The Map of Happiness
Arkadaşlarla Ders Çalışma
sınavlardan 1 hafta önce gaza gelinip "ulan bu sene ortalama yapim" denir. nitekim arkadaşlarla buluşulur herkes gaza gelmiş durumdadır. kitaplar defterler notlar herkes jilet gibidir. evde falan buluşulduktan sonra başlar geyik muhabbet, bi bakarsın akşam olmuş derler yemek zamanı yemek yenir yemek yenir tv ye bakılır. bu sefer bazı arkadaşlar saat verir. beyler saat x de başlıoruz. herkes kabul eder, o saate kadar herkesin içi rahattır. o saat gelir cayan arkadaşlara herkes katılınca ders mers yalan olur.
HeNi

Arkadaşlarla ders çalışmanın en kritik noktası, biraz sıkı çalışıp (max yarım saat) yorulduktan sonra, verilen televizyon yada geyik molasıdır. Bu mola genelde çalışma süresini kat kat aşar, bi türlü geri dönmek kısmet olmaz. Akabinde sınavda çuvallanır.
hırbo

Bu işin en güzel tarafı çalışamasanız bile moralinizin fazla kötü olmamasıdır. Yanınızdakilere bakarsınız ve içinizden ulan nası olsa kalabalığız hep beraber yanacaz deyip muhabbete devam edersiniz.
meriçn

kız arkadaşımla ders çalışırken onun bana dogru bakarak "sana güvenmiyorum, evde yalnızız diye bana sulanmaya kalkma" bakışı attığını düşünürüm. düşünmezsem daha kötü, o zaman da "evde yalnızız, ne duruyosun?" demeye çalıştığını ama diyemediğini düşünürüm ki bilemem ne yapmam lazım? salaam ben yaw.
h0Lyemre

Kız kıza bir evde toplanarak yapılan ders çalışmalarında ev sahibinin kıyafetleri giyilir, makyaj malzemeleri denenir, çay içilir, kek yenilir, erkek muhabbeti yapılır. Ders tamamen kaynar gider. Geleceğin altın günü, dolar günü vs vs gibi aktiviteleri için bir ön çalışmadır.
__IVY__

Zuxxi'ye Yazı Yazma »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv