Bir Şans Daha

Bounce

2000

Ortalama Puanı: 5.6

Öykü

Başarılı bir reklamcı olan Buddy, günün birinde iyilik edeyim düşüncesiyle uçak biletini bir yabancıya verir. Uçak düşer ve kurtulan olmaz. Uzun süre bunun bunalımı ile yaşayan Buddy, biletini verdiği adamın dul eşinin ne hallerde olduğunu merak eder ve onu görmeye gider. Kafasında dul Abby'e aşık olmak yoktur tabii, ama olur. Kim olduğunu açıklayamadan ilişkinin ortasına düşen Buddy, söyleme-söylememe stresini yaşarken, Abby de kaderin ona ikinci bir şans verdiğini düşünerek, Buddy'nin kim olduğundan bi haber tadını çıkarır aşkın. Gayet tabii eninde sonunda gerçek ortaya çıkar.

İzleyenler ne demiş?

 • uçak

  Adam konuyu uçak kazasından açmış ya helal olsun böyle romantik filme
  Puan: 3
 • Sıradan bir aşk filmi.

  Aşk filmlerini severim ve sıkılmadan izledim. Ama izlemeyenler pek bir şey kaçırmış olmayacak. Tüm diğer filmleri izlediyseniz ve hala "ille de sinema" diye arsızlık ediyorsanız gidin.
  Puan: 5
 • İdare eder işte

  Film fena değil. Öyle derinliği merinliği, aşka değişik bir bakış açısı falan yok. Kafanızın bozuk olduğu bir akşam düzeltmek için iyi bir film o kadar.
  Puan: 6
 • idare eder

  fazla soze gerek yok
  Puan: 1
 • FAZLA SIRADAN

  Film çok sıradan tv de bunun gibi çok film oynuyo oturun seyredin çokta baydı nasıl başladı nasıl bitti ? 20 dk. sında uyuduk zaten ....
  Puan: 5
 • güzel diildii...

  ben sadece ben affleck için gitiim... keşke onun yerine yaşam kanıtına gitseydiim... bence gitmmeyin bu filme sıkıcıydıı
  Puan: 4
 • ben affleck'e çıttırıyooruuum!!!

  film fena değildi ama ben affleck süperdi yaaa!!! çok duygusal,çok şirindi... abi gwyneth paltrow tahta gibi bee!! insanda biraz göt göğüs olur!!ama yine de iyiydi yani filme haksızlık etmiyeyim!!! :))
  Puan: 8
 • Bir sans daha mı? ASLA!!!!

  Gayet basarısız bi filmdi! Oyuncular iyi de, o kadar...
  Puan: 3
 • hm

  siradan bi film .. TV de seredseniz daha iyi .. en merak ettiim sey bu millet ben affleck i nasil bu kadar yakisikli! buluyo annamiorum ? tamam eli yuzu duzgunde kizlar o kadarda abartmayin .. ablak suratin teki ..
  Puan: 5
 • bu filmi beğenmeyenlerin alnını karışlarım !

  Çok sıkı bir senaryo ve sevimli bir kurgu... sonuç başlangıç diyaloglarına mükemmel bağlanmış, son dönemde seyrettiğim en iyi filmlerden biriydi, ne o öyle 1 puan - 3 puan falan, lütfen gitmeyi düşünen arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim !!!
  Puan: 8
 • bounce

  beni sarmadı nedense bu film. pek hoşuma gitmedi. gwyneth paltrow için gittim. fena sayılmaz ama beni pek keyiflendirmedi, etkilemedi. bunda bilenler bilir ankarada bi sinemanın sırf daha fazla film oynatayım diye altı salon yetmiyomuş gibi bodrum katıma üç tane ellişer kişilik salon eklemesi ve benim bu salonların birinde evimde tv izliyomuş gibi filmi izlememin de etkisi olabilir. vay bea o ne biçim cümleydi. neyse siz de benim gibi vizyonda gitmediğim film kalmasın diye sürekli sinemaya gidiyosanız gidin. ama param cebimde kalsın bi iki yıl sonra şifreli kanaldan izlerim derseniz (gerçi şifreli kanala da para bayılacaksınız ama) gitmeseniz de olur. bir şans daha verseler başka bi filme giderdim!
  Puan: 5
 • 5: Eh işte

  Dediğim gibi eh işte'lik bir film. Beğenmedim desem yalan olur ama pek sinema filmi gibi değil. TV'de izleyin para vermeyin demek de haksızlık olur zannımca. Yani hiç işiniz yoksa ve sinemaya gitmek istiyorsanız, diğer filmlerde de yer yoksa gidin. Bu durumda pek sıkılmazsınız ama ciddi ciddi sinemaya gideyim eğleneyim istiyorsanız yanlış seçim.
  Puan: 5
 • Vasat ında altında!

  cok cok sıradan ve basit bi film.. izliyiciigi ceken hiç bişey yok herşey cok tahmin edilesi ve sıkıcı .. eger bu filme gitmeyi düşünüosanız bırakınız ööle sadece düşünce halinde kalsın.. eywallah
  Puan: 1
 • baya bi sıktı

  ya kafam allak bullak oldu, ufak çocuklar çok yapmacıktı (bu ayrıntıya kimse deyinmemiş), affleck fena diildi, aslında paltrow da ii oynadı ama filmde iş yoktu...
  Puan: 3
 • film iyiydi

  O kardar da kötü değildi. Çok biliyorsanız siz bir film çevirin de görelim. Hem Paltrow'un uzun bir aradan sonra ki ilk filmi. Yani o kadar da yüklenmemek lazım.
  Puan: 7