zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Switchback

Dönüşüm

Kamyonunun içi çıplak kadın posterleriyle donanmış emekli demiryolu işçisi Bob, genç otostopçu Lane'i Texas'tan Utah'a götürmek için arabasına alır. İkisi de garip adamlardır ve aralarında dostane bir ilişki başlar.

Texas'ın Amarillo kasabasında bir dizi cinayetler işlenir. Seçimlere hazırlanan bölge şerifi Buck Olmstead cinayetleri çözmek için araştırmaya girişir. Şerif bir yandan cinayetleri araştırırken diğer yandan seçimlerle ve polis şefi Jack ile uğraşır. Jack de, Buck da cinayetleri kendi lehinde kullanmak ister.

Birden kasabaya FBI ajanı Frank LaCrosse çıkagelir. Frank kasabada işlenen cinayetlerin bir yıldır peşinde olduğu katil tarafından işlendiğine emindir. Bundan iki ay önce katil Frank'in oğlunu kaçırmıştır. FBI, araştırmayı fazla kişiselleştirdiği ve saplantı haline getirdiği için Frank'i davadan almıştır. Zaten katil de bu yüzden Frank'in oğlunu kaçırmıştır. FBI'ın onu davadan alacağını ve Frank'in peşini bırakacağını düşünmüştür fakat Frank oralı olmaz. Katil kaçar, Frank kovalar.

İzleyenler ne demiş?