New Kids On the Block

 • İnanması şimdi zor gelse de bu bir 'boyband' yani genç ve yakışıklı (!) erkeklerden müteşekkil müzik grubu ismiydi. NKOTB diye kısaltılırdı. Şimdi yirmisini çoktan geçmiş kızların ilk gençlik dönemi hatasıydı. 5 tane tip vardı ki bunlardan ikisi zaten kaale alınmayacak kadar tipsizdi. Ancak kalan 3 tanesiyle 5 kişilik randıman almaya çalşırdık. Jordan, Donnie ve Joe idi bunlar. Biz arkadaş grubunda bunları kişi başına bi tane düşücek şekilde bölüşmüştük. Ben Joe ya takılırdım, böle mavi gözlü güzelcek bi oğlandı. 22 yaşında sakalı çıkmamıştı hala. Müziklerini hatırlamıyor(d)um ama dün bi kliplerini gördüm, kendimi halen affetmiş değilim. Bu arkadaşların posterlerini, çıkartmalarını ve Bravo dergisinde çıkan röportajlarını kesip biriktirirdik. Ben sonra hevesim geçince altsınıftaki kızlara kakalayıp kazandığım parayla Levi's kot almıştım. Hey gidi günler hey!
  bıdıkcan
 • Aynı hataya düşmüş saftirik hatunlardan biri de benim. Üstelik bide kızkardeşime öğrettim. Ablaya bak ablaya. Benimkisi Jordan'dı. Sonra biraz daha büyüyüp akıl kemale erince tüm suç dökümanlarımı herkeslerden gizli yazlığın bahçesinde yaktım. Ne zevkliydi bea.
  Schrödinger's_cat
 • Her pop şarkısı gibi step by step'leri üç günde baymıştı. Kızlarımızı ellerimizden almaları da penaltıydı zaten. Bir de, "Ben de sewiyorum, ben de sizdenim." diyen bir kısım oğlan çocuu olurdu ki şimdiki hallerini görseniz korkarsınız. O dönemde 4'lü 5'li hatun grubu olsa ne rekabet yapardık diycem, yok, biz o sırada topluca kareteye gidiyoduk.
  htwww
 • bu gruba kıl olan erkek arkadaşların taktıkları isim ise "New Piçs On The Block"tu, çok gülerdim.
  pokuman
 • posterleri o kadar azimle tavana kadar asmışım ki birşeyin üstüne çıkıp indirmem gerekenler hala duruyor... yaş oldu 23 geçenlerde tayfa odaya geldi boğulacaklardı gülmekten:) hayır mevzuu o değil tipsiz diyenlere gıcık oluyorum ben içlerindeki en yaşlı ve bence en hoş olanı seçmiştim: jonathan:) netekim etrafımda benden başka onu seven yoktu ve kimseyle paylaşmak zorunda felan da değildim:) dayım almanyadan onlarca dergi poster getirirdi bi de türkiyede çıkmamış bir kasetlerini getirmişti off ne hazine... o grubun üyelerinden donnie nin kardeşi mark wahlberg içlerinde tek ünlü olmayı başarmış adamdır... ck reklamlarından sonra sinemaya el attı... bayağı da oynuyor kerata:) step bay step... uu beybe... gana get tuyu gööööörrrrl! pişman değilim yaptım gene yaparım:)
  mezzoalto