008 Çılgın Çocuklar

Spy Kids

2001

Ortalama Puanı: 4.7

Öykü

Dünyanın en başarılı gizli ajanları Gregoria ve Ingrid birbirlerini yok etmek üzere çıktıkları görevden karı koca olarak geri dönerler. Mesleği bırakıp, çoluğa çocuğa karışırlar. Aradan dokuz yıl geçer. Kötü kalpli fakat renkli karakter Fegan'ın yakalanması gerekmektedir. Fakat bütün ajanlar garip bir şekilde ortadan kaybolunca iş Gregoria ve Ingrid'a düşer. Bir aksilik daha olur ve karı-koca meslektaşlarının kaderini paylaşarak kayıplara karışır. Durum böyle olunca Gregoria ve Ingrid'in çocukları devreye girer. Her ne kadar ebeveynlerinin casus olduğuna başlarda inanamasalar da iki kardeş bacak kadar boylarına bakmaksızın kurtarma operasyonuna girişirler.

İzleyenler ne demiş?

 • Charlienin Veletleri

  Ne bu kardeşim ya zik kadar çocuklar boyundan büyük işlere kalkışıyorlar. Gitsinler evlerinde sütlerini içsinler. Herifler hala sıkılmamışlar 3 küçük ninja türü çocuk filmi yapmaktan..
  Puan: 3
 • ne bu ?

  Veletler kendilerini ninja kaplumbağa sanıyolar. Benzemiyolarda deil hani
  Puan: 1
 • olmadı antonio

  antonio için gittim ama kötüydü.izlenir gibi değil.ama antonio vardıya bu yüzden 9 veriyorum
  Puan: 9
 • bööghh......

  TeK KeLiMeYlE bBbBbBöÖöÖöÖö. . . . . . .
  Puan: 1
 • beklediğinizden daha iyi

  yukarıda malesef çok acımasız eleştirilmiş film, tamam çok parlak değil ama beklediğimden fazlasını verdiği kesin.
  Puan: 7
 • Bence fena değil

  Hani böyle çılgın profesörlerin olduğu, değişik değişik teknoloji harikası icatları ufak çocukların kullandığı eğlencelik filmler. Bence bu da onlardan biri ve ben kesinlikle çok sevdim. Baş rol oyuncuları Antonio Banderas ve Carla Gugino olmasa bile film (senaryoda hafif aksaklıklar olmasına rağmen)kesinlikle tekrar izlenebilir kanaatindeyim.
  Puan: 8
 • Bu 008 i kim koydu

  Evet türkiyedeki ilginç bir ingilizce-tükçe çevirme daha elemanlar akıllarına göre koymuşlar oraya 008 i.Kim çevriyor bunları kardeşim.Bence film hem fantastik hem komik hem de berbat.Nasıl olur dersiniz filme berbat deyip bunları sıralamak.Film o kadar iyi olmasa da fantastika bir girişim.Ama dersiniz ki Fitaş ta 3.500.000 Hayır olamaz.Lale de belki izlenebilir.İyi seyirler beğenmezseniz karışmam sorumluluk kabul etmem!!!YmP:)
  Puan: 6
 • fena değildi ya..

  bazı filmlere giderken fazla birşey beklememek gerekiyor.buda öyle bir film işte.ben sıkılmadım.banderasda vardı..iyiydi yani..
  Puan: 10
 • güzeldi...

  niye bu kadar acımasız eleştirildiğini anlayamadım.gayet güzel,standartın üstünde bir film..
  Puan: 10
 • ii gibiydi

  ii gibiydi ama o yaratıklar fln biras karıştırmış işi bencee o kdr kötü deildi
  Puan: 6
 • enfeeeeees

  bu filmi sevmeyen ne olsun. son derece keyifli ve komik. çocuklar filmi güzelliştirmiş. aslında elimde olsa 10000000000 veririm
  Puan: 10
 • iğreeeeeeeeenç

  antonio'ya yakışmamış. antonio banderas dediğin böyle saçmalık bir filmde oynamaz. resmen karizmayı resetlemiş. ayrıca spy kids'i 008 çılgın çocuklar diye çevirenin de ellerine, diline sağlık. ya ingilizce bilmiyosan at kafadan en azından casus bölümünü tutturursun. gelelim filme. tek kelimeyle REZALET...
  Puan: 1
 • 0

  bu filme 10 puan veren zevksizler yok edilmeli keske 1 den dusuk bi puan olsa da bu filme versem diyorum
  Puan: 1