Gerçek Yalanlar

True Lies

1994

Ortalama Puanı: 6.5

Öykü

Harry, süper gizli bir hükümet ajanıdır. O kadar gizlidir ki, karısı ve kızı dahi onu beyni sulanmış bir bilgisayar satıcısı olarak tanımaktadır. Helen, bilgisayar satıcısı kocasıyla yaşadığı monoton hayattan sıkılır ve macera uğruna, gizli bir ajan sandığı Simon ile görüşmeye başlar. Harry bunu öğrendiğinde deliye döner, elindeki tüm ekipmanı kullanarak Helen'i ayarlanmış bir maceranın içine atarak iyi bir ders vermek ister. Plan umulduğu gibi yürümez. Harry ve Helen bir grup terörist'in eline düşer. Böylece Helen, kocasının gerçek yüzünü öğrenmekle kalmaz, arzu ettiği serüvenin tam ortasında yerini alır.

Notlar:

 • Senaryosu Didier Kaminka, Simon Michaël ve Claude Zidi'ye ait La Totalle! filminin, James Cameron'un elinden çıkmış hali.

İzleyenler ne demiş?

 • En kahraman Arnold...

  Eglenceli filmdir, senaryodaki sacmaliklari takmazsaniz filmden zevk alirsiniz; "Yassa Arnold Baba, nasi fuzeye takip yolladin herifi!!" diye gaza bile gelebilirsiniz. Ama ciddiye alirsaniz, ustunde dusunurseniz basiniz agrir, uykunuz kacar.
  Puan: 8
 • Yukarıdaki

  Arkadaş dooru demiş. Çerez niyetine izlenecek bir film. Hatta tam bir gaz filmi. Televizyonda da yayınlanıyo artık nasıl olsa. Takılın kafaya göre..
  Puan: 4
 • Dirsek

  Siz hiç Arnold'dan dirsek yediğiniz anda ne hissedeceğinizi düşündünüz mü? Korkunç be! Show Tv'nin tipik Pazar günü sineması. Star'daki komedi spor 3lüsünden iyidir.
  Puan: 6
 • eylenceliydi.

  bu film eski bir fransız filminin USD versiyonuydu. ben beyenmiştim. bence eylenceli TV de oynadığında kaçırılmayacak bir film
  Puan: 7