The Map of Happiness
Su, Soğuk Su
Garanti Bankası'nın reklamıydı.. su satarak kısa zamanda köşeyi dönen bi çocuğun hikayesini anlatıyodu.. yemiyo içmiyo biriktiriyo, şemsiye, tabure felan alıyodu! hatta reklamın sonlarına doğru suyun yanında limonata bile satmaya başlamıştı.. bebe resmen izmir'in göbeğinde küçük çaplı bi işletme kurmuştu ama ne zabıtadan ne de çevre esnafından herhangi biri "napıyon lan sen burda" diyip iki tane çakmamıştı ağzının ortasına..
V i p e R

İyi de o reklam istanbulda çekilmedi ki. İzmir Alsancak Garı önünde çekilmişti. Hatta tabureleri getiren taksinin plakası da 35'li. Ya bunu da söliim yani.
U2

Müzigi en beğenilen reklam müziği ödülünü almıştı. Melih Kibar'ın "Yadigar" isimli albümünde de yer alır. Dinler dinler hüzünlenirim. (Nedense.)
beauty

“okuyacan da adam mı olacan” mesajı içeriyodu. hakkaten de o velet o azimle trendi bi yakalamıştı ki şimdi Hamidiye’nin hisselerini götürüyodur bir bir. ya biz? işimiz gücümüz yok onu dert ediyoz. zenginin malı züğürtün çenesi.
K-Mitra

Bu bebe suu souk suu diye çığırırken güneş gözlüklü iş adamları gelir bundan su alırdı. Şimdi buradan o süperzeka reklamcı arkadaşlara sormak istiyorum: Ulan o milyarder işadamları o götü boklu veledin çeşmeden doldurduğu suyu içer mi?
TSuBaSa

hayır bi de tabure olayını annamadım ben. su içeceksen ayaküstü hemen alırsın suyunu, dikersin kafaya, devam edersin yoluna. su içmek için oturmanın naalemi var.
kızıl sakal

Fruko »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv