The Map of Happiness
Yeşil Dev
Ülkemizde hep Yeşil Dev olarak tanıtıldı. Ama orijinal adı Hulk idi sanırım. Bu çizikfilmin öğeleri Örümcek Adam'ınkine benzerdi. 10-15 dakika adam olarak dolaşırdı, işler çığırından çıkınca He-man'deki gibi sabitleşmiş bi "değişiyorum ben! devim artık" sahnesi ve engellenemeyen sınırsız aksiyon bölümü... Yalnız her bölümde adamın metamorfoz geçirip hacmi genişlediği için elbiselerini istem dışı yırtacağı belliydi ve inatla takım elbise giymeye devam ediyordu. Yırtılan elbiselerin hesabını bilmezdi.
Baltazar.

Adam işi icabı takım elbise giyiyodu bikere... Nası doyuyo o koca dev, çalışıp para kazanması lazım di mi yaa?
tripanazomi

Nedense yeşil deve dönüşünce biraz angutlaşıyordu. Önceden normal bi herifken yeşil dev olunca "Yeşil dev çok kızdı" türünde şeyler söylüyordu. Süper kahramanlığın cilvesi olsa gerek.
BenYazdım

Bizimki yeşil deve dönüşünce onu tanıyanlar yanına yaklaşıp "bak sana zarar vermiycez, beni hatırlamadın mı? ben Ketrin" gibisinden cümleler sarfederlerdi! Be öküz, madem zarar vercek konumda olan sensin, yaklaşırken götün niye üçbuçuk atıyo o zaman ??? Hem nerden hatırlasın herif seni, DNA'sı değişmiş adamın.. iki dakka yalnız bırak, siniri geçince normale dönüyo zaten.. sonra de ne diyceksen
V i p e R

okulda kabadayılarla başım belaya girdiği zaman bu yeşil dev gibi dönüşümlü biri olmayı ne kadar çok istemişimdir.
TaNtRuM

Vücudumuzu Tanıyalım »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv