Hayvan

The Animal

2001

Ortalama Puanı: 6.3

Öykü

Marvin bir polis memurudur. Fakat hayalindeki gibi kötü adamları yakalayan kallafi bir polis olamamış, fiziksel özellikleri ve vasıfları anca dosya memurluğuna yetmiştir. Zaten acık da ahmaktır. Günün birinde Marvin kendi başına iş eylemek isterken ölümcül bir trafik kazası geçirir. Kazadan onu kurtaran genetik kodu çözmüş fakat kendi zihinsel kodunu çözememiş garip bir doktor olan Wilder olur. Marvin'i aldığı gibi kobay eder kendine ve hayvan organlarından derledeği bir grup bileşeni monte etmek suretiyle Marvin'i sağlığına kavuşturur. Sonra da herşeyden bi haber garibi salar günlük yaşamına. Sonuç; Marvin = Hayvanlar Alemi.

İzleyenler ne demiş?

 • güzel güzel

  Bi kere erkek jigolo'yu begenenler bunuda begenecek,ha bide Colleen Haskell'i görmek lazım derim...
  Puan: 8
 • bence gorulmesi gerekli

  milleti bilmemem ama ben epey guldum bu filme! iyi becermisler. Basit ama komik...
  Puan: 10
 • Güzel..

  Güzel yani insanı güldürüyo iyi vakit geçirmek için ideal , heleki böle kötü bir hava var ise
  Puan: 10
 • Tek Kelime Ile harika!

  Nezamandır bukadar gulmemiş hatta gulmekten karın kaslarım agrımamıstı, gozumden yas gelmemişti! :))) mutlaka izleyin boyle dandirik gunler içinde gulunecek birseylere ihtiyac var! iste ihtiyacı karsılayan film...
  Puan: 10
 • insan suretinde...

  İzlemeyen okumasin

  afişi okurken gülmeye başladık zaten.. rahatsız hisseden herkes gitsin görsün gülsün.. zenci muhabbeti çok güzel, bi de en sondaki redneck abi.. adam sandler görünüyo bi de.. :)
  Puan: 8
 • Gidin, görün

  valla iyi ki gitmişim dedim filmi seyrettikten sonra. bence siz de gidin görün gülün.
  Puan: 10
 • Zevkler& Renkler

  Tartısılmayacak bazı seyler var hayatta biliyorum. O yuzden buraya sadece kendi fikrimi yazacagım, tek kelimeyle "GITMEYIN". Sadece belki Rob Schneider'in sirin suratı icin...
  Puan: 4
 • Eğlencelik

  Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim herhalde.v alla çok iyi geldi bu film. hele zenci bitirdi resmen beni (aslında bizi 3 kişiydik de)İzleyin diyorum başkada birşey demiyorum.İyi seyirler
  Puan: 7
 • izlenir

  gulmek isteyenler icin daha iyisi olamaz ozellikle maymunla olan sahne kopartıyor :)
  Puan: 9
 • Hay-one

  =) ulan bende diyordum ne zaman güzel bi film gelecekte yüzümüzü güldürecek. işte bana nahhh yapar gibin çıktı birden karşıma. Hakikaten gidin görün. gayet hoş.. komik... eğlenmek için fırsat yaratın kendinize ve bu filme kesinlikle gidin. (şahsen ikinci kez gidicem). Ha bu arada vcd sini almaya kalkmayın çünkü bayaa bi sahne kesmişler. zevkini almak istiyorsanız doğru sinema salonuna. ya bu arada Colleen Haskell denilen hatun bu güne kadar neredeymiş be abicim? gözümüz bayram etti falla. Tabii güzelden bahsetmişken o beyazlı hatunuda unutmayalım. ilk çıkış sahnesinde sinema da bir "auaewuuuuuu" gibi tercümesi zor kelimeler uçuştu. Şimdi burada saçmaladığımı sanıyorsunuz ama gidin görünce fikir değiştireceksiniz... =)
  Puan: 8
 • Ya ne bilim..

  Film güzel.. Arada sırada yardırıyor.. Ama niyetiniz yoksa gülmeye güldüremiyor. Beni alsa benden götürse uzaklara eyvallah.. Ama yok kardeşim. Şebekten bir arkadaş grubunuzla gidecekseniz yarılacaksınız o kadar..
  Puan: 6
 • paranız çoksa gidin

  Arkadaşlar güldüm ama hayatımda gördüüm en saçma filmlerden biriydi. Çok param var giderim istediim filme sana ne diyosanız eğer, gidin!Sizi tutan mı var?
  Puan: 4
 • nelanbu? :)

  böyle bi nik vardı değilmi? film bikaç sahne dışında iyi değil. abartı komedi filmlerinde iyi bi malzeme ama burada nedense olmamış. yarılmak mı?
  Puan: 5
 • Rianna

