The Map of Happiness
Lan o da iş mi?ciler
“Ohaa.. Selami abi adamı gördün mü İngiltere’den Brezilya’ya kadar yüzmüş...” “Bırak yaa.. yanında bi gemi dolu adam refekat edecek de, her iki saatte bir dinlenecek de, bişey olursa bunu yukarı çekecekler de.. Babam da geçer öyle”.
Ne oldu beğenmedi dimi? 3 tip tepki verilir böyle adama. Ya “olur mu abi zor iş gene de düşünsene 2 hafta su da adam şişer be..” deyip tartışma açarsınız (ki gereksizdir boşuna uğraşmayın), ya yalakalanmak için “tabi be n’olacak ki, canım sıkıldıkça gemiye çıkarım, yerim, içerim. Hele bi de sigaramı yaktım mı.. Biz de o kadar yüzüyoruz denizde aslında di mi abi” dersiniz., ya da adamı gaza getirmekten zevk almıyorsanız susar ve en doğru olanı yaparsınız..

“Yuhh be.. şu Hami’de ne şut çekiyo namussuz.. gene takmış 25 metreden doksana..” “Lan olum iş mi be, adam bi öğrenmiş köküne kadar abanmayı.. artık tutarsa.. adam gibi bi kaleci hayatta yemez ondan gol, mol.. bakacan ne tarafa asılacak, o köşeyi kapatacan. ne falso var, ne teknik!”

Bir de bu adamların “senden iyi olmasın bizim bi Necmi abi vardı” cıları vardır ki.. kaçarım.. arkama bile bakmadan kaçarım..
K-Mitra

Bi Arkadaşı Olanlar »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv