Silici

Eraser

1996

Ortalama Puanı: 6.6

Öykü

John - klasik bir Amerikan aksiyon filmi olduğu için - pek tabii işinde bir numara olan silicidir. Yani şahit koruma programının vaz geçilmez elemanıdır. Korunması gereken herhangi bir kişinin geçmişini tamamen silerek, bambaşka bir gelecek hazırlama uzmanıdır. Böyle karizmatik bir kişilik olunca meşakkatli işler hep John'a biçilir. Yine böyle bir meşakkatli iş için Lee Cullen'ı silmesi gerekir. Fakat bu defa iş harbi büyüktür ve kadının susturulmasını taleb eden güçler, hükemetin yüksek mertebelerine kadar sızmıştır. Ama düşünün bi: Kolay mı Arnold Abi'yi durdurmak, hele ki koruması gereken pek şahane bir hatun olursa.

İzleyenler ne demiş?

 • yürü be vanessa

  valla strum graz GS yi yenince arniye kıl olmaya başladım. sen elin ABD sinden kalk gel bi de maçı izle. b.k vardı sanki o maçı izliycek. stada bi de ismini vermiş. yuh be! ne megaloman bi adammışın da bunca sene farkedememişiz. açıkçası eskiden severdim seni ama Strum graz faciası gözümde 0 etti seni. bu filme de 10 puanı veririm ama sırf vanessa için. sana kalsa -10 puan zaten. hadi yıkıl git karşımdan pis avusturyalı
  Puan: 10
 • lezzetliydi bi kere daha izlerim...

  bayaa iyiydi.arnold fena deel,ama ben onun yardimcisi rolundeki hastanede aazindan salyalar akitan herifi begendim
  Puan: 8
 • Belli zaten

  1996 da yapılmış bi tane kötü film yoktur. Güzel film. Zaten Arnold var. Arnold'a laf yok bu arada. Biz de Gs'liyiz ama adam vücut geliştirmenin babası olduğu için saygımız sonsuz. Silici Arnie.
  Puan: 10