İyi Geceler Öpücüğü

The Long Kiss Goodnight

1996

Ortalama Puanı: 7.5

Öykü

Samantha Caine, 8 yaşındaki kızının biricik annesi, fevkalade bir ev hanımı. Küçük bir kasabada öğretmenlik yaparak rutin hayatını sürdürmekte. Bir gün başına aldığı darbeyle hafızasını kaybettiği yıllara dair ufak kesitler hatırlamaya başlıyor. Zamanında tehlikeli bir gizli ajan olan Samantha, eski düşmanları tarafından ortadan kaldırılmak istenince, dedektif Mitch'in de yardımıyla savaşmaya başlıyor. Hafızası yerine geldikçe, o mülayim anne, vamp bir kadın haline geliyor. Vurduğu yerden ses getiriyor.

İzleyenler ne demiş?

 • dehset

  Film macera olayını asmıs parcalamıs. Geena Davis harika bir oyunculuk gosteriyor. İzleyin.
  Puan: 9
 • Iyi guzel de ...

  Abi bu kadar zorlama action sahneleri de olmaz be. Samuel abim olmasa yanindan bile gecilmez bu filmin ama allahtan samuel abim var. Saygilar abim. Yalarim.
  Puan: 1
 • sıkıcı fil bu ya

  eğer bu filmi seyrederseniz hemen ardından kanal e de APOCALYPSE NOW var.. asıl günün filmini orda görün sonrada abinize teşekkür edin =:p
  Puan: 5
 • Güzeldi işte...

  Kadıncağızın aklı bir gidip bir geldi ama sonunda başardı. Afferin demek lazım. Hepsi de güzel oynuyor.Yine seyredicem.
  Puan: 9
 • Geenaaaaa...(Güzel bir insan).

  Geena Davis Ablamızı ve Samuel L. Jackson abimizi severek izledik. Hoş bi Film. Geena ablamız filmde çok güzeldi. Action sahneleri abartılı olmasa da fena değildi. Sanırım iki kere seyrettim. Yani üst üst'e seyredilebiliyor. İzlemeyen arkadaşlara tavsiyem şudur ki arasıra abartmamak şartıyla izlenilebilecek bir film ama çok şey beklemeyin.
  Puan: 6