Addams Ailesi 2

Addams Family Values

1993

Ortalama Puanı: 6.7

Öykü

Minik bir bebek ile Addams ailesi genişliyor. Anne ve baba Addams'lar bebeğe Debbie isimli bir bakıcı buluyorlar. Bakıcı da bunlardan pek farklı değil, o da çatlak bir kişi. Mongol Fester amca Debbie'ye hemen aşık oluyor ve onunla evlenmek istiyor. Debbie kabul ediyor fakat onun çok değişik planları olduğunu bazı aile bireyleri hemen fark ediyor.

İzleyenler ne demiş?

 • Pek eğlenceli

  İlki de komikti,ikincisi de komik. Sadece angelica ve christina bile su götürür vallahi. Beni güldürdüğü için 10
  Puan: 10
 • klasik değil ama çok çok güzel

  katlettikleri kızılderililerden bi hindi aldıkları için maymun gibi "tenksgiving" bayramını kutlayan,tarih özürlü amerikalılarla dalga geçen tiyatro sahnesi bu filmi farrely kardeşler usülü "donk!ehehee" filmlerinden ayırmama,farklı bir yere koymama yeterli bir sebep oluşturmuştur... Filmde çok güldüm,gülmediğim sahnelerde ise filmin satırarası dokundurmalarına hayran kaldım.. Tabiiki klasik değil,başyapıt da değil,ama kişisel olarak çok hoşuma gittiği için, "müthiş,harikulade,muazzam,fecii" bulduğum için:10
  Puan: 10
 • Inzomnia

  İnsomniak olmuşuz bi kere, uyuyamayınca yapacak iş güç te yok, Zuxxi'de geziniyorum ööle eblek eblek. Vakit geçsin de nası geçerse geçsin hesabı. Gece bitmiş horoz ötmüş öğlen olmuş, damla uyku girmemiş gözüme... Çıkıverdi karşıma yüzyılın komedigotik sülalesi. Çok filme aşerdim bugüne kadar, "olsa da izlesek" dedim, bi şekilde tatmin ettim kabaran arzularımı... Ama Mein Führer, bu defa çok farklı olcak, bulamıycam hiç bi yerde, ulaşılamayan bi aşk misali yanım durcak böğrümde, birazdan uyuyabilirsem rüyalarıma gircek. Hakkaten yaa, olsa da izlesek. Yok mu yakınlarda yayınlıycak kanal? Puanı da çok düşükmüş, yazık, gereğini yapalım.
  Puan: 10