Gölge Oyunu

Gölge Oyunu

0

Ortalama Puanı: 8.5

Öykü

Bu filmle ilgili tek bir nota ulaşamadığımız için tamamen hafızaya dayalı bilgilerle anlatmak durumundayız. Şöyle ki; Modern Komikler - Karabiberler gibi bir sloganla yola çıkmış iki pavyon komiği ve bir esrarengiz kız kahramanlarımız. Bu pavyon komiklerinden biri çok iğrenç bir herif. Düşüncesiz, ahlaksız, it. Ama aslında fena herif değil. Hani derler ya "Aslında çok iyi insandır, bi tanısanız" diye, işte tam öyle biri. Diğeri ise utangaç, suskun ve de güzel bir insan. Daha sonra Kumru ismini verecekleri esrarengiz kız ise pavyona konsomatris diye kakalanmış sağır, dilsiz bir kızcağız. Bu kız yersiz yurtsuz kalınca bizim kahramanlar kızı evlerine alıyorlar ve sonu iyice esrarengiz bitecek bir takım konulara karışıyorlar.

İzleyenler ne demiş?

 • Verdik Kurtulduk

  Aa nereye gitti? Vardı. Şimdi yok. Var mı yok mu? Kim bilir ?
  Puan: 8
 • heytistimitak

  abi ufff,feci ayni zamanda kayda deger...Ayricana $ener abiye saygimizdan
  Puan: 9
 • ben bu filmi ilk izlerken ağlıyordum

  o gün arkadaşımın adana ya taşınmasının da baya bir etkisi vardı.her şeyiyle bir filmdi.şener şen,tipik karakterini aşamazken şevket altuğ mükenmeli oynuyordu.her şey birer gölgeydi.ama oyun değildi.filmin sonun da kahramanlarla birlikte yalnız kaldık
  Puan: 10
 • ...

  ulan; adımıza övündüm...
  Puan: 10
 • Çok iyi

  En iyi Türk Filmlerinden biri... Oyunculuk inanılmaz... Film bitince 'eee?' sorusu insanı yiyip bitiriyo..
  Puan: 8
 • Olsada bir kez daha izlesem

  "Garip" bir filmdi. Tam olarak hatırlayamadığım kısımlar var, keşke bir daha izleyebilsem. Hatırladıklarımdan biri izlerken içimi kaplayan o tanımlayamadığım garip duygu. Sanki Kumru benmişim gibi oluyordum izlerken, sesim soluğum çıkmadan..
  Puan: 8