Ruhlar Evi

The House of the Spirits

1993

Ortalama Puanı: 7.4

Öykü

Enteresan bir ailenin oluşumunu ve çektiklerini izleyeceğiz. Clara özel güçleri olan küçücük bir kızdır. Güzel ablası kendisine deli divane aşık Esteban ile evlenecektir. Fakat Esteban yeterince zengin olmadığına karar vererek altın madenlerine çalışmaya gider. Döndüğünde ise Clara sizlere ömür olmuştur. Esteban yasını yanına katarak terk edilmiş bir çiftliğe yerleşir, aşağı sınıfa kök söktürür. Aradan yirmi yıl geçer. Clara serpilmiş, gül gibi bir hatun olmuştur. Geri dönen Esteban ablası ile evlenemedik bari kardeşini alalım diyerek Clara'yı zevcesi eder... Artık gerisini de izleyiverin.

Notlar:

 • Isabel Allende'nin romanından uyarlama.

İzleyenler ne demiş?

 • Dumur Reha ve Ben

  *bu filmi sinemada izleyen baska salak var midir? *varsa acaba bu siteye ugrarlarlar mi?(buradaki yorum yazan tek kisi olduguma gore yok ve ugramiyorlar) *bu saatte ates attini (konu: soyunmak) izleyip cildiran baska angut var midir? *winona neden bu kadar gusel *vs vs vs vs...
  Puan: 4
 • Harika idi

  Bu filmi okulun sinemasında izlemiştim. Küçücük bir kızin çocuk olarak ayrılıp genç bir hanım olara geri dönüşünü ve o değişimi gösterdiği sahnede bütün amfi islık ve çığlık içinde kalmıştı. Tabii kızlar da bunun üzerine küçük oğlan çocuğunun Banderras'a dönüşmesine tezahürat gösterdi. Yani ben okul sinemasında çok eğlenerek izlemiştim.:-)))
  Puan: 9
 • cinler periler ucusmuyor

  cnbc-e seviyorum bu kanali kahretsin ;p Guzeldi! seyredin bozmayin ruhumu aaA!
  Puan: 6