Ringin Ötesi

Beyond the Mat

1999

Ortalama Puanı: 3.6

Öykü

Biz pek ilgili olmasak da Amerika'da erkeklerin pembe dizisi haline gelen güreş sporunun popüler pehlivanlarının ringin dışındaki yaşamını anlatıyor. Tanımıyoruz tabii karakterleri. Mick olanı mesela; cüssesine ve görünüşüne rağmen evli, bir çocuk babası, kendisini ailesine adamış, mazbut bir adammış. Ailesinin iyiliği için güreşi bırakmak istermiş ama o kadar kolay değilmiş. Jake olanı korkunç bir çocukluğun izlerini taşıyan, kokain ile başı belaya giren bir güreşçiymiş. İlgilenenler bilir ve keyifle izler, ilgilenmek isteyenler bu filmle Amerikan güreşi dünyasına dalar, ilgilenmeyenler ve ilgilenmek istemeyenler de hiç kaale almadan başka seçeneklere yönelir.

İzleyenler ne demiş?

 • asrın hatası

  arkadaşlar evde çizgi film izleyin bu filmi izlemeyin. berbaaaat.
  Puan: 2
 • bu güreşe meraklılar kaçırmasın, çok ilginç !

  sadece ilgililerin seveceği bi tür çünkü paso dalma ,karambol, ayılık var. izlerken acayip gaza geliyosunuz zaten ben de film biter bitmez kendimi salona attım ama salon kapanmıştı çalışamadım. belgeswel olmasına rağmen ilginiz hiç dağılmıyor yani bu insanların belgeselinin güzel olabilirmiş. konusu zaten ilgimi çekmişti film güzel bi belgesel olunca da çok hoşuma gitti, tekrar gidecem. yönetmenin yıllarca çalışmasısnın bir ürünü bu film. filmdeki insanlar hiç rol yapmıyor gibi. merak ettiğiniz her şeyi size gösteriyor .bu film neden sadece bi sinemada oynuyor bilemiyorum.
  Puan: 9
 • iiiireeeennnçççç!!!!!!

  arkadaşlar milenyumun en iğrenç filmi!!var ya evde oturup trt1in haberlerini seyretmeyi tercih ederim! oturun oturduunuz yerde deli olmayın! buna verceiiniz parayla kuruyemiş falan alın!maymunlara kabuklu yiyicek atın!!
  Puan: 2