The Map of Happiness
Chatten Biriyle Buluşma
Umutla gidersin, lanetler okuyarak geri dönersin çoğu zaman. En kötüsü ilk buluşma anıdır. Tarzanca bir konuşma diliyle ve kasılmalarla çabucak selamlaşıp, muhabbet edilecek mekana dogru gidilir. İki tarafında teli çalar. Önceden ayarlanmış olan arkadaşlar durumu kolaçan ederler, hani eğer karşı taraf tam hödük çıkmışsa kaçmak için bir bahane bulunur bu telefon konuşmasının sonunda:
- Şey, kardeşim kapıda kalmışta
ya da,
- Benim acilem bir işim çıktı
diyilip ortamdan kaçılır. Ben yapmadım bunları ama aklımdan hep geçti.
tetenek

Çok bir şey beklememek gerek! Malum çok şey beklersen bir o kadar da hayal kırıklığına uğrarsın! Buluşma noktasına varırsın, orda bir kişi beklemektedir ve içinden "hayır canım olamaz... yok canım... " demeye başlarsın. olan olur, birden hoş görünmeye çalışarak sana doğru yaklaşır; "Merhaba" "Merhaba" Hiç de şok (!) olmamış gibi konuşmaya başlarsın, "... demek yakışıklı (!) sensin... " ve hafif bir tebessüm... Chatteki saatlerce yazışmanın aksine konuşacak hiçbir şey yoktur... Of çok kötü bir durumdur! Bundan kötüsü olamaz diye düşünürken "... şu gösterime giren son filmi duydun mu? Çok güzel bir aşk filmiymiş...birara gideriz o filme..." (!!!!) Kabus gibi... "olur..." diye geçistirirsin... Neyse en sonunda ayrılırsınız ve kendi kendine söz vermeye başlarsın "NİCKİ -YAKIŞIKLI- DA OLSA, BİR DAHA CHATTEN KİMSEYLE BULUŞMAYACAĞIM!" Ama nedense insan kendi kendine verdiği sözleri pek tutmaz!!!
MaJesticA

Buluşmadan önce sorulur, "gerçekten güzel misin?". Eğer, "Güzellik kişiden kişiye değişir." cevabını alıyorsan, sakın buluşma!

Bazen buluşacağım kızın erkek arkadaşlarını çağırtıp beni dövdüreceğini düşünürüm. Bu yüzden buluşmadan önce kızın numarasını kardeşime veririm ve eğer dönmezsem... diye de tembihlerim.
tetenek

İngilizce Konuşma »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv