The Map of Happiness
Uçan Tekme
Bir buzdolabı ile bir Cüneyt Arkın nasıl bir araya gelebilir, sorusunun cevabını veren reklamdır bu. Arçelik buzdolabı "Yıkılmadım, ayaktayım, yamuk yapanı dondururum" dercesine dayılık yapmaktadır. Tam bu esnada Cüneyt Arkın birden ekranın sol kenarından yere paralel olarak uçan tekmeyle Arçelik buzdolabına karşı saldırıya geçer. Buradan izleyiciler anlar ki, Cüneyt Arkın ekranın görünmeyen kısmında koşmuş ve hızlanarak aksiyona geçmiştir. Bunu asla anlamadım; Buzdolabına neden karate yapılır? Bende derin izler bıraktı.
????

Basit: Arçelik, tüm çocukların gönlünde taht kurmuş bu döven adamı reklamlarında oynatmaya karar verir ve senaryo yazılır: Cüneyt yavaşça buz dolabına yaklaşacak, kapağı açarak sarma dolma tabağını alacak ve arkasına dönerek: "Elcağızımla yaptığım sarmaları hiç bir dolap Arçelik kadar iyi soğutamıyor" diyecektir. Cüneyt senaryoyu okur okumaz cellallenir, "Siz manyak mısınız? Koca Fahrettin bu maymunluğu yapar mı" diye hiddetlenir. Bunun üzerine reklam ajansındaki arkadaşlar, "Peki o zaman doğaçlama yap" derler. Cüneyt de ne yapsın uçarak doğaçlamaya başlar.
zuxxi

Arçelik değil Profilo o dolap.
zencefil

Hatırlarsanız Cüneyt yere paralel uçarken buzdalabına değmeden havada donardı ve reklam orada biterdi. Rivayet odur ki Cüneyt buzdolabına çarptıktan sonra ayağını kırmıştır ve o yüzden çarpışma sahnesi gösterilmemiştir. Anlatanların yalancısıyım.
bachjan

Cüneyt Arkın'ın paçaları çok kısa idi. İyrenç idiydi.
pirefesör

Eti Eti Eti »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv