zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Shine

ÜLKEM İNSANI..

kimse ilgilenmemiş benim güzel filmimle.. yazık.. kim naapsın tabii böyle sıkıcı bi filmi.. di mi benim kapasitesiz arkadaşlarım?herneyse... bence süper bi filmdi.. uzun zaman oldu izleyeli.. oturup bi daha izlemek isterim doğrusu.. filmden ve Geoffrey Rush'tan çok etkilenmiştim. Hatta film sayesinde Rahmaninoff hastası da olmuştum.. ama olunmicak gibi diildi... bulursanız izleyin.. niye bulamıyasınız ki ayrıca? ya da izlemeyin yaaaaa bana ne...

8 Puan

anais

MUHTEŞEM, MUHTEŞEM, MUHTEŞEM

Arkadaş haklı; böylesi kaliteli bir filme ilişkin kimsecikler yazmamış,ne yazık!
En iyi 10 film listeme ekleyebileceğim bir film diyebilirim. Ben de bu film sayesinde Rachmaninov tutkunu oldum ve hemen hemen tüm Rachmaninov bestelerini klasik müzik arşivime ekledim. Özellikle 3.Piyano Konçertosunu iki-üç günde bir dinler oldum! Özellikle, geceleri odamda tüm ışıkları kapatıp, kendimi müziğin içindeki -adeta hayata dair- çelişkilere kaptırarak sorguluyorum yaşamı! Komik mi geldi?!! Hele bir dinleyin, birazcık dikkat ederseniz mutlaka yakalarsınız o tılsımı.
Geoffrey Rush kesinlikle Hollywood'un en başarılı karakter oyuncularından birisi ve bu filmdeki inanılmaz performansıyla da En İyi Erkek Oyuncu Oscarı'nı aldı. Mutlaka ama mutlaka izleyin.

9 Puan

gönülcan

Geoffrey Rush tam bir usta

Bu filmi çok önce izlemiştim. Ama o zaman zuxxi'den haberim bile yoktu. Geçenlerde tv'de verdiler. Konu beni oldukça etkiledi. Sinema diye buna derim ben. Oyuncular harika. 10 puanı hakeden ender sayıda filmlerden biri..

10 Puan

sideview

aaaa zuxxide en sevdiim film de var

Seyrettigim filmler arasında beni en çok etkileyeni diyebilirim. Rach 3 manyaa oldum bu filmi izledikten sonra. Önce soundtrack kaset ve sidisini aldım. Orda hani Rach 3'ün orcinali var bi de filmdeki versiyonu var. Tam ortasında tak tak tak diye tuslara bastıı sahne gibi oluyo. Bayılıyom o kısmına.
Soona başladım o tezgah senin bu tezgah benim vcdsini aramaya. Hiç anlayamadığım bir şekilde ülkemizde aslında çok tutulmamış olan bu filmin türkçe dublajlı vcdsini yapmışlardı. Orcinalini çok aradım ama bulamadım. Bayaa komik diyaloglara girdim tezgahtarlarla:
- Şayn var mı?
- Şahin mi abi?
- Hayır Şayn şayn... Hani mavi kapaklı felan
- Walla wardı abi yeni bitti. Sona tekrar bak istersen
- (Hadi len)
Öle iste çok severim şaynı ben haalaa.

10 Puan

dtredblood

Flight Of The Bumble Bee

İzleyenler izlemeyenleri dövsün bence. Zorla izlettirsinler ya da..

8 Puan

igor

" SHINE, ADI GİBİ PARLIYOR "

izlediğim en iyi filmler sıralamasında kendine üstlerde yer edinebilecek türden bir filmdi shine. arkadaşlarıma anlatmaya çalışırken "şahin değil" demekten gına gelmişti..!! şimdi Rush hastası oldum, bir tiyatrocudan da böyle oyun beklenir elbet..

9 Puan

martı_uctu

hakkatende iyi film ya...

ağır tempoda geçiyo ama sürükleyici bir film...Kaçırmayın

9 Puan

cavalry07

Olağan Üstü.

Muhteşem bir film.
Her syredişimde filmin sonunda mutlaka gözlerim doluyor.
Rachmaninoff...
Dinleyin.
Soundtrack albümü de bir harika...
Tam puan veriyorum..
aha verdim

10 Puan

ozz

rachmaninoff'un 3.senfonisi...dinleyin

güzel bi filmdi, ayrıca geoffrey rush a söylenecek bişey yok. şu oyuncu aleminin en kralındandır kendisi. saygımız sonsuz. müzikler de çok güzel filmin. tavsiye ederim. genç oyuncu da başarılı. baba tam bi hasta! daha ne olsun. ne duruyosunuz ki. izleyin filmi. boşuna zaman harcamış olmazsınız.

9 Puan

tolgucak