Gökyüzünde Dans

Ultimate G’s

2000

Ortalama Puanı: 6.7

Öykü

Zac'in en büyük hayali uçmaktır. Arkadaşı Laura ile garip, kendilerince uçaklar icat ederek keyifli fakat bir o kadar tehlikeli denemeler yaparlar. Günün birinde mahalleye Carl adında bir zengin çocuğu gelir. Carl'ın uzaktan kumandalı bir model uçağı vardır. Zac ile Carl birbirlerinden hiç hoşlamazlar, hatta model uçak için kavgaya bile tutuşurlar. Olayın üzerinden yıllar geçer. Zac büyüyüp akrobatik uçuşlar yapan bir pilot olup çıkar, Laura ise uçak teknisyeni olmuştur. Ve yine Carl çıkagelir. Carl da savaş pilotu olmuştur. Aradan geçen onca yıla rağmen Zac ve Carl'ın birbirlerinden duydukları rahatsızlık tazeleğini korumaktadır. Carl Laura'ya artislik etmek için Zac'a "Çıkışa gel, kapışalım" der. Derhal gaza gelen Zac uçağına atladığı gibi havalanır.

İzleyenler ne demiş?

 • Uçtum sanki...

  3 D film izlemeyenler mutlaka Imax lardan birine urasın... Çok büyük bir teknolojhi ürünü bu filmler izlemeğe değer
  Puan: 8
 • bende o teknoloji olacak ki.....

  Yani o kadar pahalı teknoloji, uçaklar hoş filan... ama yönetmende iş yok. adam çok lazımmış gibi tepeye yerleştirmiş kamerayı. yukardan izliyorsun.. anlamsız... sen koyacaksın ki o kamerayı uçağın altına o uçak daglara yaklaştıkça için güp edecek. neyse... yine de görülesi.
  Puan: 5
 • ...eşek - hoşaf ilişkisi..

  ...Üç gösteriyi de izleyerek dünyanın parasını harcamama rağmen toplamda belki de 2 saati bile bulmayan bu gösteriler bende bişeler uyandırdı! Teknolojiyi iyi kullananlar kasıp kısa da olsa izlenesi showlar hazırlıyorlar. Dünyanın parasını harcayıp enteresan gelişimlere imza atıyorlar. Bunu biz neden yapamıyalım. Madem eksik veya yanlış bişeler bulabilyoz bu showlarda hadi o zaman biz daha iyisini yapalım! Tamam, çok idealist oldu; ama dil uzatmadan önce ayaklarımızı yere basalım. Hem bunun bir film değil bir 3boyut gösterisi olduğunu da düşünerek....
  Puan: 10
 • Dünyanın 68.salonu Türkiye'de ve Ankara'da

  Arkadaşlar çok insafsızca eleştiriler yapıyorsunuz. 2000lerin sineması Imax gibi olacak. Dünyada her yeri bırakın her ülkede böyle bir sinema yok. Herkes en azından bir kez kapısından girmeli ve geleceği hissetmeli. İlgilenenler sitesini gezsin çok ilginç; www.imaxtr.com.tr
  Puan: 10
 • İzleyin

  İzleyin diyorum efektler süper, ses sistemi harika, sinema muthiş ama 3D filmler çok kısa hemen bitio ama yinede GİDİN uçak sahnelerini seveceksiniz(Ehh)
  Puan: 7