The Map of Happiness
Kız Olsa İdi Verenler
Vücudu sağlam geliştirmiş, filmin kahramanı olmuş ve filmde ne kadar hatun varsa götürmüş aktöre bakıp bakıp (arada da kendi göbeğine çaktırmadan bakarak) "Onu bunu bilmem hoca, kız olsam ben de bu herife verirdim" diyen elemanlar gördüm.

Kendi yetersizliklerinden midir, içlerindeki bastırılmış (!) duygulardan mıdır nedendir bilemem.

Hele bir de; porno film seyrederken adamın önündeki kallavi şeye bakıp bakıp, bu lafı söyleyenler vardır ki onların derdini tam olarak çözebilmiş değilim.
kook

Okulda piç bi çocuk bütün kızları götürürken, bu herife uyuz olan bi erkek grubu mutlaka vardır. Ama bu gruptan birisi kıskançlığını gizleyip, aksine "abi herife helal olsun işi biliyo bi de tip de var kız olsam ben de veririm" diyip dürüst ve olgun çocuk ayaklarına yatar. Ama o da bi kedidir, ulaşamamıştır ciğere. Ne desin...
CannyBoy

Arkadaşlar çok doru yazmış. Ben kız olsam onlara verirdim.
selamibalaban

valla bu lafı erkekler arasında çok duyuyorum ne yalan söliyim bazan ben de sölüyorum sonra da düşünüyorum kendi kendime ulan kız olsak ne mal olacağımız şimdiden belli diye.
aero_beetle

Bu cümlenin sık kullanılmasının bir nedeni de "bakın kızlar biz olsak vercez herkese" mesajı verip kızları cesaretlendirmek, özgür ruhlu kızlar türetmektir.
SuicidE

Cem Yılmaz'ı Kullanarak Popülerleşenler »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv