The Map of Happiness
Ağır El Şakası Yapanlar
Bunlar lisede genelde normalden biraz irice yapıda olan ve sosyalleşme adına pek başarılı olamayan tiplerdir. Tek bildikleri arkadaşlarına habersizce yaklaşıp adamın kıçına elinin dışıyla yukardan aşağı bir kesme atmaktır. Adamın kıçının yanması onlara nasıl bir zevk verir, onların çevreleriyle ilişki kurma yöntemleri bu mudur, ya da onların "merhaba, naber lan"ı bu mudur bilinmez. Kelaynaklar bile kurudu da bunların aşireti dalga dalga yayılmakta...
whistle

bi de arkadan yanaşıp elini bacakarandan geçirip yakalar seni bu... (allahtan istiklal marşını tersten okuyabiliyodum o zamanlar...)
waq

Bu ağır el şakaları sadece kıça vurulan tokattan ibaret değildirler; yine arkadan yaklaşıp, belimizin iki yanına parmaklarıyla vuraraktan havaya zıplatır bizi bu insan çeşidi, ki en kıl olay budur. Çünkü en karizmatik kişi bile o şekilde zıpladığında Atilla Taş'a döner.
Bir de bundan huylanmayan, zıplamayan ağır abiler vardır ki, afacan kişi iki parmağı bele geçirdikten sonra, abinin yavaşça arkasına dönmesini sanki hayatı film şeridi gibi gözünün önünde geçiyormuşcasına izler.
caponsever

Her fırsatta arkadaşının elini tokalaşır gibi tutup da sıkmaya, karşıdakini bağırtmaya çalışan tipler bulunur. Önce eli sıkıca kavrar sonra da eldeki bütün kemikleri oynatmaya çalışırlar. Elinizden tıkır tıkır sesler gelir.

Genellikle elini kaptıran tipler erkekliğe b.k sürdürmemek için "Ağrımaz olum benim elim!" triplerine girerler.
tashtego

Bazıları da sessizce yaklaşırken başparmak ve ortaparmak ikilisi ile hazırlamış oldukları "ölümcül" fiskeyi sağ veya sol kulağa arkadan patlatıverirler. Canı yanan kurban hışımla arkasına döner ama şakayı yapan "hayvan" pis pis sırıtmaktadır.

Aklıma geldikçe kızıyorum...
tashtego

Konuşurken Tükürenler »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv