Çalınmış Güzellik

Stealing Beauty

1996

Ortalama Puanı: 9.3

Öykü

Lucy annesinin intiharından sonra yazı geçirmek üzere annesinin arkadaşlarının yanına, İtalya'daki bir çiftlik evine gider. Bu tatilin Lucy için iki sebebi vardır: Birincisi, dört yıl önce ilk öpücüğünü yaşadığı yakışıklı komşuyla olan ilişkisini yenilemek, ve belkide bekaretini vermek. İkicisi ise annesinin hatıra defterindeki sırrı çözmek. Şiirlerden oluşan bu hatıra defterinde Lucy'nin babası saklı.

İzleyenler ne demiş?

 • kötu şans

  keşkem daha erken girseymişim siteye tv de oynadığından haberim olurdu. Daha önceden seyretmesem kafayı yerdim herhalde. ne dicektim ben yaw. ha çok güzel bir film. liv tyler'da var. o olmasa seyredermiydim onuda bilemiyorum.
  Puan: 10
 • deli bi şi

  özellikle liv tyler in o masumane güzelliği filmi seyrederken bi ara dalmama neden olmuştu! her ne zaman tvde verilse işimi gücümü bırakıp seyrediyorum! hala izlemediyseniz çok şeyler kaçırdınız demek
  Puan: 10
 • KENDİ TÜRÜNDE BİR MİNİK ŞAHESER

  Her ne kadar artık eskimiş bir film olsa da hala izlemeyenler vardır sanırım. TV'de oynarsa asla kaçırmayın. Ama, TV'de oynadığı taktirde haberdar olamamak gibi bir sıkıntı yaşamamak için zuxxi'nin sizi uyarmasını isteyin bence! Liv Tyler'in o masumane güzelliğine ve büyük yönetmen Bernardo Bertolucci'nin senaryosuna, yönetmenlikteki başarısına hayran kalacaksınız. Özellikle de -artık klişeleşme noktasına gelmiş olan- Amerikan sinemasından sıkılanlara çok güzel bir alternatif.. Kısacası, bir Avrupa Sineması klasiği. Asla sıkılmayacak, iddia ediyorum ki etkileneceksiniz. Ama bu görsel şaheseri sinemada izlemek bambaşkaydı tabi ki!
  Puan: 9
 • çok etkileyici

  Liv Tyleri ilk izlediğim film olması bile benden 10 alması için yeterli
  Puan: 10
 • film bahane, liz şahane !

  Alahım bi insan bu kadar mı güzel olur, o saf güzelliğine, zerafetine bakmaya doyamassınız... (hiç bi filmi bi kadın için izlememiştim, bu arada) filme 6, Liz'e 10 puan...
  Puan: 5