Sıcak Hedef

Gridlock'd

1997

Ortalama Puanı: 7.4

Öykü

Spoon ve Stretch müzisyen iki kafadar. Gruplarının solisti Cookie bir gün aşırı dozdan komaya girer ve hastaneye kaldırılır. Yılbaşı arifesinde yaşanan bu hazin olay iki arkadaşı çok etkiler. Cookie'nin eroin ile tanışıklığının sebebi olan bu ikili çok mahçup olur ve yeni yıl hedefi olarak uyuşturucuyu bırakma kararı alırlar. Uygulamaya geçirebilmek için Devlet Yeşilay Programına katılmak isterler. Türkiye'de devlet dairesine işimiz düştüğünde neler çekeriz herkes bilir. Heh, işte girişimleri aynen, "Şunu şurda imzalat, beşinci kata çık, ordan mühürü al, müdüre götür, oradan tuvalete gir, ellerini yıka, gel" şeklinde gelişir. Bu arada başları uyuşturucu satıcıları ve polislerle belaya girer. Bir güncük olsun Allah için birşeyler yapmak isterler fakat ne mümkün.

İzleyenler ne demiş?

 • laaannn!!

  niya yazmıynuz bu film hakkında ya.bunu yazdığımda kimsecikler yoktu burda.neyse.olayımıza dönelim.manyak film nokta.kaçıksanız kaçırmayın derim.hele bi de tim roth hastasıysanız tamamdır.adam dötürüyo işte.neyse kaç puan veriyorum biliyo musun?
  Puan: 10
 • güzel

  güzel izleyin
  Puan: 10
 • hmmmm...

  tamam doğru birkaç kere izledim.. fena değil, ama 10 kadar da değil... hoş, eğlence, matrak, acaip ama dozu kaçırmamak lazım..
  Puan: 6
 • life is a traffic jam

  İzlemek lazim, çok leziz bi film.
  Puan: 8