The Map of Happiness
Ayağını Elini Oraya Buraya Çarpma
Böyle televizyona baka baka salondan odaya gidiyorsundur. Tam kapıdan çıkarken garç: ayak başparmağını kapının altına vurdun. Ya da ayağının dış yan tarafı kapı pervazına geçti. Hiyaaaa! Dayanılmaz bi acıdır. Bi de dirseğini vurursun ya köşeye, elektriklenirsin hani birden. Sanki 50 bin volt geçer ordan. O an herşeyden vazgeçersin. ( Aslında volt bi yere geçmez, sabittir. bi yere geçen akımdır. bi elektronikçi olarak hatamı düzeltim istedim.)
whistle

hele bide orda bulunan biri acıdımı filan diye ısrarcı sorular sorarsa 2 kat daha fazla acır. en iyisi bi yere pısıp 1-2 dakika vurduğun yeri tutarak kendinle başbaşa kalmaktır. 5 dakika sonra hayat devam ediyordur.
nelanbu

vurulan ayak ise ya bi süre sekerek ilerlersin can havliyle yada tesbih böceği gibi yere kıvrılırsın ayağını tutarak. vurulan el ise elini yanmış gibi pata pata sallarsın. ve hep bakarsın bişi olmuşmu diye. olmamıştır.
nelanbu

Çocukların elini ayağını vurması ayrıntısı da başka bir alemdir. Çocuk elini çarpar ve doğal olarak canı acır. Bu durumda civardaki yetişkinin yapması gereken iki şey vardır. Birincisi kuşkusuz en acil olanı çocuğun canı yanan yerini öpmek (bu ayak olsa bile), ikinci iş de çocuğun canını yakan o hain yeri dövmek. İnanın bu çocuğu öpmekten daha tedavi edicidir.
beauty

Evde kendi kendimize top oynarken, ayağı divanın ayağına ya da kanepeye felan çarpınca sanki maçta çok sert bi faul yapılmış gibi yere yatıp elimizi felan kaldırmaz mıyız?
Kingpin

Bu konuda bir şeyler söylemeye en çok benim hakkım var. Çünkü kollarım bacaklarım hep mordur benim. Bunlar yüzünden insanların gözünde oluşturduğum imaj ya baba dayağı yiyen ezik kız, ya da önceki geceyi sevgilisinin şehvetli kollarında geçiren wamp kadın oldu, bense hep onları, bu morlukların benim sersemliğimden kaynaklandığına inandıramamanın üzüntüsünü yaşadım.
scene_m

Sivrisinek »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv