Temel İçgüdü

Basic Instinct

1992

Ortalama Puanı: 7.1

Öykü

Rock yıldızı Johnny Boz hunharca bir cinayete kurban gider. Yatağında buz kıracağı ile delik deşik halde, kan revan içinde bulunur. Davayı araştırma görevi Dedektif Nick'e verilir. Nick en gözde şüpheli ile işe başlar. Pek çekici, hatta teşhirci, hatta ve hatta iç çamaşırı kullanmayan, cinayet romanı yazarı, Catherine'dir bu şahıs. Karşı koymak çok mümkün değildir hatuna, dolayısı ile Nick de karşı koyamaz ve bir yandan cinayeti incelerken diğer yandan da nefis şüpheliyi inceler.

İzleyenler ne demiş?

 • Ben de don kullanmıyorum

  Bu film ilk geldiğinde Süreyya Sinemasında biletler karaborsaya düşmüştü be abiler. Ufaktık mufaktık ama bi film için de alemin uyanıklarına para yedimeye niyetli değildik, bi kaç hafta bekleyip, sakinleşince gittiydik. Beğendiydik. Ah Sharon Stone'u ne beğendiydik. Öküz değildik. Gerilimi de beğendiydik. Ama ne yalan söliyeyim en çok Stone'u beğendiydik. Çok güçlü bi kadın karakterdi o. Soyunmasa yine beğenirdik.
  Puan: 8
 • Sharon abla

  ya iyi, guzel bir filimdi ama Sharon abla bu filimde zevk aldımıydı milleti oldurmesine uzulmustum.
  Puan: 5
 • ....

  UFFFFFFF!!!!!!!!!!! ne fılm ama....
  Puan: 8
 • ucuz kadın iş başında

  mayKIL daglıs ile şerın abla tam kendilerine göre histerik bi filmde buluşmuşlar. tebrik ederim yani
  Puan: 4
 • stone

  stone tabide michael abiyi de tebrik etmek lazım.acaip vuruyo gelene geçene.
  Puan: 7
 • yok baslik maslik

  abazalar foto galeride bisey yok bosuna gitmeyin
  Puan: 7
 • abaroey

  çok abarttılar bu filmi netekim izledik.. bi mok yok bi şerın var bide maykıl pata küte bi film bide maykılın arada asıl katil olan hanım kişiye cinsel bi yaklaşımı var o da görülmeye değer bi atraksiyon sayılmaz pek..
  Puan: 5
 • Aha budur işte

  Rastgele veritabanındaki filmleri kurcalarkene gördüm bu filmi, iyi hoş film ama pederle aynı anda izleyemiyoruz nedense! Ya o uyuyakalıp horluyor, sahnelerin içine s.çıyor ya da benim uykum geliyor babam "git yat" diyor... Seyirlik bi film işte, abazan işi...
  Puan: 6