The Map of Happiness
Konuşurken Tükürenler
Bu tip kişilere 60 santimden fazla yaklaşılmamalıdır çünkü alfabemizin sert ünsüzleri (p,ç,t,s) bizi roket gibi vurmaya hazırlanan birer silahtır aslında. Tükürük üzerinize geldimi de ne yapacağınızı bilemezsiniz, peçeteye silsen ayıp kaçar, oradan kaçsan cabası. Bidaa olmasın diye umarsın sadece.
S|-|arky

Masa veya benzeri bir nesne olan ortamda bu kişinin ayı gibi bi tükürük damlası masanın üstüne düşer. Her iki taraf da farkeder ama napılmalıdır acaba?? bilen varsa yardımcı olsun..
viceversa

Bu konuyla ilgili başlıca sorunlardan biri de insanların ağzından fırlayan partiküllerin her zaman tükrük olmamasıdır. Yani özellikle olay esnasında toz kıvamında bir şey yeniyorsa, tükrük yardımıyla birbirine yapışıp topak olan partikülümüz "piüvvv" diyip önümüzden geçerken genelde görmemiş gibi yaparız.
politik penguen

genelde anlatılan şey heyecanlı olduğundan ağızdan tükürük gelmesi ve sulu sulu konuşma yaşanması kaçınılmazdır. hele bir de olayda patlama, alev alma unsuru varsa hüüvvppp diye tükrüğünü çeken bile olur. anlatımda heyecan tek taraflıdır. dinleyen genelde fırlayan tükürükcüklere konsantre olur ve onları izler. e tabi karşı taraf biraz utanır ve heyecanlı anlatım bi anda şevkini yitiriverir.
nelanbu

bi de bu olay bizim başımıza geldiği zaman, hemen "oha manyak saçtım" gibi laflarla olayın farkındayım havası vererek, birinin bunu yüzümüze vurmasını engelleriz.
Kingpin

İlk Derste Kuralları Belirleyenler »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv