The Map of Happiness
Sadettin Teksoy
en çok aklımda kalan "sadettin teksoy kutupta" bölümüydü..

"evet sevgili izleyiciler, şimdi bakalım kutupta namaz oluyor muymuş olmuyor muymuş" diyip tekbir alıp namaza durmuştu.. ne diyim üşütük müşütüktü ama sevimli adamdı!

hele hele programın sonunda parmağını tehdit unsuru olarak kullanaraktan "beeeen saaadettin teksoooooy" yapardı ki evlere şenlik ...
V i p e R

Kutuplarda 6 ay gece 6 ay gündüz yaşandığını Saadettin Teksoy 24 saat boyunca uyumayarak ve güneşi seyrederek ispatlamıştır.
archi_

"Go dogs go" (Kutupta kızak çeken köpeklere verdiği emir.)
siyetil

Yayınlayacak sansasyonel bir konu bulamadığı zamanlar; ya cam bardak yiyen adam ya da mayo giyip kar banyosu yapan şaşkın insanları haber yapardı.
!baytar

Romanya'da daha yeni doğmuş bebekleri büyüdüklerinde güçlü olsunlar diye havaya atıp tutan bir kadın hakkında söylediği söz beni kahkahalar içerisine sürüklemişti:
"Sevgili seyirciler, şimdi bu acımasız, bu vicdansız, bu duygusuz kadına öyle bir Osmanlı tokadı patlatırdım ki bir daha doğrulamazdı. Ama ne yazık ki burası Türkiye değil Romanya.
!baytar

Bir keresinde kafasına koyduğu taşı balyozla kırdıran bir manyağı çıkarmıştı programına. Adam yere yattı, kafasına taşı koydu, balyozlu bir adam geldi, yerdeki adam "Hazırım" dedi ve hem o hem de balyozlu adam "Aaaaaa!" diye bağırmaya başladı. Tam darbe inecekti ki Saadettin Teksoy tüm karizmatik ve otoriter kişliğiyle elini uzattı ve "Durun!" dedi. "Önce reklamlar."
!baytar

Üstünde allah yazdığı iddia edilen koyun, sayesinde şöhret olmuştu.
Belphegor

"vay anasını sayın seyirciler!! " deyişi vardır piramitlerde ünlü.. o da çok fena dumura uğratmıştı seyircileri..
bokus

Sözde her gittiği yerde bi heyet karşılardı bu denyoyu. lacivert arabasından iner, itinayla sıraya dizilmiş köylü amcaların tek tek ellerini sıkardı. bu esnada sıraya dizilen adamların bi kısmı dayanamayıp gülerlerdi, o çok ciddi ifadeyi takınan saadettin'nin suratına karşı.
hırbo

Kanal D Ana Haber bülteninde Sadettin Teksoy'la telefon bağlantısı yapıldığında, vesikalık resminin altında yazan açıklama şöyleydi "CANAVAR UZMANI"
seaprincess

Bermuda şeytan üçgeni üzerinde uçak düşmüştü; bizim saadettin kendini tutamadı olaya müdahale etmek istedi ve uçağa atladığı gibi bermuda şeytan üçgeni olarak tabir edilen bölgeye gitti.Üçgenin üstünden geçerken suya bakarak ''Allah allah, allah allah'' diyişini unutamıyorum. Ne gördü ki suyun üstünde onu da bilmiyorum
Eddie Vedder

"Cinlerin fotoğrafları" konulu programının yayınlanmasından bir hafta sonraki programında "yüzüm kızardı,kendimi iyi hissetmedim,bayılacak gibi oldum,bu cin tayfasıyla uğraşılmaz" diyerek bir daha cinlerle ilgili konu hazırlamayacağına dair yemin etmişti.
chaostar

Saman kağıtta cinler gördüğünü telefonla haber veren bir genç için Afyon'a gitmişti.
Köyün girişinde kendini alkışlarla karşılayan ihtiyar heyeti ve köylüleri selamladıktan sonra soluğu gencin yanında aldı. Adam "Cinler geldi abi bak kağıtta gözüküyor" diyince Sadettin Teksoy'un
"Aman sakata gelmeyelim, cinler çarpmasın... Aman sakata gelmeyelim" diye korkması vardı ki akıllara zarar...
Baltazar.

Bir keresinde Kapadokya'daki yeraltı şehirleri hakkında bir program yapıyordu. Şehirlerin girişlerinde büyük yuvarlak bir kaya vardır eskiden düşmandan korunmak için bu kayalarla girişleri kapatıyorlamış. Saadettin Teksoy bunu kanıtlamaya heves etmiş olacak ki gaza gelip kayalarla girişi kapattırdı ama ekipçe içerde mahsur kaldılar. Saatlerce uğraştıktan sonra dışardan da insanların yardımıyla kurtulabildiler, ne yazık ki.
CaSSioPea

Rüstem Batum Show »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv