞEKER NASI ŞEKER...

  ayh hastayım yaw şu tigger e...yirim...
  Puan: 8
 • Habalö Hüp Aleyhup Hödö Hödö zıplaması

  Winnie the Pooh'un hastasıyım. Tigger'la ben de zıplamak istiyorum. Yalnız bu dallama Warren Christopher niye hep olayın son anında gelir. Pushed Warren hep problemlerden kaçıyor ha!
  Puan: 10
 • egitici, ogretici

  harika bir filimdi, ozellikle de cocuklar icin. kavga-dogus,cikar vs. olmayan sadece dostluk uzerine kurulmus bir bag var aralarinda. arkadaslarin bazen bir aile olabilecegini de ogretiyor. ya tigger? her an gulmeyi becerebilen, tatli sevimli bir yaratik.. pooh ise salak denecek derece tatli saflardan. kesinlikle harika!
  Puan: 10
 • hasta oldum

  bu çizgifilm çocuk psikolojisine çok uygun bence bırakın kavga dövüşü en ufak kötü bir şey yok inşallah bütün çizgifilmlere örnek olur ben çok gitmek istedim yeğenim bahane oldu
  Puan: 10
 • Pokemondan önce veriolardı en son atv de sanırım!!!!!

  otur tv de izle hatta izleme konusu geçtiinde de olaya fransız kalmanın zevkini çıkar......
  Puan: 2
 • tigger in hastasıyım gölgelerin ustasıyım

  Bedir kardeşim b zınk zınk zıplayan hergele? Bizim zamanımızda voltran vardı esteban vardı laserion vardı bu nedir ya nedir bu?
  Puan: 1