İnsanlık Yolu

With Honors

1994

Ortalama Puanı: 8.3

Öykü

Hukuk öğrencisi olan Monty, üç ev arkadaşı ile yaşayan bir hukuk öğrencisidir. Monty günün deyimi ile inek bir öğrenci, asosyal olma konusunda çok ısrarlı bir adamdır. Bitirme ödevini tamalamak üzereyken bilgisayarın azizliğine uğrar ve bütün verileri kaybeder. Elinde sadece daha önce çıkış aldığı tek bir kopya vardır. Birden panik yapan Monty kopyayı çoğaltmak için apar topar, gecenin bir vakti dışarı atar kendini. Acele işe şeytan karışır ve yolda ödevi bir ızgaradan aşağı düşürür. Okul kütüphanesinin bodrum katına düşen ödevi almak için derhal bodruma koşar. Fakat ödev orda yaşayan evsiz bir adamın eline geçmiştir. Simon -yani evsiz- ile bir anlaşma yaparlar: Monty her gün Simon'a yiyecek sağlayacak, Simon'da bunun karşılığı olarak her gün ödevinin bir sayfasını Monty'e iade edecektir.

İzleyenler ne demiş?

 • Güzeldi baya...

  Ya ben bu filmi bikaç yıl önce izlemiştim bi kanalda, o zaman nedendir bilinmez filmdeki kıza hasta olmuştum, şimdi resmine baktım da... Ama film güzel, başlarda Simon'a uyuz olabilirsiniz. Film güzel, (ben öle hatırlıyom) başka bişey yoksa izleyin
  Puan: 9
 • KALİTE KOKUYOR

  bu fılm gercektende kalıtelı we super bı fılm bende yukardakı arkadas gıbı hatuna hasta olmustum vcdsını ya da dvd sını alıp ısleyın tw de gorursenınız kız arkadasınızı ekın deger : )
  Puan: 8
 • bence bu flimi bütün gençler seyretmeli!!!(ÖZELLİKLE ÖÐRENCİLER)

  Alt tarafı bi flimin hayatıma etkisi olurmu demeyin.., hayata bakış açınızı, düşünceleriniz ve duygularınız, olayları yaşamı nasıl algıladığınız, sorgularınız tamamiyle değişecek bu flimi izlerseniz derim ben:) ABARTMIYORUM.!! ....eski bi yapım olduğu içinde şu an istesenizde seyredemezsiniz.Özellikle öğrencilerin seyretmesi gereken bi flimdi.umarım tekrar vizyona girer.
  Puan: 10