Ümit Aktan

 • Ümit Aktan komik adamdı. Grasshopers - Galatasaray maçında aynen şunları dediğini anımsıyorum: - Gollerimizi hagi ile arif attı sayın seyirciler. Bu tablo bana büyük türk bestecisi Hacı Arif Bey'i hatırlatıyor nedense.
  yeteribilirsenyeter
 • Bi sürü bombası vardır yaa hangi birini anlatayım ki?? Aklıma gelenlerden nadidesini sizlerle paylaşayım.... Yıllardan 93, Manchester United - Galatasaray maçı, maçı da maalesef Ümit Aktan sunuyuor... Arif 40 sefer denese bir daha atamayacağı bir şekilde topu 90'a gönderiyo ve ümit aktan "ağğulamak istiyorum" nidalarıyla patlatıyo: "Düüünyanın en iyi kalecisi bu... şımaykıl, ammma bizim arif de öyle vuruyor ki köşedeki örümceği alıyor. Muhhteşem bir gol. Şimdii maç yeniden başlıyor. Bu kez 20 dakikada üç gol, dört gol yok. Galatasaray direniceeek. Yürek yüreğe demiştim, işte bir şut bir gol. Şımaykıl deyil, bütün maykıllar gelse o golü ordan alamazdı. Durum iki biiiiiiiirrr."
  CALIBRA
 • attığı 'şık' bi çalımdan sonra hagi'nin grasshopers defans oyuncusunun bağırsaklarını düğümlediğini iddia etmişti, inanmamıştım.
  dirty
 • Naklen yayında "Ve top taca çıktı sayın seyirciler... evet taç, gipür." diyecek kadar cesur adamdı vesselam.
  waq
 • Maç: Kocaelispor-Beşiktaş Yayın: TGRT Spiker: Ümit Aktan Amokachi malvarlığını içine soktu.. (Amokachi altın zincirini formasının içine sokmuştur) *** Manchester Utd-GS maçının bitişini Ümit Aktan'dan dinliyoruz: Bu 90 dakikada üç sıfırlık bir Mançester galibiyetini bile az gören seyirciye karşı, üç ikilik bir Galatasaray galibiyetinin sevincini yaşarken, maçı üç üç bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.
  yediyildiz
 • sion-galatasaray maçında da kırmızı kartla atılan sionlu oyuncuyu arif sanmıştı.."eyvah,eyvah...on kişi kaldık...yapma arif....çok gereksiz bir kart bu..." dedikten sonra bi 10 dakka kadar maç anlatmaya devam etti....sonrasında "galatasarayı sayıyom sayıyom 11 kişi çıkıyo allah allah" diyerek hepimizi koparmış, ve ( büyük ihtimalle yayın ekibinden birinin uyarısıyla ) olayı anlayıp durumu düzeltmek için çeşitli şebeklikler yapmaya başlamıştı....
  duke23
 • Çokta dönek bir abimizdi Ümit Aktan. Hiç unutmam o meşhur Manchester-Galatasaray maçı, daha maçın başları Manchester Unıted 2-0 öne geçti. Ümit abimiz başladı felaket tellallığına; ''Tabii sayın seyirciler İngiltere futbolun anavatanı, futbol da daima bize karşı ezici üstünlükleri var, hatırlarsınız milli maçta 8-0 yenmişlerdi, galiba bu maçta öyle...'' Demeye kalmıyor, Arif'in golü geliyor. Ümit abimiz bağırıyor; ''Biliyordum, biliyordum aslanlar pes etmez, bu işin peşini bırakmaz!'' Yapma be güzel abicim! Daha şimdi ne diyorduk?
  yeşilcin
 • fenerbahce - bükreş maçıydı sanıyorum. yüzyılın son ay tutulması o gün gerçekleşmekteydi ve romanya tutulmanın en net göründüğü yerdi. bu yüzden romanya televizyonu maçta buldukları bir boşluk sırasında ay tutulmasını gösterdi. ümit aktan (zaten kötü giden maç yüzünden milliyetçilik duyguları iyice kabarmıştı) "bu arada romenler mehtabı gösteriyorlar, şunları boğaza götürmek mehtabın en güzelini seyrettirmek lazım ama..." falan demişti. ben de bu duruma sadece oha diyebilmiştim. neyse yayın ekibi araya falan girmiş olacak ki ikinci yarı düzeltti yanlışlığı.
  nude
 • bi keresinde bu adam uzaga atılan bir pasta arif o topa taksi tutsa yetişemez demişti Galatasaray maçında galatasaray 3. golu atınca tamam çocuklar yeter demiş bir kişidir kendisi
  Cruseo
 • Bi milli maçta şunları söylemişti...Hemde TRT de..; -"Eğer bu da faulse bende bu maçı ingilizce anlatırım sayın seyirciler"
  Sheytan KaKTuS
 • 00/01 şampiyonlar ligi çeyrek final galatasaray-real madrid radyodan. spiker: ümit aktan, maç 2-0'dan 3-2'ye döndükten sonra hagi yine yokluyor kaleyi. ümit, hasan ve jardel'den sonra casillas'a bir ampul de ben takacağım diyor. ispanyada da varız real madrid. madridde de varız, orda da takarız.
  DayDreamer
 • şöyle demişti ümit aktan: "van basten şuuttt! iğğrreennçç bir şuuuuttt. siz pijamalarınızla kalkıp gelseniz daha iyisini atardınız sayın seyirciler!"
  ferdinand
 • yine Manchester-galatasaray macinda hagi rakibine estetik bir çalım atmıştı ve Ümite Baba gene kopardı bizleri"hagi manchester li oyuncuyu bakkala gonderdi... hem de bir daha geri donemeyecek şekilde"
  TENDERCHALLENGE