The Map of Happiness
Sivrisinek
Yaz gecelerinin kabusudur. tatlı tatlı uykuya dalmaktayken çıkarlar ortaya. O tiz ses kötü bir gece geçireceğinin habercisidir. Önce elinle bir kaç kere kovalarsın uykudan kalkmıyım diye ama ne fayda. İki saniye sürmez geri gelmesi. Üzerine üzerine pikeler yapar. Ulan em emeceğini de sittir git dersin. Amacı kan emmek değildir ki meretin seni gıcık etmek uyutmamak depresyona sokmaktır isteği. Kalkar ışığı yakarsın. Gözün ışığa alışana kadar saklanmıştır. Hadi buldun ve öldürdün diyelim. Kurtulduğunu mu sanıyorsun? Işığı kapatıp yattığında bir başkası vızıldamaya başlar. Bu işkence sürüp gider.
tsunami

dirisi olduğu kadar ölüsü de derttir. bi kere şaplağı yapıştırınca sonradan pişmanlık yaratacak bi iz bırakır duvarda. bembeyaz duvarda kan lekesi üstelik senin kanın. ölüsünü incelerken iğnesine ayrı bi bakarım "ülen bunlamı şişliyo bizi" diye. iğnesini parmağıma sokmaya çalışırım ama girmez çünkü yöntem yanlıştır. iğnenin deriye girmesini merhumun yapması gerekmektedir.
nelanbu

Eşşek kadar olanları var bi de. Hani şekli şemali aynı ama 10 katı büyüklükte falan. Etliye sütlüye karışmıyo. Onlara da sivrisinek mi deniyo acaba?
GSTKP

Bi de bunların göze ve kulağa kamikaze yapan modelleri mevcut. Ne anlıyolar onu da bilmiyorum, ulan hem kan ememeyeceksin hem de öleceksin oraya girersen ya...
scaat

o eşşek kadar olanlarına anofel deniyo .. etliye sütlüye karışmıyo demişsin ama bi sokarsa sıtma yapar bu meretlerin o cinsi! o nedenle görüldüğü yerde katli vaciptir.
V i p e R

bunların sadece dişisi ısırır derler. fakat biz hiç ayrım yapmadan her 2 cinsiyeti de itinayla öldürmekten zevk alıyoruz.
obiwan

Kanınızı emdikten sonraki halleri çok komik oluyo bu lavukların. Kıçlarını kaldıracak halleri kalmamış vaziyette duvarda öyle duruyolar mal mal. Na böle davul gibi şişmiş, sindirmeye çalışıyo az önce emdiği kanı. Höyt desen uçacak halleri yok. Sen napıyosun peki, gidip parmağınla şöyle pıt diye bi fiske koyuyosun direk infilak ediyolar. Etrafa biraz kan sıçrıyo ama intikamını almanın verdiği keyif yetiyor sana. Hatta artıyor.
Satanik

Elektrik Kesintisi »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv