Ballermann 6

Ballermann 6

1997

Ortalama Puanı: 2.0

Öykü

Anladığımız kadarıyla iki şaşkın arkadaş ve yaşadıkları komik olaylar filmin konusunu oluşturuyor. Bu iki şaşkın Tommie ve Mario, girdikleri işten iki gün sonra kovulunca, yanlarına kar kalan 200 DM ile iki günün yorgunluğunu atmak için bir tatile çıkmaya karar verirler. Bol alkol, güneş ve kızlar arasında kendilerini kaybetme arzu ile çıktıkları tatil de olmadık olaylar yaşanır ve iki şaşkın bu olayları olmadık yöntemlerle çözmeye çalışır.

Notlar:

 • Film Almanya'da acayip beğenilmiş fakat filmden keyif almak için Almanların yaşam tarzına, tatil ve mizah anlayışına biraz aşina olmak gerekiyormuş.

İzleyenler ne demiş?

 • ınanılmaz!!!

  haytımda gıtıgım veya ızledıgım en ıgrenc fılımdı!!!!! fakat en kotusu degıldı... cunku en kotusu rundom hearts bu ondan sonra gelıyor cok eglendık ama sadece kendımııze gulduk sakın gıtmeyın....
  Puan: 2
 • Böööö...

  Ne kadar doğru demişler: Dünyanın en ince kitapları ingiliz yemek kitabıyla, almanların espri kitabı diye.. Sakın gitmeyin.. Gerçekten kötü..
  Puan: 1
 • giden top olsun......

  yaaaaaaaa kusçaktım nerdeyse paranıza yazık gitmeyin abilerim,',ablalarım yalvarıyorum
  Puan: 1
 • giden top değil....

  sakın gitmeyin.................. iğrençlik bu kadarı olmaz bu iğrençlikten öte bir film... giden top değil, REHA MUHTAR olsun.......... puanı filme değil böyle iğrenç bir filme gittiğim için kendime veriyorum çünkü bu puan bile filme fazla.........
  Puan: 1
 • Gitmeyin!gidip de öğürmeyin

  İğrenç bir film,tam alman yarmalardan beklenbilecek türden. Metropol Salon4'te iki kişi kendimizi mal gibi hissettik. Osurun,zçın onlara gülün daha iyi.
  Puan: 2