Görevimiz Tehlike

Mission Impossible

1996

Ortalama Puanı: 7.2

Öykü

Hepimizin çok yakından tanıdığı, görevleri kabul eden Jim, Olanaksız Görevler Gücü'nün başıdır. Yeni görev uluslarası bilgilerin çalınması ve karaborsa satılmasından sorumlu casusun yakalanmasıdır. Bu görevdeki süper ajan ise Ethan'dır. Planlar yapılır, maskeler hazırlanır ve kibrit çakılır. Fakat bir yığın aksilik olur ve Ethan ekip arkadaşlarının her birinin öldürüldüğüne telsizinden şahit olur. Ne oldu, ne bitti anlayamadan suçlu konumuna düşer. Kendini temize çıkarmak için kendi tehlikeli görevini kendi hazırlar. Çalışır didinir, ter damlalarını yere düşürmemek için, helikopterlerden atlamak ve ölmemek için uğraşır.

Notlar:

 • Aynı isimli TV dizisinden sinemaya uyarlama.

İzleyenler ne demiş?

 • her ne kadar

  filmi star'ın iirenc dublajında reklamlarla kesilmis bir bicimde izlemis olsam da gercekten baba film...
  Puan: 9
 • süppeer

  süpeeer
  Puan: 10
 • 2Sİ DAA İİ

  şahsen çok seftim çünküm küseldi we tom yane ama 2. da ii
  Puan: 8
 • Güzel aksiyon.

  Dizinin ruhuna ihanet eden,güzelim mişın impasibılı stivın segal düzeyine indirgeyen ikinci filme oranla,hem diziye sadık hemde eli yüzü düzgün bir aksiyon filmi... Özellikle cia'ye giriş sahnesi enfestir,saygı duyulasıdır...
  Puan: 7
 • Bodur

  Be adam ağzını 2 saniye kapalı tut, nefes alman için burun da vermiş Rabbim sana... Depar atmış Hakan Şükür gibi ağzın açık dolaşıyosun, maymun musun nesin?! Filme dönüyorum, sıtarın içine sıttığı bi film olarak hafızama kazındı, reklamlar, Aynalı tahir, Zurnalı Ciguli derken film bitti, bende de heyecan bitti... Diziden film aktarması olunca neyin ne zaman olacağını tahmin edebiliyorsunuz, CIA'ye sızma sahnesi Zeki-Metin'in taa 1980'lerde çekilen bir filmini hatırlattı, telif haklarında sorunlarımız var!
  Puan: 6