  Bugün güzel bir okul kırış günüydü. Arkadaşlarla beraber Kadıköy'de buluşup kahvaltı edilecek, sinemaya gidilecek ve son aktivite olarak bilardoya gidilerek eğlencenin dibine vurulacaktı. Ama olmadı. Daha en başından deniz otobüsünde belliydi nasıl bir gün yaşayacağım. Dalgalar nedeniyle beşiğe dönen otobüsümüz tüm yolcularda panik havasının yaşanmasına, benim kendimi lunaparkta gibi hissetmeme, ancak önümde oturan kadının "Dayanamıyorum artık Muzaffer" diyerek ağlamasına yol açmıştı. Emindim, kötü şeyler olacaktı. Sağ salim Kadıköy'e varıldı, arkadaşlarla buluşuldu. (baytar geç geldi, elini kapıya sıkıştırmış). Şimdi gidilecek filmi ve salonu seçme zamanıydı. Pianist üzerinde yoğunlaşılmıştı, ancak tüm araştırmalar sounda filmin Kadıköy'de hiçbir yerde gösterimde olmadığı ortaya çıktı. Eh kadere boyun eğilmeliydi, ama mutlaka bir filme gidilmeliydi. 5 kişilik grupta 2 kişi Deli Yürek üzerinde, 2 kişi şu an yorum yaptığım filmin üzerinde, 1 kişi ise (bu benim) halen "Pianist isterüm!" diyerek kararsızlık deryasında yüzüşler içerisinde durmaktaydı. Sonucu biliyorsunuz zaten. Salonda bizim grubumuzdan başka 2 kişi daha vardı, aile ortamı da sağlanmıştı. Ancak akıllarda bir soru vardı: Film nasıldı? Zuxxi notuna göre fena olmayabilirdi, ancak fragmanını seyretmiş olan bana göre bu filmin hiç şansı yoktu, olmadı da. Öncelikle filmimiz televizyonda da karşılaşabileceğimiz türde bir "metamorfoza uğradım, bir alemim doğrusu" filmi idi. Konuya kısaca değinmek gerekirse adamımız salak bir polis memuru adayıdır, kaza yapar, çılgın bir bilimadamı ona hayvanların organlarını nakleder falan filan işte... Güldüğümüz tek sahne orangutanla yapılan güreş sahnesiydi, ancak hepsi bu. Ancak Rianna rolündeki hanım kızımıza özel bir paragraf açmak isterim. Bir insan bu kadar mı güzel, çekici, alımlı ve seksi olur yarabbim? Bu yorumu bitirdikten sonra ilk işim hanım kızımızın ismini öğrenmek ve fotoğraflarını aramaya koyulmak olacaktır, bundan emin olunuz. Sonuç itibariyle (ıyy) film çok kötü, nasıl bu kadar yüksek not almış şaşırdım doğrusu. Rianna hanımın hatrına 2 vermek isterdim, ama yapamadım, elimde değildi. Çünkü filmi izlerken aldığım hisleri "Çok çok kötü, rezalet, kusmak istedim." sözleri kolayca anlatıyordu. Üzgünüm Rianna, ama bunu yapmak zorundayım. Amerikanya'ya gelirsem seni görmeden edemem ama. Not : Bu filme gittiğimiz için baytar ve bendeki tek his "utanç"tır sanırım, kendisi bana böyle dedi.
  Puan: 1
 • Hayvan!

  Bu filme girmemek istedim, arkadaşlarıma başka bir filme gidelim dedim ama ısrar ettiler. Sonunda mecbur kaldım ve "Hadi girelim de utanın" gibi bir tepki verdim. Haklı da çıktığımın inancındayım. Yorumunu yapmaya değecek bir film değil aslında "Hayvan". Tam anlamıyla başarısız, basit,kalite fakiri ve verdiğiniz parayı boşa harcamanıza neden olan bir film. İğrenç kelimesi düşüncelerimi özetlemeye yeter. Ne olursa olsun güzel yanlarını söylemek de gerekli tabi ki. Mesela filmin özünde bir mizah anlayışı var çünkü filmi yapanlar bile ne kadar başarısız olduklarını anlamış ve filmin adını seyircilere ithaf etmiş yani "Vizyonda bir sürü film varken bu kadar rezil bir filme girdiniz sizi gidi hayvanlar." demek istiyorlar. Bunun dışında muhteşemliğin sınırlarını zorlayan başrol oyuncumuz Rob Schneider'in ağzını büzüştürerek at veya köpek taklidi yapması ona en iyi oyncu Oscar'ı kazandıracak nitelikte. Son olarak gerçekten de filmin tek güzel yanı arkadaşımın da yaptığı gibi bileti satın alırken orada oturan bezgin kadınla aranızda geçen - 5 öğrenci - Hangi film? - (Kadının gözlerinin içine bakarak) Hayvan! diyaloğudur. Ayrıca filmde oynayan güzel bir hanım var ama filmin daha başında kör olduğum için kendisine fazla dikkat edemedim. Neyse ki kısa süren bir film. Özetle; Hayvan izlediğim en başarısız filmler listesinde üst sıralarda yer alan bir film olarak mazideki yerini aldı.
  Puan: 1
 • hayvan

  film için çok fazla söylenecek şey yok. eğlencelik sabun köpüğü bir film. bazı güzel espriler dışında genelde geyik. ama bu filme gitmemin tek nedeni olan COLLEEN HASKEEL gerçekten mükemmel. onun için 8 puan
  Puan: 8
 • postaa

  o da neyin nesi adam posta kutusuna dokunduruyo..yapma abicim sokak ortasında aile var yani...geyiğin kralı olmuş en çok 7 alır..
  Puan: 7
 • cok deli

  yarildim valla gulmekten cok deli film kesin gidin gorun, hele o beyazliyi nereden bulmuslar cok merak ettim doorusu...
  Puan: 10
 • ...

  konunun farklı olması ve bu yuzden farklı esprilerle karsılasmak sanırım beni etkilemeye yetti.
  Puan: 7
 • colleen haskell

  ya bi insan bu kadar mı güzel olur? inanılmaz! bu isme dikkat edin derim. zaten böle güzel aktrisler ünlü olmadan önce böle kötü komedi filmlerinde oynarlar. filmde ters ırkçılık esprisiyle orangutanla olan kavgadaki amerikan güreşi hareketleri komik. colleen haskell e 10 ama filme
  Puan: 3