Milo'nun Doğumu

Delivering Milo

2000

Ortalama Puanı: 5.3

Öykü

Elizabeth'in hayırlısı ile doğum sancıları başlamıştır. 9 aydır heyecanla beklenen an yaklaşmak üzeredir ki birden doğum durur. "Eli ayağı düzgün olsun yeterki!" temennilerinin yanına "Doğmayı istesin yeterki!" temennisi eklenmeyince bebek dünyaya gelmekten vazgeçer. Dünyaya gelmekten son anda cayan ruhun adı Milo'dur. Maylo keyifli bir ruhtur, yukarda sırasını bekleyen diğer çocuklarla pişpirik oynarak vakit geçirir. Ordaki konforu bırakıp, buralara gelmenin akıllıca bir iş olmadığını anlayınca şapkasız çıkmamaya karar verir. Fakat böyle olunca doğal denge şaşırmış olur ve diğer doğumlar bir sonraki emre kadar durmak durumunda kalır. Şimdi dengeyi sağlamak için Maylo'nun dünyaya gelmeye ikna edilmesi gerekir. Bu iş için ise dünyanın tadına doyamamış Elmore görevlendirilir. Elmore 24 saat içinde dünya zevklerini tanıtarak Maylo'yu ikna edebilirse kendisine dünyaya dömek için ikinci bir şans verilecektir.

İzleyenler ne demiş?

 • ehh

  Başlarda ilgi çekici zannettim, ama ilerledikçe baydı ya. Hatta kötü
  Puan: 3
 • güzeldi

  gayet güzeldi. hoş zaman geçirtiyo.insana dünyanın zevklerini gösteriyo. neden dünyada olduğumuzu sorguluyo.bana güvenin ve gidin
  Puan: 7
 • Degmez..

  cok umutlu gitmistim, hayalkırıklıgına ugradım direk.. daha dusundurucu, daha agır, daha oturaklı bi film bekliyodum acıkcası. ucuz duygusallık gibime geldi. begenmedim. hatta sıkıldım.
  Puan: 4
 • çok fazla şey beklemeyin..

  sadece hayal kırıklığı.. zaman geçtikçe "yeter artık çok salaklaştı film biticekse bitsin de çıkim" fikri aklınızı daha da çok meşgul edicek..
  Puan: 2