Kaderin Seslenişi

Destiny Turns on the Radio

1995

Ortalama Puanı: 7.8

Öykü

Johnny, çölün ortasında otostop yapan hapishaneden taze firar etmiş Julian'ı arabasına alır. Julian'ın planı Las Vegas'a giderek suç arkadaşı Harry'den üç yıl önce gerçekleştirdikleri banka soygunundan kazandıkları parayı almak ve güzeller güzeli sevgilisi Lucille'i koluna takarak sınırı geçmektir. Fakat üç yıl içinde pek çok şey değişmiş, arkadaş Harry kafayı yemiş, çalıntı para bilinmeyen bir şekilde yok olmuş ve sevgili, Vegas'ın en güçlü kumarhane sahibi Tuerto'nun sevgilisi olmuştur. Julian, planını gerçekleştirmeyi kafasına koymuştur bir kere. Sevgilisini belalı Tuerto'nun elinden almak kolay bir iş olmadığı gibi polis tarafından da aranmaktadır. Bütün bunların yanında hayatını düzene koymaya çalışırken kendisine yardım eden tek insan Johnny, aslında söz konusu parayı çalan kişinin ta kendisidir ve olayları dilediği gibi yönlendirir.

İzleyenler ne demiş?

 • başlık yok

  Başlık yok çünkü tarantino her daim izlenir...
  Puan: 10
 • hoş tabi..

  Dizi oyuncuları,orta karar aktör'ler hepsi bu filmde buluşmuş e tabi bi de tarantino var, gidilmesi gereken bir film.İnsanı baymıyor,arada şaşırtıyor, güldürüyor,en önemlisi sorguluyor
  Puan: 6
 • hoş bir film

  bence güzel ama muhteşem değil. gidilebilir bir film ama o kadar harika değil.
  Puan: 5
 • Tarantino ne yaptın sen?

  nerde Gün Batımından Şafağa, Rezervuar Köpekleri, Pulp Fiction, Jacky Brown nerde Johnny Destiny. Nerde gizem, of be dedirtecek ansızın olan vurulma sahneleri, heyecan. Bu filmde Johnny Destiny Noel Baba gibi mutluluk dağıtan bir Robin Hood adeta, zenginden alıp ganimeti uygun kişilere veriyor. Galiba Tarantino yaşlanıyor ve artık ağır filmler çekiyor ve fazla hareket etmek istemiyor. Tipik bir Las Vegas hikayesi. Ama hakkını vermek istediğim bir nokta var müzikler gerçekten her zamanki gibi çok güzeldi.
  Puan: 5