The Map of Happiness
Şok
95-96 gibi Atv'de gece yarısından sonra yayınlanan uyduruk, absürd bir program vardı. Saçma şeyleri insanlara gerçekmiş gibi gösterirlerdi örnek olarak bi programda kadının birinin karnından yeşil bir sıvı çıkıyor ve bu kadın çocuklarının karnını böyle doyuruyor diye göstermişlerdi. Bir süre programa ara verildikten sonra 98 gibi yeniden başladı, bu sefer "A Takımı" programındaki gibi bir tartışma ortamı yaratılıp insanlar birbirine giriyordu. Keşke şimdi de olsa yine izlesek.
mc_baris

Bu programın sabit tipleri vardı: Sunucu Korcan Karar, predatör peyami, tilki selim (sanırım sonradan ahmet abi olarak gönüllerde taht kurdu) gibi.
duncan idaho

bir bölümde aynayı televizyonun önüne koyup bide saç sipreyi sıkıtığında cine 5 i aynadan çözülmüş birşekilde seyredebiliyormuşsun gibilerinden bir haber uydurup yayınlamışlardıda benim birader acaip yemişti bu numarayı allahım ne hengameydi benim salak kardeşim ve annem evde saç spreyi aramışlar ama bulamamışlardıda üst komşudan istemişlerdi bende şok programını seyredermiş gibi onları seyretmiştim
SuperSalataAdam

Anna Nicole Smith yılda bir kez hayrına edirne genelevinde çalışıyor diye haber yapmışlardı. Edirne valisi basın duyursu yayınlamıştı "bahsi geçen bayanla ilgili araştırmamız sonucu böle bi olay yoktur" diye. Of sazan of. Peki ya camel sigara kutuları içindeki yaldızlı kağıdın 1 tonundan 1 kilo gümüş çıkıyor haberi. Valla tüm tiryaki arkadaşlarım yemişti.
WeaponX

Programın bi bölümünde araya 20 az sonra ve bir o kadar reklam sokarak dünyada ilk kez kokulu yayın yapacaklarını söylediler. En sonunda bi tarif çıktı: ''Ekrana 2 parmak yaklaşın ve çıkacak olan çiçeği koklayın''. Bi halt olmuyo tabi. Evet ben de yaptım. Biliyorum salağım.
Eddie Vedder

Bi keresinde şöyle bir haber çıkmıştı " İstanbul'un bilmem neresinde tuvalet deliklerinden garip bir yaratık çıkıyormuş ve milletin dötünü ısırdığı gibi götürüyormuş yarısını."
İşte o haberden sonra iki gün sıçamadım ben dostlar...
_bOnAnZa_

zuxxi.com | Geyiks Ar�iv