The Map of Happiness
Romantik Şarkıcı Tunç
"Bu son olsun gidişin, Artık buna dayanamam! Beni bırakma, Ben sensiz yaşayamam!" gibi sözlere sahip, romantik bir parçayla çıkışını yapan bu güzide popçumuz televizyona çıkar, kendisine sorulan "Şarkılarınızdaki aşk teması ne iş?" gibi sorulara, "romantiğim, huyum kurusun..." tarzı cevaplar verir, saygımızı kazanırdı.
Hisliydi, gönül adamıydı, kalbinin sesini dinlerdi...

Sonra ne mi oldu?
Aynı arkadaş bu sefer Emrah Dinçer ismiyle piyasalara çıktı ve "Eh, biz de sabah uyanır uyanmaz, 'kalkayım da bir adam döveyim' demiyoruz, şartlar öyle gerektiriyor..." gibi müthiş beyanatlarda bulunup "Türk Protest müziğinin delikanlı siması" olarak dimağımıza tecavüz etti!
3-4 sene içerisinde bir insan nasıl böyle büyük bir metamorfoza uğrar?
Bu değişimi gördükten sonra bir arkadaşın anneannesinin belgesel izlerken kurduğu cümle geliyor aklıma:
"Hey büyük Allahım, sana inanmayan kafirdir!"
caponsever

Bir zamanların unutulmaz romantik şarkıcısı Tunç, caponun da sözlerini deklare ettiği şarkısının klibiyle tüm evde kalmış balık eti hatun kişilerin gönlünde taht kurmuştu. Gerçi klipleri (amcası Tayfun Dinçer saolsun) yalnızca atv de yayınlandığı için sınırlı bir kitleye hitap ediyordu ama olsun..
Bir süre sonra bizim haylaz romantik, Darwin'i haklı çıkarırcasına karşımıza extra 20 kilo ve göğüs kıllarıyla birleşmiş sakalıyla protest müziğin veliahtı "Emrah Dinçer" olarak çıktı. aldığım duyumlara göre eski Tunç yeni Emrah Dinçer yakında bomba gibi bir hip-hop albümüyle "Dr. Emr" olarak karşımıza çıkacak; bekleyelim görelim.
hümmeli

Bu adam Elif Dinçer denen kadının da eski eşi, yani atv'yi dört bi yandan kuşatmış. Hatta lakabı da tam olarak şöyleydi: "Romantik Prens". Been siniii deliceesinee seveğrkeen; sen binii bırıkıp da gittiiiin... diye de bi şarkısı vardı ve Atv'nin Top Of The Pops listesinde üst sıralara çıkmıştı.
Bir tv programında bu konu açılınca panik olup konuyu kapattırmıştı.
equilibrium

Endi ve Pol »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv