Savaş Sanatı

The Art of War

2000

Ortalama Puanı: 6.1

Öykü

Birleşmiş Milletler ve Çin arasında fevkalade önemli bir zirve söz konusudur. Fakat bazı güçler bunu engellemek için her türlü komployu tezgahlamaya başlamıştır. Durumu araştırmak için en baba gizli ajan Shaw görevlendirilir. Shaw komplonun arkasındaki ismin Çin büyükelçisi olduğuna inanmaktadır fakat büyükelçi suikaste kurban gider. Yanlışlıkla, Shaw suikastten sorumlu tutulur. Hapishane yolunu tutmuşlardır ki Shaw teröristler tarafından kaçırılır. Büyükelçinin ölümünün tek görgü tanığı olan Julia da kaçırılınca işler iyice karışır. Katil kim oyunu sürüp giderken Shaw ve Julia yakayı kurtarmaya çalışacaktır.

İzleyenler ne demiş?

 • INANILMAAAZ

  Ya bu filme gitmezseniz niye yaşarsınız?
  Puan: 10
 • O nassı bir ajandır kardeşim!

  Wesley Snipes abimiz Blade ile bize ne kadar çılgın bir dövüş ustası olduğunu kanıtlamıştı zaten. Bu filmin konusu güzel: komplo, aşk, intikam, gaz, ve baharat tadında atraksiyonlar. Güzel çekimler var harbiden hakkını yemiyeyim ve aksiyon filmlerini seven biri olarak filmi beğendiğimi itiraf edeyim. Yok mu klişeler? E var ama izliyos işte ve güzle geliyo en azından güzel ele alınmış. Sıkıcı değil kesinlikle,hatta klasik olarak 2 saat botu sizi koltuğa çivileyecek, kıçınızı kaşıyacak vakit bulamayacaksınız!...
  Puan: 8
 • ...

  ya fena değil.. Konu çok dağanık geldi bana, efektler ve actionlar olduğu gibi alıntı.. bitimide biraz saçma gitmesenizde çok şey kaybetmezsiniz
  Puan: 5
 • wesley snipes !

  film aslinda super degil ama sadece wesley snipes icin gidilir. bence seyri hosh.. wesley abi hayrani iseniz kacirmayin derim.
  Puan: 9
 • Wesley Snipes....

  Filmde başlık gibi wesley den başka bir şey yok hiçbirşey orjinal değil çoğu şey alındı ama wesley abim oyunculuğuyla sahneleri izlenir hale getiriyor. Gidin yada gitmeyin farketmez.
  Puan: 4
 • heyacan ve aksiyon

  gidin görün pişman olmazsınız....
  Puan: 10
 • Ne ki bu şimdi.

  Karamurat in zenci versiyonu işte ne diyim daha ama entrika olaylari güzel. izlenir severek beğenerek ama yanında kızla gidenler kesin kıza yumulur o ayrı..
  Puan: 10
 • Wesley Snipes abimize yazık olmuş

  Şimdi film o kadar da abartılacak kadar ii değildi. Bunu bir kere kabul etmeniz gerekir arkadaşlar. Bende Wesley Snipes'ın filmleri (Blade den sonra) güzel olmaya başladı diye gittim. Fakat aradığım o kanlı tadı bir türlü bulamadım. Tamam gene güzel sayılacak dövüş sahneleri vardı ama o kadarda abartılacak kadar değil. Filmin konusuna gelince: Sonu başından belliydi. Ve bence televizyonda çıkmasını bekleyebiliriz. Sonuçta televizyon filmi. Nasıl olmuşta vasatı geçip vizyonlara girmiş hayret doğrusu. (Ha bu arada söylemeden edemiycem o japon hatun hakketen güzel bi şeydi. Mavi gözlükte ii durmuştu. Her ne kadar atalarınından öğrenmiştir bi şeyler diyip action bekledik film boyunca kızdan ama olmadı...)
  Puan: 5
 • KLaSik

  Abi, bence bu filme gitmeye değmez..Çok sıkıcı bir konuya sahip ayrıca çok da klasik.. Şahsen Wesley Snipes a böyle basit filmi yakıştıramadım doğrusu.. Teessüf ettim sana Wesley abi..
  Puan: 4
 • vesli sınayps abimiz rezil kepaze

  taximdeki AFM ye sinemaya gittim, bi baktım Vesli abimizin afişi, savaş sanatı, Vesli dedil baaarımıza bastık, film başladı, bi baktım "producer : vesli snayps" olmaz dedim bu film, netekim iirenç çıktı. hele bir koridorda 1 metre karşıdaki matrix tiplemesiyle bi ateş olayı vardı ki beni yerlere döktü
  Puan: 2
 • güzel film

  Klasik bir wesley snipes filmi seven gitsin...
  Puan: 7
 • ben beğendim valla

  hoştu güzel filmdi wesley spines iiydi(ben hayranıyımda ondandır)
  Puan: 8
 • eh idare eder...

  beni fazla etkilemedi. klasik bir aksiyon filmi. çok fazla beni şaşırtmadı. patlama sahneleri ve müzikler iyiydi. aksiyon hastası olduğum için gittim. seyrederseniz zamanınıza yazık olmaz ama kaçırmış olmazsınız eğer seyretmezseniz.
  Puan: 6
 • WESLEY'E YAZIK BE ABİCİM!

  Adama yazık etmişler.Filmin yapımcısı Wesley olmasa aç kalır doğrusu.
  Puan: 6