The Map of Happiness
Uzaktan Kumanda
Fellik fellik aranan uzaktan kumanda koltuk minderinin altındadır ekseriyetle.
caponsever

nedense o biraz önce elinde olan kumanda bi türlü bulunamaz yattığın yerde. az önce kanal değiştirip bir yere koymuşsundur. battaniye kaldırılır yok! yastık dürtülür yine yok! en sonunda paaaattt! diye yere çakılır ve piller saçılır. ve %80 pilin bitanesi kanepenin altına yuvarlanmıştır.
nelanbu

Alırsın eline çalışmaz, itersin kakarsın gene çalışmaz. Bi elinle tutup koltuğa doğru hafifçe vurursun gene çalışmaz. Sonunda üşenmenin alemi yok dersin, çevirir arkasını çıkarırsın pilleri. Çözmüşsündür olayı pillerde temas problemi vardır. Aslında ezelden beri bilirsin bu sorunu ama 2 dakka uğraşmaya üşenmişindir TV karşında yatarken. Neyse pilleri çıkarırsın, pillere temas eden o uyduruk yayı bi kalemle falan tutup gerdirirsin ki daha sağlam tutsun. Sonra pili takarsın. Ve cillop gibi çalışır kumanda.

Ertesi gün alırsın eline kumandayı gene çalışmaz. Bi boka yaramaz yaptıkların, o yaylar öyle ibne esnek yaylardırki, asıl durması gereken pozisyon dışında her pozisyona kolayca girerler.
/\/\eMO

Kabaete batan kumandanın verdiği utançla bir daha koltuğa kumanda bırakmama kararı verilir fakat ertesi gün yine kumandanın üzerine oturuverirsin.
Extremist

televizyon izlerken mutfağa bişey almaya gidersin. geldiğinde kumandayı aramaya başlarsın. nerdedir o kumanda? evet evet bildiniz gerçekten de mutfak masasının üstündedir.
melancholyman

hayatının herhangi bir lanet olasıca döneminde her insan mutlaka kumandayı birilerine yöneltmiş ve "ehuehehueheheuhee kısıyom sesini sus heheheeee" şeklindeki ilkel ve kahredici beyaanatta bulunmuştur.irkilecek bişii yoktur; insan gelişiminin bi parçasıdır.
><((((º>

Yeni pil taktınmı alet canavar olur ters çevir uzağa git yine çalışır o zaman daha bi güçlü hissedersin kendini.
TSuBaSa

Pilini değiştirdikten sonra da çalışmadımıydı, yüksekçe bi yerden rastgele yere bırakılır! Hani bu yere düştükten sonra böööle olduydu belki düzelir diye! Elektronikten anlamayan çaresiz insan portresi..
V i p e R

Uzaktan kumandayı uzun süredir kullanıyosan tuşların üzerindeki yazılar kaybolmuştur, rakamları görmeden kullanırsın...
cingibi

Uydulu dikodırlı yayınlardan sonra evdeki uzaktan kumanda sayılarında da artış oldu. Biriyle sesini açarsın, öbürüyle kanal ararsın bir başkasıyla televizyonu açıp kapatırsın.
tsunami

Tuşların üzerindeki rakamlar silinmesin diye jelatinle kaplayan titizler de vardır..
PurP

normal bir kumandanın (bizde arçeliğinki var) pili ortalama 2-3 ay gider. 1 ay da kumandanın pil yatağına sert parmak darbeleri indirilerek durum idare edilir. 4. ay sonunda kumandaya helalinden bir pil almanın gerekliligine inanılır.
kafein

Arkadaşınızın evindeki kumandayı kullanmak zordur. Deplasmanda gibisinizdir. Ama kendi kumandanızı bi virtüöz ahengiyle kullanırsınız.
adolf rudolf

Kumanda sizde olmadığı vakit ekranda sizin istediğiniz program dahi olsa eksiklik hissdersiniz , buruksunuzdur.
aliosman

Kumandanın pil bölmesi kırılır ve kapak kumandaya bantlanır. Zamanla o bant sökülmeye başlar ve banta kıl tüy yün yapışır. Bantı söksen bile kumanda yapış ve mıyış mıyış olur. Berbat bir hadisedir.
nelanbu

baba eve geldiği vakit kumandayı ona vermek icap eder. evde iktidarın simgesidir çünkü kumanda
eşşek herif

babanlar falan misafirdir sende. telefon çalar bakarsın. baba televizyonun sesini biraz kıssana. ekranda sesin şiddetini gösteren kutucuklar çıkar ama o da ne ses artıyo. baban acemi tabii senin silik kumandanla. BABA KIS KIS, DİĞER DÜĞME diye barırsın. baban hafiften panik olmuştur ama sesi hala kısamıyodur. ama eski toprak onnar pıt kapatıverirler televizyonu kırmızı düğmeden. ohh be ne kadar barıyomuş hayvan şey.
hmm_evet

Telefon Fihristi »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv