Aşk Mektubu

Message in a Bottle

1999

Ortalama Puanı: 3.8

Öykü

Theresa romantik ve sportif bir kişiliktir. Bir gün sahilde dolanırken iki tane şişe bulur. Birini alır, bakar ki içinde bir kağıt. Hemen açar okur: Issız bir adadayım yardım et. Saçlarım parlak olmadığı için geçen gemiler beni fark edemiyorlar. Lütfen bu şişenin içine bir tane Blendaks koyup bana geri yollar mısın? Teşekkür ederim, hayırlı günler dilerim. Theresa mektubu gönderenin manyak olduğuna karar verir ve hemen onun yanındaki şişeyi alır. Bunda da bir not vardır. İçinde bir kadına yazılmış inanılmaz romantik satırlar, altında ise sadece bir "G" imzası. Theresa mektuptan çok etkilenir ve yazan kişiyi bulmaya karar verir. Ofis arkadaşları yaptığının salakça olduğunu düşünürler. Hatta daha da ileri gidip "G" yazıyo, demek ki gay kızım, ne uğraşıyon" diyenler bile çıkar. Fakat Theresa inatçı bir kişidir ve mektubun sahibini yani Garret'ı bulur. Garret karısının trajik ölümünden sonra hayatla bağlantılarını kesmiş sorunlu bir adamdır. Geçmişle barışmak ve geleceğe faltaşı gibi gözlerle umut içinde bakmak için tek ihtiyacı olan aşkdır. Haydi hayırlı olsun.

Notlar:

 • Nicholas Sparks’ın romanından sinemaya uyarlanmış.

İzleyenler ne demiş?

 • Komik bir şey

  Ben bu duygusal filmden hiç duygulanamadan çıktım. Baksana yukarıda resimde de var. Kadın şişeyi tutuyo, izini sürüyo filan. vallahi beğenmedim ne yalan söyleyeyim.
  Puan: 4
 • annem

  Valla ben filmi izlemedim, ama annemle babam gitti, annem hungur hungur aglamis! bu filme asla gitmemeye karar verdim
  Puan: 4
 • askin gözü kör olsun

  valla hatun gösel, kevini da severim diyosaniz gidin. kevin costner bodyguard filminden sonra tutturduğu seriye yeni bi film eklemiş diyebiliriz. yaw kadın olsam kevina aşık olurdum ama bu adam aşk filmi yapmayı bile becemiyo artık. bence kız arkadaşınız varsa gidin yoksa iplemeyin. gidin kendinize bi McChicken alın yiyin
  Puan: 5
 • Gittim,gördüm(1)

  Gittim kız arkadaşımla,zati tartışmıştık konuşmuyoduk,kız bana çıkışta konuşmasanda olur dedi!İnsanı böyle kışkırtan duygusal filme HAYIR!Çok etkilenmiş!!!Yokkkk yaaaa!!!
  Puan: 4
 • Gittim ve izledim

  Pek beğenmedim,Kevin Costner çöküşüne devam ediyor(Waterworld'te rezaletti)...
  Puan: 5
 • Ben de izledim....

  Filmde beni tek sevindiren şey belkide sonu olacaktı.Ebediyen kavuşucaklar diye beklerken teki ebediyete kavuştu
  Puan: 3
 • bu nedir

  valla bence bi şişenin içine mesaj yazıp millete yollamak kendini ifade edemeyen insanların yapacağı bi iş git delikanlı gibi konuş dök içini ne öyle şişe mesaj felan bide aptalca ya robin vrayt diilde bi zenci irisi bulsaydı ne olacaktı
  Puan: 5
 • bu ne yaaa

  gittik ve uyuduk başka ne denebilir ki:))uzadıkça uzadı bi de bitmek bilmedi ..tvde hiç izlenmez bu film yaaa ama sonuç olarak eğer uyku sorununuz varsa izlemenizde yarar var bana ii geldi:))
  Puan: 3