Organizasyon Adamları

 • - Usta buraya iki sandalye daha çekelim. - Şefim şu masaları birleştirelim. - Hasan'cığım sen Şerafettin'in yanına otur, Nurten'le Zeliha'da o köşede otursun. Hah, Hakkı'cığım seni de masanın baş köşesine alalım. - Herkes yemeklerini söyledi mi? Güzeeeel, garson kardeşim sen şöyle ortaya güzel bir salata da yap. Aman herkesin bardakları hep dolu olsun haydi güzelim.
  kook
 • baba benim bi arkadaş var o da davul çalıo bak tanıştıriiim sizi. o da süper gerçekten. yapın beraber bişiiler! niye lan yani? niye?
  Blunthorn
 • Minibüslerde sıkça göze çarpan bir organizasyon adamından monologlar: - Kaptan müsait bi yerde dur inecek var - Ağır ol kaptan - Tamam devam et - Beyler şöyle biraz ilerleyin de bize de yer kalsın - Genç, kalk da bayana yer ver - Bayan sen de amcanın valizine göz kulak oluver nası olsa oturuyosun - Bir milyon üzeri almayan var mı? - Kaptan bu para üstünü yanlış vermişsin - Kaptan bu saatte yol çok tıkalıdır. İstersen Buderus'un ordan gidelim.
  !baytar
 • aaa bak bunların bi de fotoğraf çeken versiyonları vardır: - nihat olm sen sema teyzenin yanına geç - hasan sen de gel şöyle öne doğru - gülten hala sen de bizim hanımın yanında dursan - çocuklar siz önde durun sizin boyunuz kısa - hah bi dakka - ya veli, sen de nurten teyzenin yanına geçsen almıyo böyle makine - gülsün herkes, gülün bakiiim - hah tamam, bozmayın sakın, çekiyoruuuuuum..çeeeeeek tim!
  V i p e R