The Map of Happiness
Gençler
Fikret kuşkan, Ziya Kürküt falan gibi şimdi pek bi moda olan herifler oynardı. Laf aramızda yanıktım Fikret Kuşkan'a. Ha bi de adını hatırlamıyom ama Kara Çiçeğim'in (Askın Nur Yengi) klibinde oynayan herif vardı. Deterjandaki mavi tanecikleri ayırırlardı beyaz çamaşırları boyamasın diye. Geyikti ama güzeldi. Ah Ahhhh.
????

Şimdi bu diğer çocuğun adı Oktay Kaynarca idi. Bir de bu dizide "evsahibinin kızı" tribi vardı. Kız bunlardan doktor olanına kesikti. Bunlarda bu sayede pirinç, bulgur, makarna, köfte ve lahana ihtiyaçlarını evsahibinden karşılıyorlardı. Ayrıca kirayı da takabiliyorlardı. Bir de bu doktor olanı, aralarından biri nezle olsa, ebeleg gübelek otlar karıştırır, antin kuntin tedaviler uygular dostlarını aynı gün ayağa kaldırır sınava yetiştirir falan falan falan.
????

Gözlüklü olan salaa, takvimdeki bulaşık yıkama sırasını illegal yollarla değiştirerek habire eşşek gibi mutfakta çalıştırırlardı. Arkadaşlarım dizinin adını "E"rkanın "e" sini kullanarak telafuz ettikleri ve gözlüğü pek tutmadığım için tiksinerek izlememiştim. Ne bilirim günün birinde işime yarayacağını.
jakop

vay be... şimdi kassan bi araya gelmez o kadro: fikret kuşkan, oktay kaynarca, ziya kürküt... biri entel yanı ağır basan sıkıcı filmlerin vazgeçilmez depresif kahramanı oldu... öbürü daha "delikanlı" roller peşinde, en son deli yürekteydi... sonuncusu da zati ağa dizilere geçti... kara melekten sonra ne yaptı bilmiyorum... çok şekerdi dizi şimdi bu eşşek kadar olmuş herifleri düşününce "ay yeniden yayımlansa" diesi geliyo insanın..
mezzoalto

Uğurlugiller »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv