Tatlı Sürpriz

The Next Best Thing

2000

Ortalama Puanı: 5.9

Öykü

Robert, boyu posu yerinde, yakışıklı mı yakışıklı, akıllı mı akıllı, feci karizmatik bir adamdır. Abbie de ondan aşağı değildir, pek güzel, pek seksi ve pek akıllıdır. Robert ve Abbie çok yakın iki arkadaştır. İkisi de bekardır. Ne duruyorsunuz, hani aşk? diyebilirsiniz ama demeyin. Çünkü Robert eşcinsel. Bir gece koktely dönüşü, alkol, ikilinin nefis bir çift olmasını engelleyen cinsel tercih'i saf dışı bırakarak aynı yatağa sokar Robert ve Abbie'yi ve Abbie'nin karnına bebeği. İki arkadaş bebeklerinin geleceğini düşünerek bir aile kurmaya karar verirler. Kurarlar da. Eh her şey bu kadar düzgün gittikten sonra bir problem olmalı ki film olsun değil mi? Aradan beş yıl geçer. Çocuk büyür. Abbie bir adama vurulur. Oğlunu alıp sevdiği adamla birlikte yaşamak ister. Robert bu konuda ne düşünür?

İzleyenler ne demiş?

 • Süprizzz.

  Hehehe ilk olarak benim yorumumu okuyacaksınız...Ne kadar güsel yahu.Neyse filme gelelim.Daha bugün gittim ve de çoooooooookkkk güsel bir film olduğuna karar verdim.Madonnayı zaten çok seviyordum şimdi daha da sevdim.Bu arada filmin bir bölümünde Madonna AMERICAN PIE şarkısını söölüyor vallahi süpeeerrrrr..
  Puan: 10
 • jixus yazimmi?????

  demoklesin kılıcını tepemde hissediyorum. ne dersin jinux ne yazarsam burda kalıcak ne yazarsam cıkıcak burdan güç hala sendemi? filmi övimmi yerin dibinemi batırim? yanlız gelecek programlarda fragmanını seyrettiğim gladyatör bayagı iyi gözüküyo o fragmanı seyretmek için gidin r.t.u.k. amcalara selam bu yazı kendi kendini 12 saat içinde yok edicektir. dın dın dıın dınn dınnn dııı dınn dınnn
  Puan: 5
 • "Tatlı Boşluk"

  Madonna halen rol yapamıyor. Film ne olacağına karar verememiş. Komedi mi olsam, drama mı derken pek bişi olamıyor. Ortalıkta bi dolu gay dolaşıyo. Herkes birbirine gay diyo ama gelin görün ki herhangi bir işaret, faaliyet yok. Aslında konu ilginç. Sadece drama olsaydı daha etkileyici olabilirdi.Sonuç olarak, Ben ettim. Siz etmeyin. Kız arkadaşınız ısrar ederse, "Güzelim, Rupert gerçek hayatta da homo, sen bırak o çocuğu" diyin. "Ben aslında Benjamin Bratt'i beğeniyorum" derse bu sefer zevkin(iz)den şüphe edin. Tez zamanda hatunu değiştirin. Sorun, göreceksiniz Leonardo Di Caprio'yu da beğeniyordur...
  Puan: 4
 • KÖTÜ!!!

  Madonna'nın oyunculuk yeteneğinden vazgeçtim, filmede doğru düzgün bir konu bile yok. Hatun tutarsız. Hem "gel çocuğu beraber büyütelim, ben hayatımda erkek istemiyom zaten" diyor, hem de gidip elin adamıyla aşna fişne yapıyor.... Demekki neymiş; ne erkeklerle ne de onlarsız hayat olmazmış... Benim filmden çıkardığım ders bu. Ha, bir de Y kromozomu olan kimseye güvenme. Gay olsa bile!!!!
  Puan: 4
 • john ross II 'ye son cevap....

  Kardeş yahu.. Sana içtenlikle neden yazını sildiğimi açıkladım. Sana karşı bir kastım, sinir olma durumum filan söz konusu değil. Ama bak yine aynı şeyi yapmışsın. Şimdi sen bu filmi izledin mi, izlemedin mi? Film hakkında tek bir yorum olmadığı gibi yine başka bir film hakkında (vizyona bile girmemiş) yorum yazmışsın. Tamam silmedim sacede ibreti alem olsun diye. Son kez açıklıyorum.. RTUK çalışmaz burda ancak 'Baştan sona büyük harfle yazılmış yorumlar, filmi izlemeden yapılan yorumlar ve kritik filmlerin sonunu açıklayan yorumlar silinir.' Gönlünden ne geçiyorsa onu yaz...
  Puan: 5
 • vasat

  izlemesek de olurmuş hani.çok parası ve vakti olan gitsin izlesin. film komedi komedi başlıyo birden melodrama dönüyo.madonna'nın hamileliği ve veletin beş yılı geçiştirilmiş.sanki çocuk anasının karnından beş yaşında çıkıyo.öle bi film işte.
  Puan: 5
 • neki şimdi bu böyle

  madonnaya söyleyin film çekmesin valla olmamış
  Puan: 4
 • eh işte..

  İdare eder.. Gidip görülebilir yani. Şöyle sakin sakin oturup merak ya da heyecan duymadan izliyorsun. Birazcık duygusal.. Madonna'ya çok sinir oluyorsun..
  Puan: 6
 • mutlaka gorun...

  Rupert gay de olsa cok yakısıklı mutlaka gorulmesı gerekn bı adam...zaten fılmde gay oldugunu hatırlatacak bı sey de yok.yanı oyle dıılmıs gıbı seyredılebılır.madonna kotu ama olsun guzel fılm mutlaka gıdıınnn.
  Puan: 8
 • cok bisey bekleyerek gitmedim...

  ama yinede aman aman bi durum yok..-ki hastalik derecesinde madonna hayraniyim bi yandanda..-bi ara bi film oynamisti..buna cok benzer ...adini da hatirlasam keske..neyse ona cok benziyo ama sonu degisik ondan.. pazar aksami parliament sinema gecesi filmi..
  Puan: 5
 • bırakın madonnayı da eğlenmenize bakın:)

  bizim belki de hayatımızda sahip olamayacağımız bir dostluğun ve paylaşımın saçma sapanda olsa hikayesi hem gülmek hem de biraz olsun bakış açılarımızı değiştirmek için bence izlenebilir bir film.zaten hayat ne ki.......
  Puan: 6
 • güzel güzel

  o adam ciddi gay mi yaa..üzüldüm.çok yakışıklı ama :)) iyi de oyuncu maşallah.madonna o kadar iyi deildi cidden ama filmi beğendim ben gidin görün derim.neydi onun adı.rupert.
  Puan: 8
 • Anlayana!!!!!!

  ewet belki filmde oyunculuk kötu..hatta madonna felaket ama....dostlugun ne oldugunu bilen,ve bir dostlugun nassı kolay bitebilecegini gösteren bi ibret tablosu!!DOSTUNUZLA GIDIN...Sevgilileri biraz arkada bırakın!!
  Puan: 7
 • sanki hayatim gozlerimin onunden bir film şeridi halinde geçti

  sadece madonna ile o gay "samimi dostu" nun ağurluklu olarak oynadığı bu filmde adamın gay olması dışında sanki kendimi izledim. her ne kadar sonu beklenmedik, yani "ee film bitti mi, ışıklar mı yanıcak şimdi" diyecek olsanız da hazırlıklı olun derim, ha bi de filmde müzik pek yok gibiydi ya da sağır idim :) konusu benim hayatıma benzediği için bir 8 puan verdim gitti.
  Puan: 8
 • allahım! bana da çarpıcı,sarsıcı,yeri yerinden oynatıcı bir başlık bahşeyle ya rabbim!

  My best friend's wedding den sonra Everett bir kez daha derinden yaraladı beni dostlarım.Ama atlattım. Filmin çok farklı bir yanı yok gibi geldi bana aslında. Artık sinema sayesinde ankaram kadar böğrüme bastığım kaliforniyamın yasalarına karşın eli kolu basbağlı hakim,gay milletini dışlamayın, her şey dna değil falan işte..Bence Madonna çok da kötü sayılmaz. Ben o caponumsu dansına yeğlerim oyunculuğunu. Gladyatör,Stigmata,Yeşil Yol,...vizyonda ne varsa sildim süpürdüm de doyumsuzum abi diyorsanız sırası gelmiş demektir.Sonuç itibariyle gayet güzel bir film yapmış eloğlu :))
  Puan: 7
 • reklam....

  daha filmin başından madonnanın reklamını yapmaya başlamışlar kardeşim. Zaten rolde yapamıyo. I-ıh olmamış....
  Puan: 1
 • *****BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL BİR FİLM******

  çünkü kız arkadaşımla gittiğim ilk film ne küsel american pie da bizim şarkımız...
  Puan: 10
 • İlginç

  Rupertcığım çok iyi oynuo. Madonna da yetenekli bi kadın walla. Konu da ilginç. Sona doğru bozulmasa da çocuk da dahil mutlu mesut yaşasalar keşke....Olsun yine de iyi...
  Puan: 8