Mutluluğa Uçuş

The Theory of Flight

1998

Ortalama Puanı: 8.0

Öykü

Yükseklerde uçan, hayalperest Richard, bu özellikleri sayesinde başına büyük bir bela alır ve mahkeme kapılarına düşer. Düşmesine düşer ama şansı yaver gider; hapse gireceğine 120 saatlik sosyal hizmetle cezalandırılır. Bu ceza Richard'ı sinir sistemindeki bir rahatsızlık sonucu tekerlekli iskemleye bağlı olan Jane ile tanıştırır. Jane güçlü bir kadındır. Tek dileği ölmeden önce bekaretini kaybetmektir. Bu konuda Richard'tan yardım diler fakat hali hazırda kız arkadaşı ile problemler yaşayan Richard teklifi kabul etmez. Bizzat yardım yerine dolaylı yardımı tercih ederek Jane'in jigolo tumasına ön ayak olur. Bak sen şu işe.

İzleyenler ne demiş?

 • Wild Wild West'e gitmeyi tercih etmeyenlere alternatif

  filmi ben izlemedim ama bizim barış izledi.. onun yorumlarına güvendiğim için kendim izlemiş gibi yazabiliyorum.. aslında yazacak fazla birşey de yok... konusu ilginç olan duygusal bir film izlemek istiyorsanız gidebilirsiniz... özellikle abuk sabuk filmlerin vizyonu doldurduğu şu günlerde tercih edilebilir.
  Puan: 6
 • guzel duygusal diil ama komik..

  Zaman zaman cok geyik ogeleri kullansada yer yer insani cok sasirtan bir senaryosu var ..Alternatif ayrica fazla da kalabalık olmuyo gidin..
  Puan: 7
 • Oldukca iyi

  Ideefixe den vcd sini siparis verip izledim, gercekten herkese tavsiye ederim, oldukca iyi 1 film..
  Puan: 9