Üstteki Kadın

Woman on Top

1999

Ortalama Puanı: 6.0

Öykü

Isabella çok güzel bir hatundur ve acayip güzel yemek yapmaktadır. Derler ki yaptığı yemeklerin ağızda erimesi kadar güzelliği de erkekleri eritirmiş. Çocukluğundan beri mustarip olduğu bir rahatsızlığı vardır. Ecnebilerin "motion sickness" dediği rahatsızlık basbaya bildiğimiz deniz tutması, araba tutması gibi bir şeydir. Hareketleri kendi kontrol ettiği müddetçe sağlıklıdır. Yani bineceği arabayı kendi kullanmalı, dans ederken partnerini o yönlendirmeli ve malum durumda üstte olmalıdır. Kariyerinden vazgeçerek evlendiği eşi Toninho ile işler yürümeyince Isabella kaldığı yerden devam etmek için çocukluk arkadaşı travesti Monica'nın yanında, San Francisco’da alır soluğu.

İzleyenler ne demiş?

 • Kırmızılık Kadın için 6

  Eğer benim gibi Julia Roberts'ı antipatik bulanlardansanız anti kahramanımızı bulduk. Kırmızılar içinde İspanyol aksanlı İngilizcesi ile her erkeğin gönlüne feth edecek bi kadın Penelope. Film ise ehh işte !
  Puan: 6
 • herkese gore degıl

  fılm fena degıl ama afısındekı komedı ve seksı bolumune aldanıp sakın gıtmeyın .. hayallerırız kırılmasın!!!
  Puan: 7
 • Guzellik Yahuu

  Bi kere zevgilinizle kesinlikle gitmeyiniz! Birbirinize olan ilginizi yitirebilirsiniz cunki ablam da abim de harbiden guzellik yapmislar. Film aslinda kotu, yonetmenin fantastik ogeler katmasi olayi kurtaramamis amma ben yine de gidin insan guzelligini gorun derim, icim acildi yahuu! Bunun disinda mzkler bayaa guzel, Brezilya ortamina goturuyo insani. Kalin Guzellikle Sinamaseverler!
  Puan: 5
 • ne bu ya

  bizimkiler daha iyi film yapıyorlar. parama acıdım. KADIN HARİKA .ama onun için bile gidilmez.
  Puan: 1
 • ciloooppp

  tas gibin valla tum abazan dostlarimiza tavsiye ederim
  Puan: 10
 • üstteki kadın

  şu anda sex dolu bir film sanmıştım ama yanılmışım neyse daha çok sex filimlerinden hoşlanıyorum
  Puan: 1
 • paranıza,aklınıza,zamanınıza,YAZZZZIK

  Bunca zamandır sinemaya giderim,ilk defa bi filmi sonuna kadar seyretmeye bu kadar zorlandım. Allahım, o neydi öyle(gerçi zaten bize saati uyan başka film olmadığı için gitmiştik)rezaleeeet. Sizinle bahse girerim, bu filmi eğer herşeye rağmen izlerseniz, filmden aklınızda kalacak olanlar, benim yazımdan kısa olacaktır. TV de gece yarısından sonra çıkan abuk hong kong filmleri bile gider de ,bu film gitmez. Hatta şöyle iddialı bi son yapayım, o afişte göreceğiniz güzel hatunu oturtsalar yanıma yine izlemem bu filmi tekrar. AMMAN DİYİM UZAK DURUN. sıfır olmadığı için
  Puan: 1
 • Ya, aslında keyifle izleniyo... ama...

  Biraz manasız bi film olmuş. Hoş sahneler var; dooru. Ablam Penelope de pek güsel... Ama kurtarmıyo. Bi şeyler sakil durmuş. Bi kerem, Amerikan fonu üzerinde egzotik Brezilya deseni iyi durmamış sanki... Sonracıma... İngilizce oluşu da inandırıcılığını yitirmesine yol açıyo... Yani iki Brezilyalı sevgili niye kendi aralarında Portekizce yerine İngilizce konuşuyolar diye bi düşünüyo insan... Sevimli; ama görülmese de olur özetle.
  Puan: 4
 • Gerek Yok

  İşiniz gücünüz yok ise, televizyon karşısında ömür tüketiyor ve izleyecek bir şey bulamıyorken bu filmi yakalıyorsanız, izleyin. Başka türlüsüne gerek yok.
  Puan: 4
 • ...

  eğer benim gibi bosso-nova dinleyicisi iseniz, müziklerde kendinizden geçeceksiniz. brezilya yaşam tarzının, hayata bakış açısının çok güzel bir yansımasını yakalamışlar. gerçekten helal olsun...
  Puan: 7
 • müzik + kadın daha ne istiyonuz

  MÜZİKLER GÜZEL, PENELOPE ABLA ÇOK GÜZEL. YETMEMİ?
  Puan: 10